Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

Boże, przemyslałam sprawę... :O na dzis wystarczy ;) idę, zanim się całkiem skompromituję :O ;) :P :D:D:D dobranocka jak to mówi Przytlanka Nasza:) 🖐️ ( kurczę, fazę załapałam:P) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo
mnie tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps,Przytulanko🌻 i reszta kochanych przytulasów, sorry za to wyzej, tzn najwyzej... fatalnie wyglada :O... -----> {kwiat] 🌻 🌻 po raz kolejny ;):P dobranoc, ale trza jakos odreagowac dzisiejszy dzien:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
smutna i ja dorzucam przytulasy łapaj specjalnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco Wszystkich🌼 rozgwiezdzone szkoda ze juz idziesz :(ale i tak przytulam na dobranoc 🌼 :) przytulana 🌼 u mnie wszystko po staremu .przez ten brak internetu poznałem lepiej nocne zycie mojego , smutnego miasta ;) w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie widzisz jak mi sie chce stad isć :P ;) dobry wieczór amigo:) ale czy sie nadaje do normalnej rozmowy to nie wiem. z góry dzieki za przytulasa, zachowam na to dobranoc:) No to widzisz dokonałeś nowych ciekawych odkryć:) tylko czego smutnego, hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ---smutne bo takie jest :( !!!! jak przyrównam obecne miasto do rodzinnego to sie płakac chce :(.ale za 6 tygodni urlop nigdzie sie z W-wia nie rusze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna---przytulaski,żebys sie nie smuciła..:) rozgwieżdzona---o jakiej kompromitacji Ty mówisz???????? wreszcie komus sie idało na 26 strone przebić kochana:) ja próbowała i próbowałam i cholera nic;) amigo----no i jak nocne życie w Twoim mieście??? opowiadaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj Słonko nasze🌻 fajnie ze nie śpisz.... ha, no jestem z siebie dumna ! ;) za to 26;) hehe amigo, niekiedy to jak coś postrzegamy, zależy od nastroju w jakim jesteśmy, oj, chyba ci się juz tu tęskni i tyle, to zycze zeby Ci te tygodnie szybko zleciały 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana--ogolnie słabo same dyskoteki ale zamykają o 3 :( ale przez przypadek znalazłem swietny klub nie chodza tam chyba polacy ja przynajmniej ja nie spotkałem i ludzie z ktorymi rozmawiałem tez byli zdziwieni ze polak nie obawia sie chodzic po tej dzielnicy noca ale klub i ludzie a szczególnie dziewczyny super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana ---przyjezdzam na 2 tyg :). a spotkac sie kiedys pewnie ze było by miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze fajnie:) ale pewnie musielibysmy sie umówic w jakimś totalnie dla nas obcym mieście, żeby kazdy miał podobna droge do przebycia:) bo amigo z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam że z Wrocławia jesteś, tak? a to kawał drogi do mnie:( a Ty rozgwiezdzona? jaka część kraju zamieszkujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone---ja jestem optymista staram sie dostrzegac pozytywy ale jest ich jak na lekarstwo.jedyna pozytywna bardzo \"rzecz\"w anglii to anglicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana --nie to nie miłosc to była poprostu miła zabawa :) w sobote mam nadzieje na powtórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×