Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

przytulanko...zalezy kim rzycajacy byl przytulasie .. moje po przekatnej ..wiec masz juz odpowiedz..;) te gwiezdzista ..ja Cie tam w nic nie wkrecam .. nic z Majewskim wspólnego nie mam .. wiec spokojnie ..;) łap co Twoje ..ja uciekam ..:D bawcie sie przytulasy ..niekoniecznie grzecznie ..:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut tak tak, wiem, zanium się czasem załaduje to z opóźnieniem dojdzie;) :P amigo, z dzisiaj tych przytulasów to na długo powinno wystarczyc;) mi tu przede mną mrygają cały czas i szukają adresata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie kochani, ja juz uciekam bo sobie rozwalę za chwilę głowe o klawiaturę;) przytulam Was moooooooooccccccno na dobranoc i życzę ciepłych snów:) zajrzę tu jutro, będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana 🌼moze :)pewnie tak :) przeciaz i tak nie spie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualna poszła spac miało byc ciekawie a nie było zadnej dyskusji :( a ja jestem wyspany mimo ze nieśpię :( siedziałem dzisiaj cały dzien na forum i powiem szczerze w wiekszosci przypadkow jest przygnebiajace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tak z nudow na denerwujace nie zaglądam wiesz ja jestem optymista i staram sie pomagać ale kilka razy to az chce sie powiedziec k...przestan pie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o partnera do naprawde rzeczowej i normalnej dyskusji tutaj to trzeba miec szczescie, ale nie jest to niemozliwe:) te miejsca gdzie wieje od ludzi ironią i zwykłym chamstwem omijać szerokim łukiem, bo tego nie znosze tu sie czuję jak ryba w wodzie:) przywraca wiarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chos wiadomo zycie zyciem, w realu róznie bywa... ja jestem raczej mało konfliktowa i na szczeście nie spotykam też takich ludzi na swojej drodze, ale nigdy nie wiesz, ki czart się gdzie przyczai;) no dzisiaj to naprawdę się rozgaduje;)choc ogólnie mam do tego tendencje;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczescie :) rozgwiezdzone to ja Ciebie przytule jeszcze raz na dobranoc🌼 :)i postaram sie usnac chociaz i tak pewnie i tak zaraz sie tu pojawie znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone to fajnie ze tyle piszesz :D ja ostatnio cos sie opusciłem w tym temacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo dzięki:) i też Ci przesyłam przytulasa niech Ci pomoze przespac dzisiaj dobrze nocke:) dobranoc🌻 ja tu wyjatkowo (bo pora juz się robi taka moja na spanie za niedługo;) ) jeszcze chwilke pobede, moze ktos tu wpadnie po przytulinke ;) i też mykam za kilkanascie minut w razie czego licz łowce ;) a jak nie pomoze to cos innego wymyślimy;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to jak ktos jeszcze chce lub potrzebuje przytulasa to zwawo, póki jestem bo za 15 minut gwiazdki pojda spac;) chyba ze wszyscy dzisiaj maja już tego ho ho! ;) mi tam nigdy nie za duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj troszke;) myslałam własnie po jaks tu ksiazke siegnać..;) tylko cos widze ze spac sie nie chce jednak nie tylko mi, cos mi sie rozwiało choc u mnie to tak falami to pewnie niedługo sie zachce, a dzisiaj to mnie energia rozpiera:D bo wreszcie odsapnać nieco moge ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×