Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni.kr

mamy w niemczech jak sobie radzicie

Polecane posty

Gość hej ona z okolic D.
Napisz do mnie moj e... carlik@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona okolice Dortmundu
Juz wyslalam maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupciara
moze to nie jest dla was jakas rewelacyjna rada , ale dobrze sprawic sobie psa odkąd mam psa , co chwilę zagaduja mnie inni łasciciele psów - dosłownie co chwilę a juz jak sie wam trafi ktos z dzieckiem i psem , to na bank się dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gami
Witam! Ja jeszcze mama nie jestem, dopiero staramy sie o dzidziusia, ale bardzo chcialabym nawiazac kontakt z kobietami, ktore mieszkaja w Hamburgu. Mieszkam tak od niedawna, jezyk znam dobrze, ale brakuje mi towarzystwa, kogos z kim mozna byloby sie spotkac, pogadac, moze czasami gdzies wyskoczyc. Jesli ktoras z Was mieszka w dzielny Hamburga i mialaby ochote na nawiazanie znajomosci bardzo bym sie cieszyla. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni.kr
Z tym psem to dobry pomysł bardzo chciałabym mieć i reszta rodziny też ale w bloku gdzie mieszkam niestety nie można mieć zwierząt . Wprowadzając się nie myśleliśmy o tym no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szukam jakiejs bratniej duszy zamieszkalej w Lipsku do pogadania, wyjscia na spacer, milo bybylo ponac jakas mame z dzieckiem do 3 lat (moj syn niedlugo bedzie meic 2 lata) bez dzieci lub ze starszymi tez mi bedzie milo jakos nie wiem w ktorym miejscu zaczac poszukiwania jakichkolwiek znajomych :) milo mi bedzie jak ktos sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×