Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMMA 22

Rano rzucam pracę!!!

Polecane posty

Postanowiłam że jutro punkt 7 rano rzucę pracę i teraz nie mogę spać. Boję się i jednocześnie się cieszę... Kto wesprze w ciężkiej chwili i powie to co chcę usłyszeć ...czyli że dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burgerek
mowi sie trudno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był ktoś w podobnej sytuacji? Składał ktoś wymówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaaaa
ja mam podobny problem, zawsze w wakacje pracowałam w firmie znajomych moich rodziców, teraz chce być samodzielna i nie chce tam pracować chce sama coś znaleźć i powiedziałam nie. do pracodawców jednak to nie dociera i teraz nie mam odwagi z nimi gadać bo nie wiem jak im to wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie jestes zadowalona, nie daje Ci to satysfakcji i meczysz sie jak tam chodzisz to rzuc to w cholere :) a napewno znajdziesz niedlugo cos ciekawszego :D a tak apropo to jak masz zamiar to zrobic? co znaczy ze o 7 rano? pojdziesz i powiesz mam to w nosie, tnz zaniesiesz wymowienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nie wiem jak im to wytłumaczyć, a kompletnie się nie spodziewają tego co się jutro wydarzy. Boję się że będzie zadyma i ostra wymiana zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciętnababka85 w sumie tak właśnie zamierzam to zrobić. Pracuję od 7, więc na dzień dobry spier..dolę im dzień. Wymówienie właśnie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
a powiedz co sie dzieje, ze chcesz ją rzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się nawarstwiło. Mówiąc krótko mam złą atmosferę z koleżankami, ludzie robią mi koło dupy za przeproszeniem, szef wierzy wszyskim tylko nie mnie mimo że wszystko mam na piśmie czarno na białym. To tak już trwa dosyć długo i wczoraj miałam kłótnię z szefem. Przeważyło, miarka się przebrała. Odchodzę. Słabe nerwy mam po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłótnię miałam o 11 rano, minęło już 12 godzin a ja nadal się trzęsę, dlatego myśle że nie warto. Za młoda jestem na nerwice, wrzody i inne schorzenia związane z długotrwałym stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
a ja nie znalazałm choc juz miesiac minal jak poprzednią skonczylam :( kurde lapię dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najgorsze jest to że rzucam pracę nie mając żadnego zaplecza, żadnej propozycji pracy. Ale czuję że muszę to zrobić, żeby mieć trochę szacunku dla siebie i uratować odrobinę godności którą mi zdeptano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
hej, ja poczytam co napisalas, tylko się wykąpię...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ok. No to piszę. Mam dwóch szefów, zawsze rano mija kawę u siebie w gabinecie. Zamierzam do nich rano wejść i powiedzieć że...no właśnie nie wiem co powiedzieć Może tak: \"Chciałabym was powiadomić że złożyłam na biurko księgowej wymówienie, jest to ostateczna decyzja, przemyślana i nie jest wynikiem tylko i wyłącznie wczorajszego zajścia. Przymijcie kogoś na moje miejsce, przeszkolę tą osobę i mam nadzieję że pożegnamy się w przyjaznej atmosferze\" Myslisz że może tak być? Daj znac jak się wykąpiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
anetuś ja nie myślę logicznie odkad borykam się z różnymi pracodawcami ...wiesz, moze one mialy taki cel, zeby Cię wygryzc, tak mi sie wydaje, ze tak moze być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że mnie próbowały wygryść to wiem. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna a moja była do bani od pół roku w przybliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mówisz że borykasz się z pracodwcami? Tak ciężko ci idzie z szukaniem pracy? Nie możesz znaleść u siebie w mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
powinnam byla dzwonic po firmach a ja tylko wysyłałam cv, malo dzwonilam bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
przepraszam, juz ze zmęczenia omijam wątki - chodzilo mi najpierw o to, ze prace, ktore mialam byly nisko platne, nie mialam kontaktow, ciagle szukalam sama, nikt mnie nie polecal, bo zmienialam zawód ...a co do szukania pracy to napisalam w poprzednim akapice też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
idę spać, nie umiem Ci Anetko doradzić niestety...sama mam zawaloną głowę - prześpij się z ta mysla lepiej, bo nie decyduje się o takich sprawach ka czlowiek jest zmęczony milej nocy:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak szukałam pracy też nie miałam kontaktów. Wysyłałam cv przez maila i druk cv wraz ze zdjęciem (drukowanym) zanosiłam do różnych firm w moim mieście, jednoczesnie rozmawiając z osobami odpowiadającymi za kadry w danych firmach. Wysłałam ze 20 szt cv. Znalazłam pracę kiepsko płatną ale zatrudniłam się i po roku oddzwonili z tej firmy w której teraz pracuję, że chcą mnie przyjąć więc się przeniosłam. A znowu jak juz się przeniosłam to jeszcze dwie firmy dzwoniły ale odmówiłam. ale piszę nieskładnie.... późno jest i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryzasmecenie
no pa:)spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdgdg
Upp i co zwolniłas się ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo zesz znowu....
no wlasnie, tez jestem ciekawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anetki
Napisz dokladnie o co chodzi w tej pracy A ze zwolnieniem...proponuuę załatwić sobie zwolnienie od lekarza i szukać czegoś nowego. Jestes mloda może wyjedź do innego miasta albo do Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×