Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

no tak myslałam, ze za wczesnie zeby mnie ktos przytulił:(, wczesniej sama chciałam przytulac, teraz czuje ze sama potrzebuje :( no ale juz praktycznie lunatykuję;) wiec zmykam a pozostałym zyczę spokojnej nocki a takze miłego przytulania się na topicu i nie tylko;) trzymajcie sie ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rozgwiezdzone 🌼własnie miałem sie pojawic :) to odrazu przytulam 🌼moze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amigo... dziekuje :) pomaga jeszcze jednego moge prosic? nie chce byc zachłanna,ale tak mi jakos, moze to juz przez to, ze spiaca jestem.. albo ta pogoda bo za oknem pada... i tak jakoś... gdzieś uleciał poprzedni dobry nastrój.. wiec chyba czas pójsc spac, nim sie całkiem zmieni a jutro wstac z usmiechem na twarzy czego i Tobie życze:) odwzajemniam i kwiatuszek dla Ciebie 🌻 za to , ze pomogłes biednej rozgwiezdżonej w potrzebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone -oczywisce nawet trzy🌼 :) miłej nocy odpoczywaj ja jeszcze chwile zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Amigo :):):) i odwzajemniam dorzucajac trzy kostki czekolady mleczno- orzechowej ( nie pisze ze za późno na takie przysmaki;) ) wiedziałam, ze można na Ciebie liczyc:) 🌻 jak ma ktos jeszcze ochote to prosze sie czestowac;) również dobrej nocy Ci zycze... 🌻 no ja już ide... nazbierac siły do jutrzejszego dyzuru;) dzisiaj by było ze mnie marnie w kwestii pełnienia tej słodkiej czynnosci ;) Przytulanko Tobie też kolorowych snów życze i spokojnej nocki pozdrawiam cieplutko was wszystkich 🌻 a gdzie sie salut zawieruszył i ulotna chwilka, moze sie niedługo odezwa 🌻 albo cos razem broją;) papa 🖐️ 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz dzisiaj nikt nie wpadnie :( jak bym sie nie odezwał to 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek300
amigo:nastepne przyulanie musi byc przeznaczone dla mnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek oczywiscie :)juz sie robi :)przytulam mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rozgwiezdzone ..ja sie nie zawieruszam ..;) ja po prostu czasami bywam ..:D a co do ulotnej uleciala ..bywała tu chwile .. i nie broje z nia ..powaga..:P przytulasa zostawiam ..;) moze ktos sie pojawi i sobie go zlapie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut ostatni mało kto bywa :( ale moze jeszcze ktoś wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
A mnie ktoś przytuli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osóbka---oczywiście :) ten topik od tego jest :) wiec ja Ciebie przytulam 🌼:) a moze ktos jeszcze poprawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilbym ..ale przypuszczam ze nie ma takiej potrzeby..:D ale w razie \"W\' zostawiam ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ---widze jestes tez tutaj :) ciesze sie :D ostatnio zostałem sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieutulona
jak wolne przytulasy tu fruwają, to ja łapię ;) przed snem jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ..bez takich mi tu .. ze ja winny to wiem ..ale nic nie wiem ze to byla chwilka ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieutulona --------tak latają , rozdają i wszystko za free :D przytulana balowała cały weekend to pewnie odpoczywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
miło tu u was.... może zostanę dłużej.... i dla was[ przytulas] ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieutulona
amigo...... takie lubię, płacić nie trzeba :D najwyżej odwdzięczę się tym samym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieutulona
rozgwieżdżone niebo :) ..... dziękuję i ja Ciebie przytulam serdecznie, 🌻choć kobietą jestem..... ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieutulona -- było by miło :) rozgwiezdzone niebo ma rację;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
rozgwieżdżone masz rację drugiego takiego niema i łap następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×