Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka789

Kolczyk na jezyku??

Polecane posty

Gość Malutka789

Kobietki pomóżcie mi...zreszta panowie takze....:-) mam wielki problem!Chce sobie zrobic kolczyk na jezyku natomiast boje sie,ze to bardzo szkodzi na zabki...szkliwo i w ogole...a mam bardzo slabe zabki!Podoba mi sie to...ale zastanawiamsie czy faktycznie zrobic!A moze kolczyk w okolicach gornej wargi tak z boku...po lewej stronie mala cyrkonia!Cio wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86354543653763
ja osobiscie tez mialam swira zeby sobie zrobic na 18 urodziny ale zrezygnowalam bo jak sie naogladalam fotek z roznych stron w necie toi mi sie odechcialo, no i to puchniecie jezyka... mam juz kolczyk w pepku wiec jak uslyszalam ze boli bardziej niz w pepku to sie grubo zastanowilam. no i syt typu: ide do komunii i wywalam jezyk ks... hyh sa takie specjalne zaslepki no to to i tak widac... mam znajomego ksiedza wiec nawet bylby w stanie przejsc obok w momencie rozdawania komuni... niby to jest oddzielna sprawa a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam ze kolczyk na jezyku jest oblesny zwyczajnie.Bleee.Co innego w pepku, na ladnym , wymodelowanym brzuchu , moze prezentowac sie calkiem calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Dokladnie...nie zawsze pasuje kolczyk na jezyku!A cio muszlisz o kolczyku takiej malej cyrkoni na gornej wardze...ale tak z boku blizej policzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , mnie w ogole nie podobaja sie kolczyki na twarzy.Jedynie gdzie akceptuje to uszy i wlasnie brzuch.Ale to kwestia gustu.Napisalam tylko co ja sadze.Jesli Ci sie podoba , to zrob to :) Tylko prosze, zrezygnuj z tego na jezyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie podoba kolczyk w jezyku. Ale moj chlopak poiwedzial ze jak sobie zrobie to nie bedzie sie ze mna calowac. Takie gadanie bo i tak by sie calowal:D Ale z tego co wiem to facetom to sie nie podoba. Wiec nie wiem czy warto robic...Zrob sobie w pepku. Ja mam i wyglada bosko:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86354543653763
ja osobiscie nie zrobilabym sobie przy wardze... nie podoba mi sie to zwyczajnie, ale to kwestia gustu jak to powidziala moja poprzedniczka:) osobiscie gdybym miala sobie zrobic kolczyk na twarzy to ewentualnie brew... zaden nos i takie tam inne nie wchodza w gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×