Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ogryzek

prezent na komunie

Polecane posty

jak wiadomo maj to miesiac komunii doradzcie mi co moge kupic kuzynowi na komunie? zostalam zaproszona z chlopakiem tak wiec prezent musimy kupic osobno. czy za 100-150 zl starczy? czy za malo? oboje nie pracujemy, studiujemy. pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka 29
kup jakas gre komputerowa ,mp 3albo daj 100 zl,bombonierke i kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego prezenty mają być osobno?! ja tam bym się złozyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to ze jakbym szla bez chlopaka z samymi rodzicami to bym dala z nimi a raczej oni by dali a jak ide z para to wypada dac nam osobno. o to mi chodzi. mam ogromny problem bo kuzyn nalezy do dzieci ktore dostaja kompa w wieku 5 lat:) i jestaem w .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegga
daj kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kase daj rodzice a po drugie jak wiadomo komunijne fundusze zabieraja rodzice dziecka a chcialabym podarowac cos co by mu sluzylo na dluzej i sie przydalo. matko!!! co ja mam robic?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa, to nie fajny prezent, bo po 1 najprawdopodobniej dziecko jej nawet nie zobaczy... poza tym, nie bedzie pamietalo co (ile ) od kogo dostalo... poza tym, dajac kase, odrazu \'pokazujesz\' ile dajesz. a za taka kase mozna super prezent kupic, tylko treba poszukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baucis
ksiązka, zestaw książek- opowieści z Narnii, o samochodach lub album przyrodniczy- co tam chłopaka interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjj
kase komunijna zabieraja rodzice?? to naprawde super rodzice :O mojej kasy ani nikogo z moich znajomych nikt nie zabral..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo_matko
jak nie bedzie pamietalo ile dostalo kasy?? dzieci w 2 klasie to nie jakies niedorozwoje umyslowe!! pierwsze slysze to takich przypadkach zeby rodzice zabierali kase dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×