Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewcia_20

solarium1

Polecane posty

Gość ewcia_20

czy ktos chodzi z was na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie. Za dużo się naczytałam o szkodliwym działaniu UV. Poza tym nie podoba mi się kolor sztucznej opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
tak, a co? jak odróżniasz kolor sztucznej opalenizny od naturalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
chyba masz na myśli te spalone a nie delikatnie opalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam na myśli te spalone. A z solarium nie jest tak, że uzależnia i w konsekwencji zamiast ładnej opalenizny laski wyglądają sztucznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
ja nie chodze tak czesto bo mam juz ładna delikatna oplenizne, chodze raz na 2 tyg i mi stracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze czasami i czasami nie oznacza pare razy w tygodniu w zime chodzilam raz w miesiacu albo wcale, bo nic nie wyglada bardziej glupio niz laska z popalenizna w zime, ale tak zeby nie byc blada, a teraz 2-3 razy w miesiacu mozna sie normalnie opalac w solarium i nie wszystkie panny sa obrzydliwie brazowe tutaj panuje takie wrzucanie do jednego worka- tipsy ble, solarium ble bo naogladalyscie sie lasek co nie znaja umiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
mi tez sie nie podobaja laski az bardzo opalone obrzydliwie to wyglada straszni esztucznie , ja mam lekko opalenizne i mi straczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
nie przearaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
nie palę, nie piję, nie biorę, a na coś umrzeć trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
A tak na serio to co z tym promieniowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w solarium jest stosowany zakres promieniowania, który jest najbardziej szkodliwy. W naturze jest on zatrzymywany przez warstwę ozonu i jest naprawdę niebezpieczny. Dużo mówi się o szkodliwym wpływie \"dziury ozonowej\", czyli tego że ozon pomniejsza sie wraz z efektem cieplarnianym i ten rodzaj promieniowania dciera niestety do ziemii z roku na rok w zwiększonej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się podoba
Za dużo wiem o dziurze ozonowej żeby się jej bać. Tak naprawdę to obawiam się pola elektromagnetycznego, bo przecież to urządzenie takowe wytwarza i nie jest pewnie bez wplywu na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po solarce widać nawet lepiej opalenizne, bo jest równomierna, a że szkodzi to wszystko szkodzi, każdego dnia wdychamy szkodliwe substancje, na coś trzeba umrzeć. ja chodze ok raz na tydzień, zalezy od pory roku i potrzeb. fajna rzecz nie kosztuje dużo pieniędzy ani czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
Ja tez chodze na solarium tak raz gora dwa razy w tygodniu.Zaczelam niedawno łykać Capivit Sun System ktory zawiera witaminy i beta-karoten i podobno neutralizuje (przynajmniej czesciowo) szkodliwe dzialanie promieni UV.Ale uważam, ze wszystko co z umiarem nie jest zle a wszystko w nadmiarze szkodzi-wiec jesli ktos tak dla poprawy samopoczucia pojdzie sobie raz na tydzien do solarium to mu nie zaszkodzi az tak bardzo jak np palenie kilku paczek papierosow tygodniowo...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×