Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

gwiezdzista ...heheh ..nawet jakbym zasalutował ..:D (co nie wchodzi w rachube):P i tak tego nie zobaczysz ..co do tej groznej ..nawet jak grozna ..ja buntownik ..jak nie chceM to nie muszeM..:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie groźnaaaaa :) choć bym sie nie wiem jak postarała, to raczej by sie mnie nikt nie bał;) :P ładny wierszyk, salut bardzo ładny... no, no... spokojnej nocki... ach, zacieram rece, niech no tylko sie wypogodzi na dniach juz ja Ci pokaze ile nowyych gwiazdek przybyło ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie nie spodziewalem .. ktos sie pode mnie podszywa .. jakas małpa romantyczna wierszem mi image psuje .. a kysz ..:D:D:D a zaskakiwac lubie ..tyle ze niewierszem .. no to salut ..Pani generał ..:P:P:D ps. parwie w oko mi trafilas ta gwiazda ..ale juz nie bede marudził ..:P dobranoc ..gwiezdzista ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz mnie zaskoczyłes:) oddając mi honory;) jak przystało na pania generał z gracja odsalutowałam, a teraz spocznij i odmaszerowac na kolorowe sny;) hehe, no chyba sie z przeznaczeniem minełam;) :P salut spij dobrze, ona sie tak do Ciebie spieszyła zeby twoje zyuczenie spełnic;) nie narzekaj nie narzekaj, jak spadają trzeba łapac, ciesz się ze to nie kometa:) :P dobra teraz juz pwoaznie, dobranoc:) 🖐️ wszystkim pozostałym co juz smacznie spią jeszcze raz karaluchy pod poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gwiazgo ..ja tak z grzcznosci salutuje jak sam napisalem ..w koncu nick zobowiazuje ..:P a teraz tez na powznie se ide stad ..co tu tak sam siedzial bede .. gwiezdzista ..;) i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim:) mieliście tu być, a tymczasem........nikogo:( w sumie ja też na minutkę, bo nastrój dzis nie najlepszy, a nie chciałabym psuć nikomu wieczoru...więc...przytulam mocno wszystkich nieobecnych i życzę dobrej nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki, pusteczki widze ale moze to dla mnie lepiej, bo wczoraj posiedziałam, dzisiaj wstałam wczesnie i juz mnie Morfeusz łapie w swoje objecia :) włosy wyschły juz ;) to moge mu sie dac złapac;) kogo juz schwytał, niech utuli do snu :) śpijcie dobrze, a jakby was tu przygonilo po m mnie to pozdrawiam i miłych rozmówek;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donica
ej wiecie o tym ze teraz pojawila sie na ryznku nowa pizama z czujnikami ltore reaguja na skore człowieka to jest temper.i np wyczuwaja kiedy porzebny jest dotyk skorze wowczas wytwarzaja mikroczasteczki delikatnie uwalniajace sie z czxujniczkow symulujac laskotanie i dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tak :) dzieki równiez:) kochana przytulanko moja, przytulam Cię jeszcze raz, trzymaj sie cieplutko i jutro wstan z takim banankiem na twarzy... no od ucha do ucha:) po tym przytulaniu, niech spróbuje byc inaczej (nu nu nu) ;) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek300
o , nieladnie....... przytulacie sie beze mnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tu dzisiaj tylko na chwilke pozdrawiam wszystkich cieplutko, pewnie jeszcze nie czas dla wszystkich a spanie w iatkowy wieczór, alew to najwyzej na pote zycze dobrej nocy i miłego dalszego weekendowania:) przytulasy :) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
Witam i zostawiam dla was kolorowe przytulasy życzę kolorowych snów i miluśnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja ponownie witam i przytulam wszystkich internetowych przytulaków, śpiochów i imprezowiczów bawcie się dobrze, nie dopuszczajcie do kaca i śpijcie zdrowo i kolorowo;) dobrej nocy albo raczej DOBRYCH nocy weekendowych;) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamis minamis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamis minamis
ja tez przytulam :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludzie jak tam po weekendzie? u mnie jak zwykle męcząco, ale za to zabawowo i imprezowo;) ehhh...kiedy ja w końcu \"dorosnę\"...;) trzymcie się ciepło i \"do zobaczenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×