Gość Myszka3105 Napisano Maj 9, 2007 Jak zapomnieć o chłopaku na którym mi bardz zależy ale wydaje mi się że jemu niestety na mnie nie. Wiem że mnie lubi i to chyba nawet bardzo ale chyba to za mało na wspólne bycie razem, niestety. Ostatnio nawet odważyłam się i powiedziałam mu że to koniec naszej znajomosci ponieważ ja już tego dłużej nie wytrzymam. Rozmowa była przez telefon, teraz jeszcze czeka mnie ponowna tym razem w cztery oczy, chcę mu wytłumaczyć dlaczego podjełam taką decyzję. Ale najgorsze jest to że nadal tkwi we mnie nadzieja że coś z tego będzie. Tak bardzo boje się tej rozmowy, tego że to będzie nasz ostatnie spotkanie. Część mine strasznie się buntuje przeciwko takiemu rozwiązaniu, z drugiej strony wiem że tak będzie najlepiej, po co żyć złudzeniami i czekać na coś co nie ma szansy się spełnić. jak sobie z tym poradzić? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach