Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helenka_helenka

Co mam robić w przyszłości ?

Polecane posty

Gość helenka_helenka

Hej mam 19 lat i w tym roku mam mature. Pisze mature z polaja, angola i bioli. Mysle ze z polaja bede miec tak z 40 % z angola 80 % ( jak nie wiecej) z Bioli tak z 50 % w sumie przez te wszystkie lata nauki to nie uczyłam sie za bardzo z innych przedmiotów. Najbardziej skupiałam sie na angielskim, bo wiem ze tylko angielski moze mi sie przydac w zyciu, a nie tam zadna fiza czy gera. Co mam robic? Gdzie isc ? Opłaci sie w tych czasach isc na studia, przeciez i tak nie ma pracy w polsce. Moze lepiej by było wyjechac za granice i tak sie dorobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_helenka
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_helenka
na imię mam Oksana i ogólnie...to ... interesowania to bendzie..eee...dyskoootekiiii, chooooopaki... i ogólnie takie takie... ale w miare to nałuka mnie najbardziej krenci. i w ogule mam nadzieje na pszyszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_helenka
zawsze kręciło mnie dobre bolcowananko zrobione przez dorodnego krasnala ogrodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×