Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

Jaki kolor rajstop do ciemnobrązowej sukienki

Polecane posty

MAM DYLEMAT,IDE W SOBOTE NA WESELE,MAM ODKRYTE BUCIKI I MUSZE ZAŁOZYC RAJSTOPY.jAKI KOLOR BYSCIE MI RADZIŁY.a JAESLI KTÓRAS ZNA KOLORY Z GATTY TO PROSZE O RADE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiti
mam tu akurat w domu pare pudełeczek rajstop gatty, rzuciłam okiem,skoro masz ciemną sukienkę to pasuje założyć jasne rajstopki.Mam tu kolor "golden" mysle,że chyba ok do ciemnego brązu..ale może jeszcze troche jaśniejsze też byłoby super.To już musisz pomysleć, bo nie wiem jaką masz dokładnie ta sukienke.W każdym razie rajstopy powinny być tzw "ciałowe" czyli jasny brąz.Ciemne odpadają!Mam nadzieje,że Ci troszke pomogłam.pozdrawiam.Baw się dobrze.Aha!-i weż zapasową pare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie jakieś cieliste. Nie znam kolorów Gatty ale moge polecić kolorki z Golden Lady: visone albo daino. Bardzo ładnie wyglądają na nodze. I oczywiście zabierz drugą parę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę w domu to sprawdzę jeszcze kolorki rajstopy z innych firm i napiszę Ci - jesli chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyda....
moim skromnym zdaniem okropnie i strasznie wiesniacko wygladaja rajstopy do odkrytych butow..nawet te bezszwowe to jednak nie to:O..to taki sam podstawowy blad jak noszenie przez facetow skarpet do sandalow a fujjjj zero klasy brak gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martta, ja nie jestem dziewczyną :-) Ohyda - ja osobiście myślę że nie masz racji ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. Rajstopy mogą dobrze wygladać także do sandałków i klapek - ale wtedy duże znaczenie mają same buty, ich kształt, kolor. No i rajstopy też muszą być dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze skarpetami do sandałów to się zgadzam - nie wygląda to dobrze... Z wielu powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×