Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roberto123

Elseve Intensive Przeciwłupiezowy..

Polecane posty

Gość Roberto123

Co możecie powiedzieć na jego temat? Chciałbym wiedzieć jak najwięcej. Czy jest skuteczny? Jak szybko zaczyna pomagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka0101
kupilam mezowi w markecie ten szampon (na uporczywy łupiez). rewelacja, cudnie pachnie , łupiez zniknął. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniocha
nie nawidze h&s - prawie wyłysiałam przez niego, więc kazdy inny bedzie na pewno lepszy. jutro wyskocze do tesco i kupie ten elseve (jak bedzie, bo nigdzie o nim nie slyszałam). jak nic nie napisze na tym watku znaczy ze ok- wlosy na glowie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurniĘta78w Carrefour są na p
ewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniocha
to dobrze, tez mam blisko, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolek
ja po przeczytaniu tego posta tez zdecydowalem sie sprobowac tego szamponu i powiem wam ze naprawde dzieki wam jestem zupelnie innym czlowiekiem. stalem sie odwazniejszy i pewniejszy siebie. nie wstydze sie juz mojego lupiezu przy dziewczynach bo po zastosowaniu elseve nagle zniknal. dzieki niemu nie moge odpedzic sie od dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginia
polecam ten szamponik potrafi zdzialac cuda. naprawde skuteczny szmpon za niewielkie pieniadze, a h&s czy nizoral ida przy nim w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunka78
hej, ja powiem tylko jedno na temat tego szamponu rewelacja!! nigdy nie spotkalam sie z produktem ktory bylby tak tani i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×