Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Lolu❤️ Co do morfologii to naprawde nie załamuj się,bo zapewne nie bedziesz miała az tak żle jak mam ja.Mi jeszcze w niedziele gin. powiedziała tuż przed wyjsciem,ze to wina dzieciątka które tak z nas wszystko ssie.Myśle,ze łykasz witaminki.Ja oprócz tego pije sok z buraków,a co do moczu to nie wiem co powiedziec,ale napewno nie bedzie zle-i z tego bez problemu wyjdziesz-ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja z moczem mam ok,ale pamietam,ze raz tez miałam duzo bakterii,tz liczne bakterie,a potem to jakos sie samo unormowało. Lolu Kochanie dziękuje Ci za pocieszenie,co do twardniejącego brzuszka.Ja naprawde czasem to juz nie wiem czy to dzidzi mi sie tak wypycha czy mi sie stawia macica.Kazano mi sie oszczędzac,a więc do wizyty 24 kwietnia bede lezec-JUZ MAM DOSC TEGO LEZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BALBINKA❤️ Ciesze się i to bardzo ,że Michaś jest juz po zabiegu,i ze jest wszystko ok. Sara❤️❤️❤️❤️ dzięki Ci za Twoje dobre serce i za pomoc którą zawsze niesiesz👄 Co sie dzieje z Gabrysia,Dorcią,Miką ,Meggi ,Madusia ze nie piszą? Z Agatką to dzisiaj na gg poruszyłyśmy fantastyczny temat:D Lidka wracaj do domu z dzidziusiem i pisz do Nas. 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼 ❤️ 🌼S🌼Y🌼N🌼K🌼A🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug❤️ Nie znam Cie za bardzo,bo ostatnio przebywam wiecej w szpitalu jak w domu,ale obiecuje,ze zapoznam sie z trescia Twioch postów. ❤️WITAM CIE SERDECZNIE WSROD NAS❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ciesze sie z tego że juz jest dobrze po zabiegu, tak jak pisałam to nie bedzie źle no i nie było, wszystko jest OK, ucałuj najdzielniejszego mężczyzne Michasia👄 lolu nie martw sie wynikami badan zwłaszcza moczem, ja tez gdzies wyczytałam ze aby uniknąć zapaleń to trzeba wszystko do ostatniej kropelki wysikiwać, ja jak do tej pory to przez całą ciąże mam nieliczne bakterie. Nie pisałam o tym ale ostatnio dostałam chyba grzybicy bo z nienacka zaczeło mnie wszystko piec i palić, swędzieć- to był koszmar!!! Nie wolno sie drapac a mnie cipsko tak piekło wrrrr! Tesciowa zadzwoniła do mojego ginek. i ten kazał sobie kupic tantum rosa w saszetkach i do tego taki pojemnik aby sobie pochwe przepłukiwac, podziałało w sekundzie, wspaniały ten płyn jest!!!!!!!!!!! Jolu radze Ci jeszcze powtórzyć badanie moczu, bo ja ostatnio nie podmyłam sie przed oddaniem moczu do badania (zaspana byłam) i wyszły mi tez bakterie potem lekarz kazał powtorzyc badanie i podmyc sie, zrobiłam jak kazał i wyniki były lepsze. Z tym że jak sikasz do pojemniczka to oddajesz mocz \"środkowy\" czyli kilka pierwszych kropelek do kibelka i te ostatnie krople moczu tez do kibelka a srodkowy mocz do kubeczka;) Tak kazał robic mój ginek. Gosiu oj żebys wiedziała ze fajny temat dzis poruszyłysmy na GG, ale z przykrością musze stwierdzić, że mój mąż wolał wypić piwko zamiast ze mną pobaraszkowac, ale wypytałam go dlaczego i troche sie zawstydził ale wydusił z siebie że boi sie, aby cos dzidziowi nie narobic i woli unikac seksu, ach te chłopy...:D Byłam dzis u lekarza i dzidzius rośnie prawidłowo, jak mam w książeczce zapisany termin porodu na 7 lipiec to dzis wg. USG wyszło że juz mam termin na 10 lipca, czyli dzidz duzo urosło z czego sie ciesze, ginek powiedział ze jak bedzie tak rósł jak do tej pory to po porodzie bedzie miał ponad 3 kilo, a w chwili obecnej ma ponad kilo. Lekarz mierzył mu główke, brzuzek i wszystko jest OK. I dzis tez sie potwierdziło ze to chłopczyk. Pytałam o ułożenie mojego dzidziusia i leży juz główką w dole i tą główką mnie tak niekiedy boleśnie uderza o pęcherz:D a niech uderza, niech boli byleby zdrowe było to dzieciątko:) Dobra zmykam bo juz późno sie zrobiło a jeszcze musze włosy umyć- te na głowie oczywiście:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Przepraszam że mnie długo nie było ale dopiero dziś się zwlokłam z łóżeczka bo musiałam leżeć. Pewnej nocy obudziłam się z obolałym brzuszkiem i już do rana nie dało się spać. Potem przez dzień miałam strasznie dużo skurczy i na dodatek dość intensywny ból w podbrzuszu. Wystraszyłam się strasznie, oczywiście jeszcze do tego moja wybujała wyobraźnia dała znać o sobie, więc wylądowałam w szpitalu. Oczywiście na widok szpitala mi wszystko przeszło jak ręką odjął, ale mąż dopilnował żebym tak poszła i żeby mnie przebadali. Trafiłam na przesympatyczną panią na izbie przyjęć, ale lekarz był strasznie niesympatyczny. Jak mnie badał bo dopiero mnie wszystko bolało :( Poleżałam ze dwie godzinki pod ktg, i naszczęście z dzidzią wszystko w porządku więc puszczono mnie do domu. Ale kazano mi leżeć i brać 3 razy dziennie nospe i 8 tabletek magnezu. A w domu skutecznie pilnują mojego leżenia więc nie miałam szans wstać do kompa i do was napisać. Z czytaniem zaległości zaczekam aż mi lekarz pozwoli częściej wstawać z łóżeczka. Narazie pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i jestem z Wami myślami. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Już się tłumacze dlaczego nic nie pisze. Ostatnio była bardzo ładna pogoda, dlatego prawie całymi dniami spacerowaliśmy sobie z Antosiem. Wracała tylko na karmienie siebie i Małego do domu. Dzisiaj niestety jest paskudnie, więc będziemy siedziec w domu-szkoda. Jestem teraz na etapie załatwiania numeru pesel i becikowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
Witam!Dziewczyny chce robic badania na tarczyce,toxo,progesteron,prolaktyne.Powiedzcie mi czy te badania mozna zrobic tak od razu..czy trzeba czekac do odpowiedniego dnia cyklu???Tyle,ze ja jeszcze miesiaczki nie mialam po zabiegu..Bede wdzieczna za odpowiedz..buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Justynko! na tarczycę, progesteron i prolaktynę to mi ciocia powiedziała, że się robi 21 dnia cyklu i tak też zrobiłam! A ja cieszę się że poruszyłyście temat tych wyników moczu bo też mam jakieś bakterie i już się zaczęłam denerwować, ale wyczytałam w necie, że jak się miało w przeszłości problemy z nerkami to teraz mogą wystąpić ze zdwojoną siłą i tego się teraz obawiam bo to miałam :( A mam jeszcze takie jedno pytanie! czy macie normalne rodzeństwo czy może tylko ja trafiłam na dziwną siostrę, która nie potrafi zrozumieć, że nie dam się gonić do roboty i mam zamiar na siebie uważać, bo jak to ona twierdzi jak była w ciąży to mogła wszystko robić ale widocznie nie pamięta, że ja już poroniłam a u niej było wszystko ok! A może to tylko ja jestem przewrażliwiona i jeszcze mam uraz do niej jak mi coś powiedziała po tym jak poroniłam, nie sądziłam że najbliższa rodzina może ci coś tak powiedzieć jak jesteś w takiej rozpaczy! pozdrawiam! muszę lecieć bo mi ciasteczka się przypalą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mie nie bylo ale niestety dalej sie wszystko wali.ale mam pytanie moj nowy gin skierowal mnie i meza na badanie krwi poniewaz 1 ciaze poronilam w 7 tyg a 2 urodzilam syna w 5 miesiacu co moga wykazac takie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25 tez mam siostre która miała ciężej ode mnie, bo za tych czasow co ona dorastała to była praca w polu, w domu itd i jak była z pierwszym dzieckiem w ciąży to nikt jej nie szczedził tylko musiała wykonywac duzo czynnosci, potem poroniła i rodzina zaczeł na nią chuchać i dmuchac, takim sposobm dorobiła sie trzech dzieciaczkow. Ale moja siostra nigdy ale to NIGDY by mnie nie goniła do roboty ani nie gadała jakichs przykrych słów, jak poroniłam to była dla mnie bratnią duszą. Wydaje mi sie ze twoja siostra jak nie straciła dziecka to nie wie co to znaczy, jakby choc raz straciła to by później chodziła w ciązy na paluszkach i z ciąża obchodziła sie jak z jajeczkiem. Nie przejmuj sie bo jak wiesz są: \"siostry i SIOSTRY\" Aniu ja bym tez zjadła takie ferrero:D Heh a tak na powaznie to musze ograniczyc jak to moja mam mówi \"dostęp do koryta\" bo przytyłam za duzo niz powinnam, ale tak to juz jest jak sie łakocie zjadało:P Jak zrobie ładnie zdjęcie to przesle Sarze na meila i moze zamieści je na blogu to zobaczycie że wyglądam jak\"pączek\"- tak mój mąż na mnie mówi! ;) a w dodatku obcięłam włosy i wyglądam jak paź:D:D:D Ale on mnie i tak kocha ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mogę Ci tylko pozazdrościć Agatho, Ja mam dwie siostry a jedna z nich ma już dzieci i to ona mi wtedy powiedziała mniej więcej coś takiego, że to był początek ciąży i nie byłam jeszcze przyzwyczajona do myśli że we mnie rozwija się dziecko, a obawiam się, że te jej słowa to mogę zapamiętać do końca życia. A poza tym moje siostrzyczki jak już poszłam na zwolnienie to chyba liczyły na to że będą miały stałą sprzątaczkę w domu ale nieco się przeliczyły bo się nie dałam! Lżejsze czynności to owszem zrobię ale jak jestem zmęczona i chce se poleżeć to mnie nic nie obchodzi i idę do wyrka. A mam jeszcze pytanie. Jak długo mniej więcej miałyście dolegliwości żołądkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stracilam dwoje dzieci w 7 tyg. ciazy.co prawda byly wykryte troche pozniej ,ale z usg wychodzilo,ze obumarly w 7tc. bylam juz 2 razy w szpitalu i obecna ciaza nie ma nic wspolnego z minionymi. ULA MI TEZ SIE STAWIAL BRZUCH I STAWIA NADAL-LEZE,PRAWIE CALY CZAS LEZE,ABY NIE DOSTAC SKURCZY,BY NIE DOSZLO DO PORODU.tAKICH OSOB JAK TY I JA WIDZIALAM WIELE W SZPITALU. Z MOIM DZIECKIEM DZIEKI BOGU JEST WSZYSTKO OK,ALE LEZALAM JUZ 20 DNI W SZPITALU NA PRZELOMIE MARZEC-KWIECIEN.OBECNIE MAM SIE OSZCZEDZAC DO TEGO STOPNIA,ZE MAZ MI MYJE GLOWE,ABY NIE WYCIAGAC RAK DO GORY. CHCESZ TO ROB BADANIA,ALE JA JESTEM PRZEKONANA,ZE CI NIC Z NICH NIE WYJDZIE.JAK DOBRZE PAMIETAM TO TWOJE MALENSTWO SIE DOBRZE ROZWIJALO,TYLKO CZASEM PISALAS,ZE CI TWARDNIALO PODBRZUSZE,PODOBNIE JAK JEST TO U MNIE,CZY DORDZI. PRZYKRO MI TO PISAC,ALE MIALAS PECHA,ZE DOSZLO DO AKCJI PORODOWEJ-JA PO DZIEN DZISIEJSZY NAD TOBA UBOLEWAM.NIE PISZE DO CIEBIE NA GG BO NIE CHCE CI SIE NARZUCAC WIDZAC,ZE NIE ODPISUJESZ,ALEJESTEM PRZEKONANA,ZE NASTEPNE DZIDZI URODZISZ,TYLKO W RAZIE STAWIANIA SIE BRZUCHA TO NIESTETY ,ALE BEDZIE POTRZEBNA KONSULTACJA Z LEKARZEM I LEZENIE.JA OBECNIE BIORE DZIENNIE 6 ASPARGINOW I NOSPE ,A TO TYLKO DLATEGO,ABY ZLAGODZIC SKURCZE,ABY NIE DOSZLO DO AKCJI PORODOWEJ. POZDRAWIAM CIE BARDZO SERDECZNIE I ZYCZE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!!!!!!!!!!!!!! I LEZE,LEZE,LEZE I JESZCZE RAZ LEZE ZYJAC NADZIEJA,ZE MOZE SIE UDA,ALE NIESTETY PEWNOSCI NIKT MI NIE DA.PRZEZ PIERWSZEB 5 DNI W SZPITALU NIE MOGLAM NAWET WSTAWAC DO WC TYLKO SIKALAM DO BASENU. KTOS PYTAL KIEDY ROBIC BADANIA.NAPEWNO PROGESTERON W 21DC ,CYTOLOGIE W POLOWIE CYKLU,A RESZTE TO NIE WIEM. JA SIE NAROBILAM MASE BADAN I PO DZIEN DZISIEJSZY NIE WIEM DLACZEGO STRACILAM MOJE ANIOLKI. POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25 ja straciłam dzieciątko wiedzac o nim dopiero 2 tyg wiec za malo aby ubolewac a jednak ubolewałam nad tym, moja siostra straciła gdzies w 3 miesiącu ciązy dziecko i ubolewała tak ze miała nawet lekką depresje i pewnie dlatego mnie rozumiała co ja czułam kiedy poroniłam, moja mama i bratowa tez poroniły wiec i z ich strony miałam pocieszenie no i moja teściowa też traciła synka: Jarus miał około 9 miesiecy kiedy usnął i sie nie obudził- to jest dopiero tragedia! Pisze to nie po to aby Cie przestraszyc ale pokazac że jest duzo ludzi o których nie wiemy ze przezywaja to samo co my. ULECZKA ciebie sie tez to tyczy, głowa do góry nie jestescie same i w koncu sie doczekacie szczescia jakie da Wam sam Pan Bóg!!!!!👄 Gosiu a mnie sie stawia brzusio zwłaszcza jak cos robie albo raptownie wstaje z krzesła, dzis moje maleństwo cały czas fikało tzn. wiercił sie bobas bo na fikanie juz miejsca nie ma:D A ja teraz mam ogromną zgagę....ufff nie wytrzymam zwłaszcza jak mi sie ulewa, dusi i pali w gardle. Gosieńko a czy Ty masz juz siare w piersiach? Dziewczyny dlaczego mam duszności i delikatny ból w klatce piersiowej na noc, czy to może byc związane ze stresem czy może z ciążą? Niby mam taka chorobe psych.;) że z nerwow sie dusze ale dawno tego juz nie miałam, moze sie to nawróciło? Jestem dorosła to sobie jakos poradze👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzięki za życzonka i gratulacje; od godz. 15 jesteśmy w domu; ale więcej napiszę może jutro bo musze odsapnąć Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko👄 Moj brzusio twardnieje nawet jak leze,a ja od 5kwietnia ponownie leze 23h na dobe:D Zyje nadzieja,ze ten okres ciezki minie i bede jeszcze mogla troche chodzic.Lezała ze mna dziewczyna ktora od 7mc do konca lezala caly czas i to jeszcze na lewym boku,do tego stopnia,ze na nodze lewej zrobila sie jej mala odlezyna. Co do zgagi i dusznosci to tez jest normalne-i na to dziewczyny skarzyły sie na oddziale-nie lez duzo na plecach ,a jezeli juz to staraj sie miec wyzej pod głowa,a co do siary to ja juz jakis miesiac temu zauwazyłam ,ze mi sie troszke z cycow ulewała woda-to bylo białe i przezroczyste,ale obecnie jest sucho. Wczoraj wieczór martwiłam sie bardzo,miałam nawet pisac sms-ka do Balbinki czy miała cos podobnego,bo mało tego,ze mi twardniał brzuch to jeszcze bolały mnie krzyze.Tłumaczyłam sobie sama,ze ból krzyzy to moze efekt lezenia,ale tak czy inaczej czarne mysli chodziły wokół mnie. ❤️L❤️I❤️D❤️Z❤️I❤️A❤️ ciesze sie,ze jestescie juz w domciu:D jak bedziesz miała troszke czasu to napisz do nas👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego,ze mi się wali wszystko na łeb i szyje to jeszcze wczoraj odkryła mmałe,bo małe ale juz widoczne rozstępy na brzuchu,i to i z prawej i z lewej strony.Mozna sie załamac.Chce byc mocna i naprawde pracuje nad tym,ale nie wyrabiam-przerasta mnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem; nie pisałam wcześniej, bo chciałam najpierw przeczytać zaległości; a na to naprawde brakło mi czasu; jejku dziewczyny jak urodziłam Borysa to po powrocie do domu była sielanka... młody pić, spać; a ja wtedy Eldorado; a teraz owszem; Oli pić, spać; ale potem to muszę zrekompensować brak siebie Borysowi; wczorajszy dzień był w sumie pierwszym całym dniem w domu; wierzcie mi, że nawet sie nie przebrałam z piżamki; masakra; a ulatana byłam, że hej; ale mąż mnie uspokaja, że wszystko dopracujemy; poza tym Olo jest super; urodził się o 8.56; resztę parametrów znacie; zabrali go na kilka godzin na neonatologie na obserwację, ale potem było o.k. Tylko w poniedziałek wyszło, że ma żółtaczkę (a ja im już w niedzielę to mówiłam!); niby normalka, ale w klinice mają teraz jakieś wynalazki i zamiast brać dzidzi na naświetlania to mają takie specjalne łóżeczka (solaria ;-) ) i dziecko zostaje przy tobie; pewnie fajnie; ale one są 3X mniej skuteczne od starej fototerapii; leżała dziewczyna, która trzy dni trzymała dziecko w takim właśnie łóżeczku a potem i tak skończyło się starym sposobem i na następny dzień mieli wypis; więc jak mi wjechali tym \"wynalazkiem\" do pokoju to ja w ryk; wiadomo; hormony pomogły; na drugi dzień w ynikach zero poprawy; perspektywa weekendu (dodam, że z tego łóżeczka wyciągasz tylko dziecko na karmienie i to szybkie); ale wzięłam się w garść polatałam po neonatologii, bo podobno nie było miejsc w inkubatorach do naświetlań i po godzinie Oli był we właściwym miejscu!!! położne z oddziału na któym leżałąm chodziły obrażone i udawały, że mnie nie widzą; bo to one same mi gadały, ze młody sie nie kwalifikował na skuteczniejszy sposób; a ja im udowodniłam, że jednak można :-) w dniu wypisu do ostatniej chwili trzymali nas w niepewności czy wychodzimy razem, bo nie podobał im się poziom leukocytów u modego; ale po kilku badaniach i obchodzie zapadła decyzja, że on tez wychodzi; Hurra... i tak jesteśmy w domu; tylko właśnie mąż jest z Bubu u lekarza, bo ma straszny kaszel a wczoraj 38; no nic nie może być super; zawsZe coś .... a dzisiaj czekam na położną; zawsze mnie zastanawia po co ona przychodzi????? No niby wiem; ale po co do mnie??? ;-) A cesarka on-line?? chyba by nie przeszła, bo było tyle ludzi na sali, że na pewno by kamerę zakryli ;-) fakt, że to ja wyraziłam zgodę, zeby studenci się przyglądali; a jak sie kolorowo zrobiło na sali... żółto, czarno itd... wszystkie rasy; dobrze tylko, że był też mój mąż; bo nie wybaczyłabym sobie, że pół świata się przyglądało a on nie mógł ;-) Tyle o nas Dziewczyny bądźcie cierpliwe i dzielne bo naprawdę warto!! Niektóre są już bliżej końcowego efektu; ale wszystkie dacie radę; zobaczycie!! Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu bardzo sie ciesze że już jestescie w domciu, w szpitalu to nie jest tak przyjemnie i miło jak w swoim własnym domu:) Ciesze sie że jest wszystko dobrze👄 Gosiu nie zamartwiaj sie rozstępami. Wyobraź sobie że ja mam rozstępy na całych nogach w wewnętrznej stronie od samej cipuni, uda- aż do łydek, nie widac mojego naturalnego koloru skóry tylko same sine-fioletowe rozstępy jak gdyby mi żyłki popękały, mam je również na biodrach i widze że robią sie coraz wyżej na brzuchu po bokach i na pośladkach, mam z tym kryzys bo nie moge ubrac spudniczki, moja mama, siostra i tesciowa doznały szoku jak zobaczyły moje rozstępy- stwierdzajac ze nigdy jeszcze czegos takiego nie widziały i że jest to nienaturalne mieć az tyle rozstępów, mój mąż tez jest zszokowany ale on to wszystko obraca w żart i smieje sie że wyglądam ja tygrys \"cała w paski\". Może jak mi sie yda to zrobie zdjęcie moich nóg i ci wysle, bo nie uwierzysz jesli tego nie zobaczysz, smaruje kremami ale bez efektów:(:(:( Ale co mam zrobic, wazne żeby dzidzi było zdrowe:) Dziewczyny znowu mam wesele w sobote a przed weselem zamiast iśc do koscioła to bede pisac kolejne kolokwium z angielskiego a potem na sale weselna, a na nastepny dzien po weselu znowu do szkoły od godz. 8:00 do 16:30. Totalna załamka:( A ile kasy mi na te wesela idzie a groszem ciężko teraz. A trzeba iśc bo to rodzina! Ochhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....27tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....28tc SYNEK..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....31tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....26tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz kf26.........26tc CÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......18tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........16tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...14tc................21.10.2008.............. .....ok. Gdańska MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25.......Kamila......20.11.1982...kamik a_k2005@wp.pl..1900966 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............Michał........... ......?????? Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....27tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....29tc SYNEK..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....31tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....27tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz kf26.........26tc CÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......18tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........16tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...14tc................21.10.2008.............. .....ok. Gdańska MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25.......Kamila......20.11.1982...kamik a_k2005@wp.pl..1900966 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............Michał........... ......?????? Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak Gosianie ma sie czymmartwić tomusi coś znaleść... :D A ja wróciłam, alenie wiem czy przypadkiem nie zniknę Wam na parę dni,mammłynek w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups Czy nie zapomniałam serdecznie podziękować za życzonka??? Juz sama nie wiem; w każdym razie dziękuje, to bardzo, bardzo miłe; dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak się pojawiam bo zapomniałam ogłosić konkurs TAK NAJPRAWDZIWSZY KONKURS!!! Z okazji pojawiającej sięogromnej fali rozstępów Ten ktood dzisiaj do 15 maja,na naszym wspaniałym blogu www.anticipate.bloog.pl doda najwiecej sensownych komentarzy czyli takich którenie tylko będą odniesione do danego tekstulub zdjecia ale też do innych komentarzy pod nim otzyma pierwszą nagrodę w postaci... uwaga (wymysliłyśmy z Madusią, a Balbinka chyba popiera bo się śmieje) żelu na roztępy i celulit! Proszę się zabierać do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Jak juz Ania wam pisala bylam u ginka- dzidzia duza i zdrowa i waży 1,7kg :p Termin porodu mam z ost. @ na 21 czerwca ale dzidzia tak rośnie że z usg termin pada na 14 czerwca :p Co do rozstępów to ja mam tylko kilka prawie niewidocznych na wewnetrznej stronie lewego uda a nie stosuje i nie stosowalam żadnego kremu- jedynie oliwke dla niemowląt :D Na mocz dostalam jakiś antybiotyk czy cos takiego i na krew jakieś coś i nadal mam leżec! Margi ja tez leże i tez mam takie bóle kregoslupa jak ty piszesz ale to norma bo przeciez przy takim obciazeniu nawet kiedy kezysz kręgoslup sie meczy!!!! A rozstepami sie nie martw bo to najmniejszy problem!!!!! Sara zdjęcia prześle tak jak obiecalam tylko musze chlopa zmolestować żeby mi tez jakieś zrobil :D Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego urwalo tabelke ? :-( Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....27tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....29tc SYNEK..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....32tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....27tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz kf26.........26tc CÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......18tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........16tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...14tc................21.10.2008.............. .....ok. Gdańska MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25.......Kamila......20.11.1982...kamik a_k2005@wp.pl..1900966 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............Michał........... ......?????? Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Agatha p[isala że jej dzidzia ma polożenie gówka w dól to ja sie pochwale tym ze moja ma polożenie miednicowe i nie zamierza sie przekręcać! Na poczatku myslalam ze z powodu wady wzroku skazana jestem na cesarke ale po konsultaci u okulisty okazalo sie że moge rodzić normalnie a tu dzidzia mi taki numer robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie mogę wziąść udziału w konkursie. Nie mam ani cellulitu ani rozstępów i zawdzieczam to ćwieczeniom, mądremu jedzeniu i super kremikowi z firmy ziaja który kosztuje tylko 14 złoty. Przepraszam ale musiałam się trochę poprzechwalać. Jedyny minus z okresu ciąży to popękane żyłki na nogach. Zawsze bardzo dbałam, żeby ich nie mieć i łykałam bardzo dużo rutinoscorninu ale w ciąży zaprzestałam i teraz mam malenkie żyłeczki. Jednak wiem, że to zniknie jak tylko na nowo będę łykać rutinoscorbin. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu Nie martw sie,bo mała sie jeszcze moze przekrecic i to nie jeden raz-tak mi mówiła gin.Mój jeszcze w niedziele miał połozenie główkowe,a teraz mam wrazenie,ze lezy w poprzek.W czwartek mam wizyte to zobaczymy. Kochane wiem,ze jestem pesymistka i to wielka pesymistka,ale to wina najblizszych...........Madusia sie powinna domyslic teraz co mnie gnebi............ Rozstepy radosci mi nie sprawiły,ale to 15% mojego problemu:( Co prawda to prawda,ze ja jeszcze kilka lat temu byłam ładna i zadbana dziewczyna,a teraz to taka Bronka od pługa ze mnie:( A!co do daty porodu to u mnie jest podobnie jak u Lolu:),bo wg ostatniej @ poród mi wypada na 21 lipca ,a wg USG na 5 lipca. Lolu co jest powodemtego,ze Ty musisz lezec? bo u mnie anemia/niedokrwistosc/ i brak magnezu powoduja stawianie sie brzucha i łozysko nisko schodzace,ale ordynator mi powsiedział,ze teraz brzuch powinien mi sie podniesc,a z nim wraz`łozysko i problem z głowy,a jak bedzie naprawde to zobaczymy.Ja tez podesle fotke Sarze tylko musze poprosic mojego meza ,aby mi zrobił ŁASKAWIE,bo on ma czas na wszystko i dla wszystkich,ale nie dla mnie. Martwie sie troche o Dordzie dlaczego milczy.Wiem,ze i ona była w szpitalu przez twardniejacy brzuch i bóle podbrzusza. W najlepszej formie posród nas to jest chyba Agatka i Agatko trzymaj tak do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie i kazda z osobna👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi witam Cię cieplutko:) Kurcze ja na tym kremie jade cały czas o którym piszesz,zresztą namiary na niego jako pierwsza dałaś mi TY,oprócz tego smaruje brzuch oliwką z migdałów,tylko nie wiem czy to nie wina szpitala,bo od 10 marca do 13 kwietnia byłam tam az 3 tyg. i podczas pobytu tam nie smarowałam brzucha poniewaz sie nie kapałam.Dwa razy mnie Piotr wykapał,bo juz niewytrzymywałam.Ja sie tam brzydziłam wszystkiego!!!!!!!!!!!Był nie sposób smarowac brzuch kremem kiedy to 3xdziennie mi kontrolowali tetno płodu i za kazdym razem nakładali mi zel na brzuch.Przecierałam sie chusteczkaminawilzajacymi typu pampers i nivea,ale i tak czułam sie jak kopciuch. Dbałam jak mogłam o siebie!jak szłam sie podmyc to dokładnie tapetowałam bidet reczniczkami papierowymi-miałam rolke na dzien,ale i to infekcje chwyciłam.Mysle,ze to wina francowatego basenu ktory mi podawali przez 5dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×