Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemu hhh

Czemu Doda nie mogla nas reprezentowac na Eurowizji?

Polecane posty

Gość czemu hhh

Z jej wygladem napewno bysmy wygrali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z głosem też
:P a nie jakieś Jety Sety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu hhh
dokładnie, mimo ze jej za bardzo nie lubie to uwazam ze powinna w eurowizji startowac.. a nie jakis koles i ukrainka.. co roku jacys cudzoziemcy nas reprezentuja o ile dobrze kojarze. Kieyds byl np. iwan i Delfin no sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagagaga
a ktore miejsce wogole jety zajely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z głosem też
nie wiem. napewno poza 1 dziesiątką... ale w sumie to się nie spodziewałam że będzie inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ztego co kojarze, to doda kiedyś powiedziała, ze nie chce i nie bedzie brała udziału w eliminacjach. Też myślę, ze miałaby szansę zdobyć wysokie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda zrobiłaby show w stylu The Jet Set, a to jak zauważyliśmy na Eurowizji się nie sprawdza. Żeby jakoś wzruszyć widownię, trzeba w pięknej długiej sukni stanąć na scenie i zaśpiewać w tylu Whitney Houston czy Celine Dion- Doda tak nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem słuszne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdfdhgk
doda????????????????? oł maj gad, górnik to diva.......szkoda, ze nie mogłaby 2 raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu hhh
dla mnie cała ta Eurowizja jest dziwna. Jednak wydaje mi sie ze Doda miala by duze szanse. Jakby np. zaspiewala tak jak w sopocie "znak pokoju" . albo inne jej "przeboje" ;) Wszyskie tak naprawde wpadaja w ucho;) fajnie sie na Dode patrzy , jak spiewa. Mimo ze za nia nie przepadam, to jednak mysle ze bylby to dobry wybor, gdyby wystapila zamiast ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i napewno...
... nie zrobiłaby czegoś w stylu the jet set :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak będzie
Polska byłaby kojarzona z kiczem, bezguściem, pustymi, tlenionymi blondynkami. A tak zachowujemy pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprite..........
gdyby faktycznie doda byla nasza reprezentantka na bank by się dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ---> Whitney Houston ?? długa suknia ?? no co Ty :P z tego co pamiętam w tamtym roku wygrała grupa oszołomów w skórach do ziemi spiewająca (czyt. rycząca) jakiś pseudo metal :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dODA ZARŻAŁABY NA SCENIE
posłała kilka kur...ew i w przyszłym roku wykluczyliby Polską z eliminacji do Eurowizji . Ot, cała prawda dlaczego Dodunia nas nie reprezentuje :P I DZIEKI BOGU! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria---> Chciałam nawiązać do Edyty Górniak, która powaliła wszystkich na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest lepsza ani gorsza od
Mrs. Dod, to królowa kiczu: http://facet.wp.pl/gid,8729019,img,8729041,kat,1007873,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=2 http://facet.wp.pl/gid,8729019,img,8729039,kat,1007873,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=4 http://facet.wp.pl/gid,8729019,img,8729030,kat,1007873,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=13 http://facet.wp.pl/gid,8729019,img,8729025,kat,1007873,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek bez kredek tu jest
Fajne ma buty na ostatnim zdjeciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprite..........
Zachowanie dody moze draznic, teksty, ubior ale to jest ta ja otoczka ktora pracuje na firme zwana DODA, nie mam zdania co doniej , nie poznalam nigdy ale podziwiam ja za toz ze sama zdobyla co zdobyla nagrody slawe , pieniadze .Nie jechala na niczyich placach ani pieniadzach za to duzy+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaaaaaaaaaaa
z tej paczki (pokroju Dody) już było Ich Troje, więc wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
co druga tam wygladala jak Doda wiec nasza by tez sie nie dostala dlugie suknie -styl Houston tez byl a i tak przeszly do finalu nie te najlepsze ,niektore piosenki ani widowiskowe nie byly ani wpadajace w ucho,wg mnie to zalezy od sympatii do danego kraju a nie od wykonawcow,takie sa moje wnioski po obejrzeniu wczorajszego show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikon by sie nie dostał
i co miałaby zaśpiewać "Szansę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie mają na co kasy wyd
Np. Like a Virgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i lepiej ze nas nie reprezentuje. pomyslcie sobie co by bylo jakby Polska zajela jedno z ostatnich miejsc. Dodzie by bylo bardzo przykro pewnie :( lepiej nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idźcie mi z nią
Doda narobiłaby nam obciachu. Gdyby się nie dostała, pewnie wytoczyłaby Eurowizji proces, jak to ją niesłusznie potraktowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
a jakby sie zarechotala jak to w jej stylu to by dopiero bylo obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosne baby wy bez niej
zyc nie mozecie ona pierdnie a wy lapczywie wachacie jej smrod .. nie ona wasz wy jej!!!!!!!!!! w ty jej sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimka
doda nie mogła nas reprezentować na Eurowizji ..bo nie brała udziału w eliminacjach krajowych /lol/ :) _____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj juz doda
ma swoj charakter i dobrze , bedzie starsza to sie uspokoi jak kazda...przynajmiej nie jest nadeta czy zarozumiala jest soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×