Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Witaj :) Mam to prawda, ael i roboty w domu mam troche... Kurde mam tyle zmartwien na glowie... Ehh Niehc juz bedzie wiosna, moze bedzie troche lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesac {{{🖐️}}} Lece po fajki i kawe. A potem cos milego... Sama nie wiem jeszcze co ...:D Buzka maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha czesac :D:D Ja sie chcilam tylok przywitac, a nie robic fryzujr :D Wiec jeszcze raz: Czesc. POstaram sie pisac porzadniej, ale nie obiecuje ze mi to wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh chcilabym miec takie zwierzatko. By se chodzil po domu.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja juz ponarzekalam.......wypasiiony list napisalam do mojego debilusia......jak wpadnie do mnie to mu go dam ....jakos slowa te ,ktore zawarlam w tym liscie nie moga mi przezjsc spokojnie przez gardlo..............a co to za zwierzak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz zwierze sama :D Ciekawe cos tam naskrobala w tym liscie. Brmzi troche strasznie z tymi slowami, co nie chca przejsc ci przez gardło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyeczka🌼 no patrzylam na ten link ale nie moge dojrzec w tym CZYMS jakiegos zwierzaka co znam;) Noo a list jednak nie wreczylam bo wszystko wyjasnilo sie ale nadal go mam \"w razie w\":P pozdrawiam :P PS.Mam nadz,ze weekend milo spedziliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend spoko. Miałam w prawdzie inne plany, cholernie mi bylo przykro ze ich nie moge zrealizowac, no ale przezylam:) Pogoda u mnie do dupy, pada snieg z deszczem.Ciemno, zimno.... Chyba mam depreche ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:):) Ja tez mialam inne plany na weekend ale plany planami nigdy nie wypalaja:) Umnie dzis pogoda do duszy....topnieje snieg i mozna pogubic buty w tym blocie posniegowym ;/ He he i jest znowu na co narzekac...jak to w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holeta pozmienialo mi tu cosik! NIe dosc ze tekst napisalm dluzszy to jeszcze A.h.o.j. mi napisalo przez "ch"! I wyszko cos innego... Nieprawdopodonbne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur... jeszcze raz... holeta = cholera. Kafe mi plata figle... Jeszcze raz sprobuje... Ahoj kapitanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinia swinia swinia!!! Ucina mi tekst! I pisze za mnie przez ch! Uwzila sie na mnie kafe! Ide stad w diably!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×