Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OnaG

1szy raz

Polecane posty

CZy na pierwszy raz wystarcza gumki i dni nieplodne? czy podczas tych dni napewno jestem bezpieczna?:( jakie inne srodki anty polecacie?:) z gory dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha prosze o dokladne info...:) jestem bardzo ciekawa i chce byc pewna wiec bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosionanamaksssa
gowniaro wyper... jak nie wiesz nic o antykoncepcji... idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryryy
skarbie uwazasz ze co pierwszy raz jest inny niz kolejny? i za 1 i za 100 jest takie samo prowdopodobienstow zajscia w ciaze.. a sama gumka, nawte w dni ieplodne moze zawiesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svenka
ale wy jestescie wstretne ,dziewczyna pyta poprostu a tu ktos ja od idiotek wyzywa...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleblebleblelebel
kretynki sie dowartościować chciały za 1 razem nie jesteś bardziej bezpieczna niz za 2,3... gumki i dni niepłodne to najtanszy, stosunklowo bezpieczny sposób, ale antykoncepcja hormonalna jest bezpieczniejsza. tylko że z tym jest troche zachodu, trzeba isc do ginekologa bo to tylko na recepte, poza tym czesto trzeba sie przyzwyczajac, bywają skutki uboczne. no i to kosztuje więcej GDYBYM ja była na twoim miejscu i chciała uprawiac seks tylko od czasu do czasu- wybrałabym gumki, a gdy częsciej- hormony. jest małe prawdopodobieństwo ze gumka pęknie, no W RAZIE CZEGO można wziąc tabletkę "po", chociaż ja ABSOLUTNIE tego nie pochwalam, no ale jak już ktoś jest w krytycznej sytuacji to cóż zrobić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suSSSka
jezeli znasz dobrze swoj organizm, wiesz kiedy masz dni plodne, to starczy. ja osobiscie kocham sie w dni nieplodne bez zabezpieczenia i co? jakos w ciazy nie jestem. wiem kiedy mam owulacje, dokladna obserwacja wystarczy. najpewniej wspolzyc kilka dni po owulacji - kilka dni przed miesiaczka. Ale pod warunkiem ze wiesz kiedy wystepuje owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,namawiaj dziewczyne do stosowania kalendarzyka😡 nawet jesli masz okres jak w zegarku i zawsze wszystko idzie tak samo to moze byc ten jeden raz kiedy jajeczko troche wczesniej lub pozniej wyjdzie i co??? jesli kochasz sie od czasu do czasu -conajmniej prezerwatywa,najlepiej z globulka dodatkowo(mozesz kupic bez recepty),i miej zawsze przy sobie tabletke \"po\". po prostu idz do lekarza i udaj,ze stalo sie. jak przyjdzie co do czego (peknie prezerwatywa) to juz bedziesz miala przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok źle zadalam pytanie nie chodzilo mi o pierwszy raz...tylko ogolnie czy uwazacie ze gumka i dni nieplodne ...wystarcza. Wiem ze nie ma 100% pewnossci nigdy! ale chcialam poznac wasze zdanie...:) dziekuje za odp a Ty owlosionaMASAKRO nie chcesz niewypowidaj sie nara!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ależ niesympatyczne odpowiedzi powyżej... ale ciesze sie ze sie nie zniechęciłas i dalej szukasz dobrej odpowiedzi, która brzmi: tak, powinno być wporządku. Należy tylko pamietać o prawidłowym założeniu prezerwatywy (czytajcie instrukcje do znudzenia!!!) i zadbaniu by się nie zsuneła wtrakcie lub po. Miło mieć partnera z ktorym mozna rozmawiac na ten temat. aha, czasem facet mowi \"spoko mała, mam wszystko pod kontrolą\" ale wiesz co? często im sie tak tylko wydaje ;) dlatego gdy odpowiesz: \"ciesze sie misku\" to i tak sama sprawdz czy wszystko jest ok - bedziesz miała spokojną głowe o siebie samą :) a tak wogole to miłej zabawy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohoholalala
Własnie wróciłam od chłopaka, kochalismy sie...jak ja to uwielbiam robic :) i robimy to od ok.6 miesiecy i nie zabezpieczamy sie....lecz wczoraj byłam u ginekologa przepisał mi tabletki anty Minisiston ale to bardziej chciałam ze wzgledu na problemy z cerą nio i moj okres trwa 2 dni, gdy bylam sama bywało tak ze nie miałam miesiaczki przez ok. 2,5 miesiaca roznie to bywało, a od kiedy sie kochamy okres jest regularnie co 30 dni... sadze ze pod tym wzgledem hormony sie wyregulowały, ale niestety pod wzgledem cery niestety nie:( a to moja najwieksza zmora :( Troszke sie rozpisałam (przepraszam) ale odnosnie pytankaaa my stosujemy seks przerywany, ale juz od przyszlego okresy tableteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FoJHqaxVpwzxuq1Nt6MghES6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×