Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKE421

BUTY NA NISKIM OBCASIE DLA WYSOKIEJ!!!!!!!!

Polecane posty

HEJ pomocy MOJ ODWIECZNY PROBLEM TO KUPNO LADNYCH ELEGANCKICH BUCIKOW NA NISKIM OBCASIE. Mam 180 cm wzrostu i poprostu nie czuje sie dobrze w butach na wysokim obcasie a na niskim jest bardzo malo ofert- wrecz wogole. Teraz to juz wogole jestem zrozpaczona bo ide na wesele i chcialabym kupic-niezaleznie od ceny- sliczne sandalki na masymalnie 4 CM OBCASIE blagam pomozcie z jakimis stronkami lub ofertami. Ja siedze i szukam ale nic nie moge znalezc:(((((((((((( bede ogromnie wdzieczna za jakikolwiek namiar POMOZCIE PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
a jaki numer buta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinus
40-41?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilewea
przeciez teraz w sklepach jest mnóooooostwo butow na wlasnie takich malych obcasach... całe stosy, do wyboru do koloru, tylko trzeba wyjsc do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach??? ladne sandalki na niskim 3/4 cm obcasie??? nie dowiary, spedzilam pol zycia na poszukiwaniach, wszystkie ladne zgrabne buciki zaczynaja sie od 5 cm obcasu a ja niestety nie czuje sie dobrze a nie chce wygladac jak chodzacy paralityk na weselu:/ oj jakbym chociaz jedne takie zobaczyla to uwierz mi nie szkoa by mi bylo 400zl wydac. Ja naprawde stracilam juz wiare ze cos znajde:((( dlatego zaczelam szukac na allegro ale drugie pol zyca stracilam. Potrzebuje sandalkow kolor czarny numer 39. Prosze pomozcie jakbyscie cos zauwazyli. DZIEKI WIELKIE cosinus ZA POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo cosinus:) widzisz jak to cieko szukac?;) butki sa sliczne ale niestety na 5,6,7 cm obcasiku:(( nie to zebym przesadzala tylko chodzi o to ze ja nie umiem chodzic w takich bucikach:( jak dla mnie to marzy mi sie 3 lub 4 cm obcas w wiekszym bede sie czuc jak......:((((( ale bardzo bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×