Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Pawel i gawl w jednym stali domu, Pawel na gorze, a gaweł na dole; Pawel, spokojny, nie wadził nikomu, Gaweł najdziksze wymyślał swawole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada małpa, że się śmieli, Kiedy mogła udać człeka, Widząc panią raz w kąpieli, Wlazła pod stół - cicho czeka. Pani wyszła, drzwi zamknęła; Małpa figlarz - nuż do dzieła! Wziąwszy pański czepek ranny, Prześcieradło I zwierciadło - Szust do wanny! Dalej kurki kręcić żwawo! W lewo, w prawo, Z dołu, z góry, Aż się ukrop puścił z rury. Ciepło - miło - niebo - raj! Małpa myśli: "W to mi graj!" Hajże! Kozły, nurki, zwroty, Figle, psoty, Aż się wody pod nią mącą! Ale ciepła coś za wiele... Trochę nadto.. Ba, gorąco!... Fraszka! małpa nie cielę, Sobie poradzi: Skąd ukrop ciecze, Tam palec wsadzi. - Aj, gwałtu! Piecze! Nie ma co czekać, Trzeba uciekać! Małpa w nogi, Ukrop za nią - tuż, tuż w tropy, Aż pod progi. To nie żarty - parzy stopy... Dalej w okno!... Brzęk! - Uciekła! Że tylko palce popiekła, Nader szczęśliwa. Tak to zwykle małpom bywa. A. Fredro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala isc do domu.... polezec sobie ... Humor tez ok :) Ale czekam na wieczor..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no zimno dzisiaj :O Ja oczywiscie madra wybralam sie w wiosennej kurtce :P i tak mnie \'\'wypizdzialo\'\' ze juz mnie boli gardlo :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:)Dawno mnie tu nie bylo i patrze a tu co? Z 3 strony musialam nadrobic:P No i widze nowych czlonkow \"klanu\";) A ja ponarzekam na faceta mojego:/Wczoraj zrobilismy dowmowke i zaczal klocic sie ze swoim bracholkiem, pozniej pały najechaly ale wszystko ok skonczylo sie;/Tylko ja glupio czulam sie, chyba rozumiecie:/ No a u Was co tam, jak tam kobietki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem--> osrało cie? Balerinki? A ja sie podsmiechiwalam ze spotkanej rano pani - szla w pieknych polbucikach z \"wycietymi palcami\" --> hyhy zabrzmialo to jak z horroru :P {{{🖐️}}} czesc maluchy! Jak cudownie ybc w domu.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga to Małpa w kąpieli jest jedną z moich ulubionych bajek. Przeczytajcie ją na głos - jak pęknie świszczy i szelesci. Fredro to jednak był mistrz słowa. Jakby nie był taki rozrywkowy to pewnie by został wieszczem narodowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez łąki, przez pola pędzi fasola. Snieg... bleee... A ja bym tak chciala isc na wiosenny spacer. Ale w sumie tak szybko przyzwyczilam sie chodzic, ze nie wiem jak by ten spacer wygladal :D P.S malpe czytałam na glos... eh.. tak bym chciala czytac w radiu bajki dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki 🌼 Asasello ehehe nie ma sprawy ale tego typu imprezy nie kreca mnie:P Wole bez strazy mWiejskiej:) Co do butow to tez widzialam laski w polbutach ehehe...no coz, gusta i gusciki;) Milego dniaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×