Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
aaa nic ciekawego nie wyszło, kurde nie mam reki do cist. tylko drożdżowiec mi wychodzi. ale i tak zjemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
muszę w koncu po jakies sprawdzone przepisy sięnąć, mam straszną ochotę na ciasteczka korzenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, wszystko sie zje :D mniam... a ja sobie teraz pisze w moim pamiętniku, bo wczoraj postanowiłam założyć... to nawet fajne.. tkai osobisty dokument do którego można wrócić po pewnym czasie i powspominać stare dzieje:) a przy okazji można napisac wszystko co Cie dręczy, wszystko, to tak jakbyś codziennie pisała do kogoś list.. do jakiegoś przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczka korzenne? daj przepis, jak znajdziesz:P to kiedyś zrobie, jak bede miala piekarnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a to może bloga załóż:D jest chyba jakiś konkurs przez gg ogłoszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
http://gotowanie.onet.pl/23963,0,1,ciasteczka_korzenne,ksiazka_przepis.html ten przepis fajnie wygląda. kupiłam kiedyś takie pyszne, dzisiaj w sklepie też były i mi ślina ciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
tylko wałka nie mam, musze sobie sprawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a co to za mina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo bym sobie zjadla coś lodkiego a nic nie ma , chyba ide sobie kakalko zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
zrób zrób, kakao dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze niestety zejść z kompa... aha;> i zmień ten nick, co to ma byc?? jesteśmy szczęśliwymi optymistkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ale topik brzmi: Narzekalnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ważny -- i tyle
skoro narzekalnia!! a jest wkurzona i to na maksa!!! ciągle pracuje na rybach, marzyć mogę o innym dziale, a moja mama che wszystko załatwiać za mnie!!! sama sobie dam radę, jej prawdy mówić nie można, ale ona komuś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:d dzien dobry :) wlasnie wstalam:) swietnie bylo, tylko mowic nie moge:D ochrypnieta jestem, glos zdarty, o mamo, malo pi lam, nie bylam pijana, tylko sporo mieszalam... no i pol szklanki wodki na raz wypilam... to chyba przez to nie moge mowic:D ale super bylo. dałam swoj numer pieciu osobom(chlopakom) :D rewelacyjnie bylo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo Ja mialam do was wrocic wieczorem, ael wybralam sie z kolega na tańce. Tez wstalam niedawno. Ehh nie lubie tak poznow wyłazic z lozka, szkoda mi dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze pisac prace dyplomowa, ale jakos mi nie idzie. I głowa mnie boli. Na szczescie słonce swieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez swieci, na szczescie... jutro ma byc upalnie, a we wtorek ochlodzenie,,,, buuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, tez cos takiego slyszalam. Co ta pogoda zwariowała? W dlugi weekend tak wymarzłam, ze myslalam ze to jesien! Z wielkim utesknieniem czekam na upały! Dzis zaczen cwiczyc. Czytalam jak pisalyscie o figurach. Ja musze zrzucic brzuch. Od ponad 3 m-ce nie jem kolacji. Czy schudlam? Nie wiem. W sumie sie nie waze. WYdaje mi sie ze minimalnie. Ale mam siedzacy tryb zycia (praca i duzo przed kompem w domu). Boje sie chudnac nez cwiczen, bo juz widze ze obwisa mi tu i ówdzie!!!!!! Straszne!! brrr p.s sorki za błedy, czasme mi spacja tez nie dziła i pisze ciurkiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym chciala pomniejszyc jakos uda, ale nie wiem czy mi sie uda:D haha, rymuje:D no ja tez chce zeby bylo goracooo.... i chcialabym sie juz opalac.... nie chce jutro do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita smietana
a ja jestm wsciekla ,ze mimo dobrych checi nie moge zrzucic gluich 5 kg!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronica - to dobrze:) co sobie ebdziesz oszczedzac!!:D nie chce mi sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×