Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

rogwieżdżona, nie chciałabym zdradzać konkretnie miasta z róznych powodów i bynajmniej nie chodzi o Was-broń Boże! ale mieszkamy niedaleko siebie i w Lublinie bywam od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem demokratą ;) jak trzeba bedzie to przyjade z checia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana ----takze czesto na dobrej zebawie sie kończy ;) ja troche pasuje do anglikow tez sie lubie pobawić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ---z uwazam ze sa az za bardzo rozrywkowi czasami to jest normalnie jazda w polsce za takie zachowania to sie wypada z baletow a tutaj prosza zeby sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone---tak to prawda .ale wystarczy juz o tej anglii !!! mowcie lepiej co tam w polsce . przytulana ostatnio tez niezle balowała ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdżona, a Ty dzisiaj nic tylko same rekordy bijesz;) no brawo, brawo:D to prawda,że weekendy u mnie do spokojnych i domatorskich nie należą, ale kiedy mam sie bawic jak nie teraz??;) potem, z balkonikiem bedzie ciężko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana --na zabawe zawsze jest czas trzeba tylko chciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas? yyyyy....eeee....ten.....no dobrze u nas;) rozgwieżdzona nam sie kształci, salut wpadnie od czasu do czasu zaznaczyć swoja obecność, a ja...hmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam zaraz rekordy ;) :D aż żal... no zal serce sciska... i łza sie kreci w oku... i wszystko wszystko nie tak... ach! rozczuliłam sie... bo musze leciec.... :( a nam sie tu tak ładnie zebrało... prawie komplet;) zmykam... jutro kolejna partia materiału przede mna a oczka sie juz kleją... i kołysanke słysze :p ;) w głowie chyba;) zostawaim wiec Polaków nocne rozmowy :D na miłe pogaduchy przytulam was ciepło 🌻 i zycze od razu miłego dnia:) papa dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze chce ale wazne zeby dobrać odpowiednie proporcje ;)bo co za duzo to niezdrowo ;)i najwazniejsze lepiej raz dobrze niz kilka razy byle jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leć rozgwiezdzona, śpij dobrze, dbaj o siebie, nie przemęczaj szarych komórek i zajrzyj jutro, papapa aaa i przytulas na dobranoc:) ja też zaraz uciekam, bo jak sie rozgadam z Toba amigo to zaś do pracy zaspię znowu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo---co za duzo to niezdrowo-fakt, ale....od przybytku z głowa nie boli, no więc...?;) a proporcje zawsze zachowuje tylko nie zawsze równe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana ja wstaje za 5 h ;)wiec jeszcze pół nocy przedemna ale pamietam lepiej nie denerwowac szefa spoznieniami. dla Ciebie tez gorace przytulasy na dobranoc 🌼 🌼 🌼do nastepnego razu , jak bedzie działał internet to nawet jutro wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo---no to śpij dobrze i długgggooooo;) nie zaśpij..;) spokojnej nocy i zajrzyj koniecznie, bo musisz nadrobić kafeteryjne zaległości;) przytulaski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo... post mi zniknał, Przytulana, ja nie lublinianka... tak jak Ty ale, bywam ;) miasto znam, kilka km mniej moze do niego mam niz Ty, z jakieś 70,jak juz rzucam to najwiekszym w poblizu;) oj, ale to tak tylkobio miało być a mi zniknęło, bo teraz jeszcze sobie na poprzednia stronke na moment wróciłam a poza tym to miałaś racje:):):D:D:D o przejsciu na 27, a nawet cos mi sie wydaje, ze Wy tu jeszcze troche i wyladujecie na 28, co tak sama bede biła rekordy! :) coepło przytulam jeszcze raz, jakby się ktos pojawił, pozdrowic ode mnie prosze ładnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ale Was tez juz zmogło;) hehe, no teraz to juz lece powazniie oj dziekuję za wszystkie przytulaski bardzooooooooo bardzo bardzo:) i też jeszcze raz odwzajemniam :) 🌻 no to pa to kolorowych snów wszystkim nam zycze:):):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przejrzałam co musze jutro zrobic, zestresowałam się i mi sie spac odechciało:O ps. takie małe pytanko......... macie fajkę w tym okienku o otrzymywaniu powiadomienia? i czy to działa w ogóle? kiedys spróbowałam i nie zauwazyłam zeby cos przyszło no do czego to doszło, zebym trzy razy pod rzad pisała;) dobrze, idem sobie spac i zebyście nie zaspali;) dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
dzien dobry wszystkim przytulam na miły dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj osóbka:) dzień dobry wszystkim🌻 oby szybko wam zleciało do \"po pracy\" ;) zyczę równiez miłego dnia ja mykam a coś widze ze za duzo mnie tutaj ;) hehe były przytulaski na dobranoc ja ślę przytulasek na dzien dobry {{{{{}}}}}}} * * * * * * * no co jest :O tak to powinno wygladac( w całosci, kótra wysyłałam przeciez), a znowu mi ucina, albo w ogóle mojej wypowiedzi nie ma( jak wczoraj i jeszcze kiedys bo to nie pierwszy raz, albo jakieś \"rozgw\" mimo, ze tam też była cała) albo bezczelnie cos tnie:O nie wiem czy to u mnie czy na redakcji:O zaraz zobaczymy co z tym... jakby nie było, miłego dnia! ja lece, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×