Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

siegaj po przytulasy ..bo noc ale to niebo niecalkiem rozgwiezdzone..:P i nie tylko Ty tak masz z tym zasypianiem ..;) mnie tez sie odechcialo ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mnie tez nie bylo .. ale nigdy nic na sile .. wiec ..a moze ale ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bys mi w myslach czytał, bo jak bym sie stad juz zabierała, miałam rzec: pozbierałam resztę przytulasków, skoro juz ich nikt nie chce dzisiaj,bo co sie takie samotne bedą obijac od przekatnej do przekatnej;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec niebo masz teraz w \"gebie\' .. cala przytulana chodzisz .. mam nadzieje ze nie po przekatnej ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rety Pankracy gdzie ty .. kiepskawo sie starasz ot co .. nick zobowiazuje ..wiec zaswiec kilkoma ..a zasnac bede mógł spokojnie ..;) lenisz sie gwiezdzista ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gwiazdy swiecą mocno, a co? moze zaprzeczysz;):P gdzieś tu poprostu chmurka była ona psikusa płata i je zasłania:P no nie, bo bedzie ze zganiam, wcale nie;) bo za słabo sie starasz, jak bys chciał to byś zobaczył... oczyma wyobraźni:Pchociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ok .skoro ja spac nie moge .. a ze racje mam ..hmmm:P lubie ja miec ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to ze Twoje swieca nie watpie .. ale ja sie pytam grzecznie gdzie moje ..co? a wyobraznie mam zaiscie wielka ..wiec ..nic ..:P jak mowilem slabo sie starasz ..:D wyobraznia widzi chmury .. ale wole to niz Palac Kultury ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz widzisz, mruga do Ciebie, ta obok tej najjaśniejszej :P no nie mów ze nie widzsz.. a miało byc kilka... zbioreczka, wgazdy w rzad, rozsiać sie, hehe...i zaswiecic mocno, bo bedziecie miały na sumieniu jutro niewyspanego saluta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja bede niewyspany . .ale nie z powody tego ze gwizdzista nad swim stadkiem zpanowc nie mogla ..;) ale doceniam doceniam .. gdzies kiedys ksiezycem bylem i wiem jaka to niewdzieczna rola ..:D jak chmury robia co chca ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kidys mialem wprawe w rozganianiu ..:D teraz juz zapomnialem .. zatem czekam az Ty jakiem rozgwizdzone ..pogonisz chmury.. i ksiezyc tlenu dostanie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyjmij przytulasa .. i smiej sie przez łzy ..:D wszystko w normie bedzie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie myslalem ze neibo to do rozbrojenia jest ..:P ale zawsze czlek sie uczy czegos nowego .. i doceniam doceniam jak sie starasz ..;) i nie łzaw za bardzo ..bo zmoczysz tych co w noc taka mila wracac musza ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh na Pania generał trzeba miec wyglad .. (nijak nie wyobrazam sobie tego) wiec wybacz pozostan ..na spocznij ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na tym niebie kazdy tuli sie do siebioe ..;) wiec zaswiec gwizdko mila .. by ludnosc sie z tego cieszyla ..:D a tak mi sie chialao wierszykiem tu trzasnac ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no tego to sie nie spodziewałam:) mile jestem zaskoczona:):):) dobra salut swieca tak mocno jak tylko moga, masz jedna zrzucam dla Ciebie, pomysl sobie marzonko i spij dobrze bo ja juz mykam:) spokojnej nocy:) i do jutrzejszej gwiazdki ;) 🌻 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×