Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Igulaaa

Moja córcia ... ładna?

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
Sliczna i nie widze nic zlego w tym, ze chcesz nam pokazac coreczke...po prostu jestes z niej dumna. Jak bede miala swoje dziecko to tez sie pochwale. A inne dziewczyny ktore sie niemilo wypowiadaja to chyba z zawisci i zazdrosci bo nie wiem jaki moze byc inny powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lubi sie pochwalić swoimi dziećmi to normalka a wy jadowite pomarańczki wcale nie musicie się wypowiadać aż w ten sposób ja tez chętnie pokazałabym swoją córcie ale na razie nie mam możliwości a jeśli będzie to na pewno tez pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynkiiiiii
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na kafeteri tak już jest a tym bardziej dużo dogadywanek dlatego ja czasem wole na GG z kimś pogadać (szczegółowo) :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna ta twoja cora ,ale wcale sie nie dziwie pomarancza bo sama nie lubie jak ktos sie chwali,tym barzdiej dzieckiem w necie i to tak jeszcze beszczelnie. rozumiem fotosik w stopce albio albumik .ale to jest dla mnie juz bezczelne.bez zadnych skrupulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste - prześliczna dziewczynka :) Ma piękny uśmiech- taki delikatny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_pewno
bardzo fajne zdjęcia, trudno ocenić czy córcia rzeczywiście taka śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojaaa
sa matki i parapety :P popieram chwalenie nei jest dobre a co do corci slodka ale nie sliczna do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawanna
popieram w calosci .... hahahabcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Slicznotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna. Ale miejsce nieodpowiednie :o Ja bym na tym forum nie pokazała swoich dzieci. Żmije. Co druga :O Moja córka też wie, że jest najpiękniejsza na świecie i każdy jej to mówi:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
śliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martikka
też uważam że masz bardzo ladną coreczkę, ale zamieszczać jej zdjęcie na forum to głupota dla mnie, wybacz. Wiesz ile jest pedofili na necie, ktorzy mogą akurat trafić na zdjęcie twojej córeczki?Jak masz taki skarb, powinnaś go chronić, a nie obnosić sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanuj się kobieto
A co powiesz na pedofila, który leży na plaży, na leżaku i pod ręcznikiem trzepie sobie konia patrząc na Twoje dziecko, które buduje zamek z piasku? Czepiasz się dwóch zdjęć, a prawda jest taka, że pedofila wszędzie można spotkać.... w parku (trzepie konia na ławce obok Ciebie i Twojego dziecka) itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się mamą trójeczki. A od siebie dodam: Każde dziecko jest piękne. Także te z chorobą downa, także każde inne ze zniekształconą twarzą, która zapewne nie znajdzie się nigdy na okładce \"Mamo to ja\". :( Ja jestem wdzięczna losowi, że mam zdrowe dziecko. Nie przyszłoby mi do głowy chwalić się jego urodą. A że dla mnie jest najpiękniejsze na świcie? To chyba normalne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxfdghijok
A Dla mnie to ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×