Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Myszka3105

Sztuka zapominania

Polecane posty

Gość Myszka3105

Jak zapomnieć o chłopaku na którym mi bardz zależy ale wydaje mi się że jemu niestety na mnie nie. Wiem że mnie lubi i to chyba nawet bardzo ale chyba to za mało na wspólne bycie razem, niestety. Ostatnio nawet odważyłam się i powiedziałam mu że to koniec naszej znajomosci ponieważ ja już tego dłużej nie wytrzymam. Rozmowa była przez telefon, teraz jeszcze czeka mnie ponowna tym razem w cztery oczy, chcę mu wytłumaczyć dlaczego podjełam taką decyzję. Ale najgorsze jest to że nadal tkwi we mnie nadzieja że coś z tego będzie. Tak bardzo boje się tej rozmowy, tego że to będzie nasz ostatnie spotkanie. Część mine strasznie się buntuje przeciwko takiemu rozwiązaniu, z drugiej strony wiem że tak będzie najlepiej, po co żyć złudzeniami i czekać na coś co nie ma szansy się spełnić. jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×