Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aagusia1504

Jaka Pralka

Polecane posty

Gość Madit_2008
Polecane pralki Elektroluxa ładowane od góry(65 pozytywów klientów):EWB105205W,EWB105405W,EWT10410W,EWT105510W,EWT136511W,EWT136551W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pralka Whirlpool Carisma, teraz jest promocja na: medialux.pl/info/ml/promocje/?pg=1025. Jest parę modeli do wyboru. Każdy chwali pralki, które ma i które się sprawdzają, także trzeba poczytać dokładnie opinię i się na coś decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahmuaebs
ja radziłbym nie przepłacać, technologia teraz jest podobna i można kupić pralkę za 1200zł która będzie jakościowo porównywalna do pralki za 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awangrd
a jaka w takiej cenie warto kupić? czy sa pralki do 1500 które będą dobrze prały i się nie posypią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecja
1500 zł to jak dla mnie nawet nadpłata :) Będę starała się znaleźć coś trochę tańszego. Gdyby ktoś miał pomysł, jaka pralka jest najlepsza w tej kategorii cenowej, to pisać proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darass
Bosch - niemiecka technologi i nie ma lipy Electrolux z nowej serii w zasadzie każda pralka kosztyjaca ok 1600PLN jest rewelacyjna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numiak
Wszystkim, którzy szukają pralek, polecam serwis http://najlepsze-pralki.pl/ :) Mają dużo zestawień, rankingów i opisów poszczególnych pralek. Dzięki nim kupiłem pralkę, która sprawdza się doskonale ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o pralkach LG? Mam ich telewizor i jestem zadowolona, teraz myślę o wymianie pralki, ale nie wiem jak ich sprzęt agd się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze jesli chodzi o pralki to rozsądniej kupić amikę, choćby dlatego, że łatwiej naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda34
Ja bym raczej zwracała uwagę na jej pojemność pralki, liczbę programów i klasę energetyczną. Warto zerknąć jaki pralka ma silnik, bo od tego czy ma Direct Drive zależy czy będzie energooszczędna i cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianek5
Jak kupować to z porządnej firmy, elektrolux jest dobry, nie psuje się, można eksploatować do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
Electrolux to zdecydowanie pralka rodzinna a dzięki temu że są teraz pralki A+++ to spora oszczędność. Ta marka sprawdzała się w moim domu rodzinnym teraz myślę o zakupie pralki dla dwojga i mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianek5
To może jakaś mała, zamykana od góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Maniek5, wszystko zależy od wielkości łazienki. Podobnie jak poprzedniczki napiszę, że warto postawić na sprawdzoną markę i kupić w miarę nowoczesny model ze względu na oszczędność prądu i wody. Nawet jeżeli taka pralka będzie kosztowała nieco więcej to i tak dzięki mniejszemu zużyciu szybko się zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaPiątki
A czy ta pralka Electroluxa, którą opisujecie nadaje się na 7 osobową rodzinę?? Mi potrzebna jest duża i oszczędna pralka, a do tego najlepiej jeszcze suszarka bębnowa najlepiej wyglądająca identycznie, tak się rozglądam i rozglądam, ale jakoś ciężko coś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7kg jest duży wybór, na pewno w ofercie LG mają takie duże pralki (widziałam też u nich modele chyba 12kg) jestem na świeżo z tematem bo sama dopiero co kupiłam pralkę, co do suszarki nie pomogę. Spory wybór ma Electrolux, LG też ma kilka modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneliaZZZ
Ja mam pralkę electroluxa, ale jest już baaaaaardzo stara i chciałabym wymienić na nowoczesną, tylko bym chciała żeby można było do niej dobrać suszarkę do ubrań, najlepiej żeby była podobna, albo identyczna co by mi to również ładnie stroiły w łazience. Ciekawe czy tak się da, bo stara pralka dobrze się sprawowała, więc chyba marka ta sama będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieterka0987
Jeśli chodzi o estetykę to najlepiej wybrać się do sklepu i rozejrzeć. Jednak nie wybierałabym sprzętu pod tym kontem. Jeśli okazało by się że przy wyborze electroluxa wyglądałyby inaczej - zawsze można zrobić jakaś obudowę. Tylko z tym to myślę, że najrozsądniej wybrać się do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
ale nic nie trzeba zabudowywać ;) electrolux ma pralki i suszarki wyglądający niemal identycznie, zadbali o to, żeby sprzęty wyglądały podobnie, jeśli kupisz sprzęt z tej samej linii to będzie do siebie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNuska
Też mam Electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Co jak co, ale ta pralka spełnia wszystkie moje wymagania. Do tego ma genialną funkcję prania parą, co zaoszczędzami i ogrom prasowania, a częśc rzeczy wystarczy tak jedynie odświeżyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysowianka66
A nie myslałaś może o aristonie ? ja widziałam tutaj http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-pralek,a-2791 że w sumie jest na pierwszym miejscu jesli chodzi o parametry :) wiadomo cenowo też nie jest najtaniej ale chyba lepszy to wybór niż oklepane beko. Jedynym problemem może być dostepność części zamiennych - to też jest dość istotne przy wyborze sprzętu agd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże znaczenie w przypadku żywotności pralki ma to jak o nią dbamy. Jednak nie wiadomo jak będziemy się o nią starać to i tak po pewnym czasie ulegnie usterce, warto wtedy mieć pod ręką kontakt do np: http://www.technikan.pl/naprawa-agd-krakow.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna przejsc sie do Media Expert, tam zawsze ktoś doradzi, a jeszcze jak sie kupi coś u nich i wypełni ankietę to można wygrać 750zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×