Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zebra w paski

objawy ciązy ???????

Polecane posty

Gość Zebra w paski

czesc mam takie pytanie czy obajwem ciązy moze byc ciągłe sikanie ???? Nie wiem co sie dzieje ale od pewnego czasu latam non stop do kibelka, tzn nie wiem czy jestem w ciązy dzis moj 32 dc cykle mam 30-32 dniowe kochalam sie z moim mezem w dni plodne i narazie do dzis okresu nie mam za kilka dni zrobie test to sie okaze ale zwracam sie z zapytaniem czy czeste oddawanie moczu moze byc objawem ciązy ????????? dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
tak moze byc ale tylko wtedy kiedy masz juz brzuch.. poniewaz wtedy dzieco naciska na twoj pechez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
ale ja nie mam duzego brzucha , choc ostatnio troszke jakby mi sie powiekszyl widac to bo jestem bardzo szczupla..........jak dzis nie dostane okresu to zrobie jutro rano test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku też może występować częste sikanie ze względu na zmiany hormonalne. U mnie to był właśnie pierwszy objaw ciąży, latałam pare razy w ciągu nocy i nie miałam okresu. No i sie potwierdziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sikałam
po tym wlasnie poznałam ze jestem w ciazy czesto sikałam to jest objaw zmian hormonalnych i zrobiłam sobie test i wyszło ciąza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np. u mnie jednym z objawów wczesnej ciąży było właśnie częste siusianie... Też zastanawiałam się dlaczego tak często sikam :P Potem zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży :) Te częste wizyty w WC przeszły mi chyba w 3 miesiącu, ale jak urósł brzuch i Hanusia zaczęła uciskać na pęcherz to znowu się zaczęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wiesz Zebro... u mnie dziś 34 dzień cyklu i podejrzewam/mam nadzieję że jestem w ciąży. Też zauważyłam,że zaczęłam bardzo często siusiać, najbardziej chce mi się w nocy, wczoraj latałam co pół godziny, gdzieś do 1ej, aż w końcu wzięłam sobie do ubikacji książkę o ciąży i poczytałam, czy to możliwe, żeby częste siusianie mogło być oznaką takiej wczesnej ciąży (bo też mi się wydawało, że to dopiero jak brzusia jest wielki i uciska na pęcherz). I wyczytałam, że: \"We wczesnym okresie ciąży powiększająca się macica uciska pęcherz , zmniejszając jego pojemność. Nerki zwiększają tempo pracy, oczyszczając krew z substancji toksycznych. Z tego powodu niemal przez cały czas odczuwasz potrzebę udania się do toalety...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
dziewczyny mam jakies dziwne uplawy takie geste biale bezwonne jest pelno tej wydzieliny nie wiem czy to dobry objaw ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też może byc na tle hormonalnym ale może być grzybica więc to i tak najlepiej powie Ci lekarz. Dopóki są bezwonne i nic Cię nie boli to się nie martw i spokojnie czekaj do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebro, to normalny objaw... w tej samej książce wyczytałam... \"Wytwarzana w szyjce macicy wydzielina ta pełni prawdopodobnie funkcję zabezpieczenia przed infekcjami...\" Ja do tego mam bardzo obolałe iersi i wzdęcie... Naprawdę jutro robisz test?? ja też - z samego rana... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie taki upłayw były właśnie jednym z objawów ciąży- tak jak mówisz- były bezwonne i dużo ich było. Trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhtrrhttrh
zebra w paski- no i co z tm testem??? robiłaś w końcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra w paski
czesc dziewczyny zrobilasm test mam Dwie kreseczki :D:D:D jak chcecie to poczytajcie sobie na topiku JJAKIE SA OBJAWY CIAZY........... tam pisalam o tym . Jestem szczeseliwa ........bylam u lekarza okreslil ciaze na okolo 3,5 tyg kazal przyjsc za 2 tyg wtedy bedzie cos widac na USG , mam do wykonania komplet badan i czekac nawizyte :D:D:D Pozdrowionka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra w paski - superowo!!! Ja jestem na topicu STYCZEŃ 2008 - zapraszam! bo pewnie też Ci tak jakoś przypada termin! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
zebra w paski- ale super!!!!!! Buuuuu... a ja muszę czekać na to, żeby zajść w ciążę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
i ja musze czekac :( :( :( przyszlym mamusiom gratuluje i bardzo sie ciesze:D i jeszcze zycze duuuuzo zdrowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×