Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak po prostu pytam

Jakich znanyvh ludzi widzieliscie na zywo ??

Polecane posty

Gość tak po prostu pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaa
oliwiera janiaka, ale starsznie go nie lubie snob jeden i Krystyne Feldma, czyli babke kiepska w Zakopanem, ale byla z jakims kolesiem, uciekali przed ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako tako
Urbana,Jandę,Wiśniewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Olka Klepacza - tego z formacji nieżywych schabuf Grzegorza Turnaua Kazimierę Szczukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISNIEWSKIGORNIAK
ZAJąCóWNA,JAROSZYńSKI,WSZOłA,AFDIEJEW,SMOLEN,OPANIA, HERMASZEWSKI,MILLER,DANIEC Mieszkam w nadmorskim kurorcie ,takie postaci -tutaj latem to żadna sensacja.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
Alicje Majewska,Dominike Ostalowska,Laure Łączi jej niezyjacego meza Krzysztofa Chamca,Kabaret OTTO(wystepowali u mnie w pracy kiedys, Maje Komorowska,Robert Rozenek, Siostry Winiarskie,Zofia Czerwinska Kaje Paschalska widzialam w Auchanie,Wojciech Mlynarski, tego co gral Maliniaka w Czterdziestolatku, Andrzeja Kopiczynskiego mialam okazje wymienic z nim poglady na opieszalosc obslugi w naszej TP-sie -stalismy w kolejce.... ....jak przypomne to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i widzialam weronike rosati bez makijazu - nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helołłłłłł
Maćka Maleńczuka Johna Portera ( mąż Anity Lipnickiej) Małgorzatę Ostrowską Królikowską ( tą Grażynkę z Klanu) Jana Peszka Magdalenę Stużyńską ( tą ze Złotopolskich) Marcina Dańca Hankę Bielicką Stinga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarobekk
Stachurskiego ;) piłam z nim wodkę i nieźle się bawiliśmy na pewnym zlocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widziłam boczka z kiepskich w supermarkecie auchan i jeszcze kiedys ojca marysi z pierwszej miłosci nie znam nawet ich nazwisk bo mówiąć szczere mnie to nie interesuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzkową na dworcu centralnym, Brathanki też na centralnym, Piaska w Zielonej Górze i tego kolesia z klanu który gra Rafalskiego też w zielonej górze :-) Buzkowa szpetna okrutnie, Brathanki z taką grubą wokalistką, super ładna babeczka, Rafalski pił sobie piwko na luzie z małym dzieckiem na ręku, Piasek kupował kwiaty w kwiaciarni, zwykły koleś :-) bardzo sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_szuka
Stachurskiego,Bono,OTTO,Majewska,Scorpionsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam
Dode, Jana Englerta ze Scibakowna, Drozde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhded
ja Monike Brodke, Peję, Mezo , Krzysztofa Krawczyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
Krzysztofa Kolbergera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liri
Jerzego Stuhra Grzegorza Turnaua Muńka śtaszczyka Dorotę Segdę Golców Edytę Bartosiewicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA WIDZIALAM
MICHAL WISNIEWSKI . FRYTKA . MARIUSZ PUDZIANOWSKI I KRYSTIAN . WIKTOR ZBOROWSKI . MARIAN OPANIA . JAREK DYMEK . RADEK MAJDAN . RAFAŁ CIESZZYNSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ich Troje - Stachursky - Ann Winsborn - Szymona Wydrę - In-grid - Dodę - Flintę - Janosz - taką czarną z TVP 2 co prowadzi pytanie na śniadanie - Arkę Noego - wokalistę Bohemy - Lady Pank - Stare Dobre Małżeństwo - Mandarynę - Bartka Wronę - Sumptuastic sporo tego było, jak sobie przypomnę coś jeszcze to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The summer was magic
Oni wszyscy do Ełku przyjechali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stahursky bracia Golcowie
Ivana Kamerenko, Wszystkich z kabaretu pod wyrwigroszem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz Golców, ich w Zakopanem widziałam. Ann Winsborn, In-grid, Doda, Szymon Wydra, Stachursky i jeszcze parę osób było u nas na finale hitów na czasie. A stachursky to nawet rok temu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The summer was magic
Ja spotkałem Darka Michalczewskiego w hotelu jak byłem z kolegami na praktykach. Trochę pożartowaliśmy i dał nam autogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam
gorniakowa, bartka wrone, figure, dode , stachurskeigo, malysza, mollera,gosie andrzejewicz, zespol lzy, goye hm...kogog jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzialam
aha i jeszcze krawczyka i kombi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JESZCZE..
MICHAL WISNIEWSKI . FRYTKA . RADEK MAJDAN . MARIUSZ PUDZIANOWSKI I KRYSTIAN . WIKTOR ZBOROWSKI . MARIAN OPANIA . JAREK DYMEK . RAFAŁ CIESZZYNSKI . EDYTA JUNGOWSKA (JEJ ZACHOWANIE JEST TRAGICZNE!!!) . MACIEK MOLENDA . GRAŻYNA Z M JAK MIŁOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogaaaaaa
Może uzasadnijcie trochę, jacy oni są, jak się zachowują? Widział ktoś Anię Przybylską? Na żywo też jest taka ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×