Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iron84

Jak pozbyć się łupieżu? Ratunku!

Polecane posty

Gość gość
ja miałam kiedy starsnzy lupiez na którego nie dzialay żadne szamponyp/lupiezowe. Zacze4lam nakladac na wlsoy i skore glowy kompres z siemienia lnianego i tzrymac go 1h pod woreczkiem foliowym , do tego przestalm myc wlosy szamponami a zaczelam uzywac maki ziemniaczanej i samej odzywki. Szampon o najprostszym składzie stosuje raz na jakiś czas jakies 3tyg kiedy robie peeling cukrowy skory glowy. Od kiedy stosuje w.w wlosy mam super, lupiezu ani sladu + masa wlosow które odrosły. Az się sama zdziwliam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Żeby włosy wyglądały lepiej, trzeba stosować systematycznie te same, jakościowe kosmetyki. W przeciwnym wypadku nie ma szans na jakąś poprawę. Jeśli zadbacie o systematyczność to zakładane efekty na bank zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Pilnujcie się zasad i korzystajcie z jakościowych kosmetyków, to wszystko będzie w porządku. Akurat tutaj nie jest potrzebne nic więcej, poza jakościową pielęgnacją. Sami szybko to zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek45
jedyny ratunek na łupież to szampon Pirolam z apteki. ja jako fryzjer polecam go swoim klientkom. nic tak dobrze nie usuwa łupieżu i przy okazji odżywia włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminka8
Moim ulubieńcem jest też szampon pirolam. Po przetestowaniu różnych produktów zauważyłam, że cyklopiroksolamina działa na mnie najlepiej - grzybobójczo i przeciwbakteryjnie, więc jeśli pojawi się łupież to zawsze go stosuję. Kilka myć i po sprawie, skóra głowy znów jest czysta i odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karminka8 wczoraj Góowno prawda. Jesteś opłaconą spamerką tego szajsu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568 Pod tym względem nie trzeba żadnych cudów. Kwestia podstawowej pielęgnacji i wszystko będzie wyglądało jak należy. No i kosmetyki. Ciężko uzyskać efekt byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu nieudanych próbach pozbycia się łupieżu, zaczęłam używać leczniczego szamponu pirolam. Zlikwidował łupież w kilka tygodni, a włosy stały się miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra

ja też zdecydowałam się na pirolam po kilku nieudanych próbach z szamponami z drogerii. Rzeczywiście jest skuteczny, bo w krótkim czasie łupież zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×