Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mundus

Takie jedno pytanie...

Polecane posty

Gość Mundus

Zamiescilem tutaj swoje ogloszenie, zero odzewu. I tak sie zastanawiam, czy facet szukajacy takiej pracy jak ja to jeszcze w Polsce jakis kosmos? Czy z zasady mezczyzna nie nadaje sie do prowadzenia domu, sprzatania, prania, mysia okien i innych tego typu prac "typowych dla kobiet"? Pytanie moje nie jest wyrazem zalu z powodu braku reakcji na moje ogloszenie, choc musze przyznac, ze mam wzazenie, ze troche sie moze zapedzilem w swojej pewnosci, ze moge wlasnie w taki sposob pracowac w Polsce :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
ze na tym forum jest wiekszosc mlodych kobiet, ktore moga sobie pozwolic na nianie do dziecka za kilka zlotych, raczej malo kto ma stadnine czy pole golfoewe. Twoje kwalifikacje sugeruja,ze i pensja powinna byc wysoka.Rzeczywiscie, powinienes szukac gdzie indziej, mozesz takze dac ogloszenia w pismach typu Weranda, czy Moj piekny ogrod,Parki i ogrody albo innych w miare specjalistycznych. Takze spytac w konsulatach,albo chocby dac ogloszenienw w ktoejs z gazet stolecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundus
:) Akurat ta strona nie jest jedyna, na ktorej zamiescilem swoje ogloszenie. Jest jedna z kilku. Kwalifikacje mam takie, jakie mam. Lubie prace w ogrodzie, lubie tez prace w domu. A moje wymaganie odnosnie pensji bardzo by Cie zdziwily. Nie wyjechalem z Polski 20 lat temu, wiem, jakie sa warunki i nie wymagam jakiegos specjalnego traktowania, tylko dlatego, ze ze swoimi pracodawcami rozmawiam po angielsku i placa mi oni w euro. Moje ogloszenie tutaj zamiescilem dlatego, ze dzial ten jest przeznaczony dla osob, ktore interesuje bycie niania, opiekowanie sie, prowadzeni domu itp. Akurat ten dzial jako pierwszy wpadl mi w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgoda ...
no ale facet niania budzi jednak obawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundus
... ale ja nie pisalem i nie pisze nic o byciu niania, chodzi mi o prace dmowe wszelkie - poza nianczeniem dzieci; mam wieksze doswiadczenie w nianczeniu doroslych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkowa ja
u mnie facet niania nie budzi obaw :) w tamtym roku szukalam opiekuna dla syna niestety same kobiety sie zglaszaly :( Syn ma 10 lat i uwielbia pilke nozna a zadna pani z nim nie pogra po za tym tak mi sie zdaje ze faceci sa bardziej kreatywni a babeczki to sobie wola posiedziec serial obejrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×