Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka19

słodycze - jadacie? kupujecie?

Polecane posty

Gość jolka19

ja tak z innej może trochę mańki, bo o słodycze chciałam zapytać? kupujecie? jakie są wasze ulubione? bo ja ostatnio (nie ukrywam, że za sprawą mojej młodszej o 13 lat siostry) odkryłam takie cukierki elsy i sie ostatnio objadam; no i czarna czekolada oczywiscie ;) a jak wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza.cala.zarosnieta
kokosowa wedla mniam nic innego slodkiego nie jadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axel V.
prawie codziennie ... poza tym uwielbiam slodkie likierki ... mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa a faceci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodycze to mój nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzi
kurcze z tymi Elsami to jakis bum teraz czy co? wokoł mnie małolaty sie tym zajadają, a do tego zbieraja opakowania, bo konkurs jakis jest i calkiem spoko nagrody podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anateka
no ja sama wcinam elsy; dobre są; i przy okazji zbieram opakowania; a nawet moze wysle, a co? :P laptopa można wygrać, rower, nawet wycieczke do disnaylandu, ale to nie dla mnie.. no ale rower jak najbardziej by sie przydal po slodyczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelki i gumy rozpuszczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czekolade z orzechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P pewnie ,że tak :D:O uwielbiam czekoladę :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P pewnie ,że tak :D:O uwielbiam czekoladę :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Oczywiście, że jem :) Trzeba sobie życie osłodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa. srednio jedna drozdzowka i 2 batony np:kinder bueno +twix na dzien :classic_cool: i nie mam nadwagi wrecz przeciwnie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideka
A o co chodzi z tymi elsami? Bo moje młode też jedza i papierki zbierają, ostatnio to nawet afera była, bo jak sprzątałam to parę do kosza wyrzuciłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appetitta
Z elsami to chodzi o to, że zbierasz papierki i możesz wygrać rowery, laptopy albo wycieczkę do disneylandu. nawet sporo tych nagród mają, jak chcesz to wejdź sobie na www.elsy.pl. A cukierki swoją drogą niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwagi nie mam a słodycze uwielbiam:-)Szczególnie czekolady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słodyczy nie jadłam- okazyjnie kupowałam jakiś batonik, albo czasem na uczelni czipsy czy pączka jak mnie ssało z glodu... na moje nieszczęście trzy tygodnie temu dwie starsze Panie w domku obok otworzyły domową cukierenke! dziewczyny- kremówki na prawdziwej śmietanie, sernik polany czekoladą, tortowe ciastka z masami orzechowymi, kawowymi, kapuczino, bita smietana z rodzynkami w wafelku z lodów...pączki z masą lukru i marmoladą różaną, biszkopty z galaretką, przeróżne musy- codziennie coś innego, ZAWSZE TYLKO ŚWIEŻE PRODUKTY...za te pyszne zapachy czuje już od rano!:( boże....jestem tam codziennie..na domiar złego jedna z pań zaprzyjaźniła się z moją babcią (mają bzika na punkcie kotów, razem je dokarmiały) i codziennie wieczorem wpada do nas i przynosi resztki, któe tego dnia nie zeszły w cukierence:( jak tak dalej pójdzie to nie wcisne się w moje czaderskie bikini:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmm narobilaś
mi smaka na te pyszności z cukierki;-)Aż się rozmarzyłam czytając o tych ciastach,kremówkach,pączkach....z jednej strony fajnie mieć koło sobie cukiernię z tymi smakołykami,z drugiej strony to zawsze jakieś zagrożenie dla figury i trzeba się pilnować(a z tym niestety nie jest łatwo:-o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmm narobilaś
* z cukierni sorki za błąd;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcięta talia
oooo słodycze to cos dla mnie.... pewnie, że kupuję i jem, ale umiarkowanie bo terazwiosna idzie i trzeba jakoś wyglądac..... jem cukierki te owocowe elsy, coś juz ktoś tu pisal, ale o tym konkursie to nie wiedszialam... muszę sie zorientować co i jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamia00
hej, j tak słodycze to sabardz wazne w moim życiu lubmoże barziej w zyciu moich dzieci.... niestet babcia tak je rozpeściła i teraz muszę dawać im cukierki i cukierki - koszmar... ale jelśli juzm daję to albo nim2 albo elsy - te drugie tańsze i polskie, a tak samo dobre.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linddda
ja osobiscie wole słone przekąski...a jesli potrzebe mam na cukier to 2 łyzeczki do herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msqlek
Co do elsow to masz wszystko na stronie cukierkow - jak nie trudno sie domyslec elsy.pl :) Z grubsza mozna powiedziec tak: dzieciaki uwielbiaja te cukierki, a ze jest konkurs, w ktorym dosc latwo o nagrody to jak najbardziej polecam. Moze sie uda cos wygrac i zrobic dzieciaczkom prezent - niespodzianke? Chocby ta wycieczka do Disneylandu... ahh, pomarzyc piekna rzecz :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikkaa
My też zbieramy papierki z elsów, ale chcielibyśmy wygrać laptopa bo w disneylandzie już byliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcięta talia
o to ja widze że jest duża konkurencja chętnych do konkursu elsów?.... juz sobiepoczytłam i wszystko wiem :D strona tez jest fjna... dla dziciaków bomba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto nie lubi slodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam slodycze i kupuje nalogowo. Zwłaszcza w sklepie http://www.cosslodkiego.com.pl/ - tam sa slodycz etakze zagraniczne takie jakich nie znajdziemy w zwyklym sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×