Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak po prostu pytam

Jakich znanyvh ludzi widzieliscie na zywo ??

Polecane posty

-Jacek Wszola -Kozakiewicz -Robert Korzeniowski -Irek Bieleninek -Robert Janson -Ewa Bem -Smolen -Wisniewski -Jan Tomaszewski -Szaranowicz -Piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa no i Szczesniaka tez widzialam ;) Z Korzeniowskim , Jansonem , Bieleninkiem mam fotke, dwaj pierwsi sa mili, ostatni taki sobie. Od Piaska mam autograf, wyluzowany facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylla
Dustina Hoffmana,na lotnisku w Nowym Jorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Żmijewski
był moim sąsiadem:) niezwykle kulturalny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINKAAAAAA
widzialam Edyte HErbus w centrum handlwym jest naprawde baaaaardzi niziutka ale za to ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I JESZCZE
MICHAL WISNIEWSKI . FRYTKA . RADEK MAJDAN . MARIUSZ PUDZIANOWSKI I KRYSTIAN . WIKTOR ZBOROWSKI . MARIAN OPANIA . JAREK DYMEK . RAFAŁ CIESZZYNSKI . EDYTA JUNGOWSKA (JEJ ZACHOWANIE JEST TRAGICZNE!!!) . MACIEK MOLENDA . GRAŻYNA Z M JAK MIŁOSC . DANIEL MADEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka..
bartka wronę,mroczków,agate wróbel,hanie stach,mariana opanie,ich troje,alicje janosz,wilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to tak: Anna Dymna i Anna Seniuk - nad morzem na mszy plenerowej, ja byłam na obozie, były miłe, chetnie autografy rozdawały Jurek Chojnicki z Klanu - tez nad morzem, w ujakiejs knajpie piwo żłopał Zmijewski, Zamachowski, Machalica - w Krakowie, w knajpie na dworze tez cos tam żłopali, ale mam autografy i zdjecie z nimi :);) no ale jacys super zadowoleni nie byli Wojtek Brzozowski - sympatyczny, usmiechniety, mam z nim zdjecie Agata Wróbek - w porzadku, mam autograf Gosia Andrzejewicz - wytapetowana ale mila, wrecz słodka, mam autograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magde Wójcik (Goya) K. Krawczyka Piaska A. Rojka z Myslovitz Rafalskiego z Klanu Beate Kozidrak i dalej zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam agate mlynarską, machalice (gral dionizego), tego co gral w miodowych latach, przewodniczacego czegos tam ;) albo w na dobre i na zle ojca męza agaty, macieja zakoscielnego, za to pewna znaqjoma w paryzu widziala lize minelli a w hiszpani arnolda szwarcenegera ;) ma tam ponoc jakas siec restauracji mysle ze widzialam znacznie wiecej osob aaaaaaa agnieszke dygant, anne korcz, męza pani steni z klanu ;) dorote kaminska lubie takie tematy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasie kowalską, agnieszke chylinską, beate kozidrak, roberta gawlinskiego inna znajoma pracuje w szpitalu i regularnie widywala dorote chotecką, radoslawa pazure, a takze czarka pazure i jego zone weronike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam taki
a moja kolezanka jest sasiadką tego maliniaka, mieszka w srodmiesciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie agate wrobel tez widzialam, a brdzo bardzo daleki znajomy jest dobrym kolegą mroczkow ;) widialam ich wspolne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie ze widzialam jeszcze rafala cieszynskiego i jerzego zelnika ;) a czemu jungowska zachowywala sie tragicznie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepotomankaa
-szymon wydra-cham, kiedy poprosiłam go o wspólną fotę powiedział że się zgodzi, ale to po koncercie, na który musiałabym przyjść. -Daro z VIVY-spoko koleś -cezary pazura -andrzej grabarczyk -skiba -boys :P -ewelina flinta -robert janowski -pani z programu "wykręć numer:P" -prowadzący "2 światy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też pare osób widziałam: - Dode, wygladała tragicznie, jednak to chodząca tamdeta - Mroczka, ale nie wiem którego, ubrany byla tak, że nawet niedowidzący by go zobaczył - tego męża Ewy z MjM co gra ojca jej dziecka - Emilke z 1miłość, wyglądałą b. ładnie - Prof. Miodka - tego Pana Hose coś tam, co grał na bębnach kiedyś u Jagielskiego, bardzo niski jest - S. Sojke - L. Janerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzialam Braci Cugowskich:) Sebastiana Riedla, Kasa, Andrzej Piaseczny, Maciek Molęda, z Nimi mam fotke, w Wawie mialam mozliwosc spotkac Kaja Paschalską, a tydzien temu na dworcu w Katowicach widzialam Krzysztofa Kononowicza:P....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka009
Wiktora Zborowkiego i Macieja Orłosia na polu golfowym Agnieszke Chylińska z ONA w pizzeri w Poznaniu Grześka z 'na wspolnej' jak szedl z zakupami Ewe Minge (projektantka mody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam
K.Feldman, Mezo, K. Cichopek i Hakiel, M.Jeżowska, JPII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Ja w tamtym roku widziałem w Gdańsku Mariolkę z serialu Złotopolscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałateczka z rzodkwi
ja -Kasie Dowbor,Małgorzate Ostrowska (z Lombardu),Jana Englerta i tego psychologa z Klanu-wszystkich ich widzialam w Klif-ie w Wawie,oprocz tego prof.Lwa Starowicza,Grzegorza Miecugowa-na uczelni.Pawła Małaszynskiego jak jechal swoja brudno-złota Thalią za moim samochodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantaa
opiszę wam pewną historię, która w prawdzie nie przydażyła się mnie a mojemu chłopakowi słyszałam ją tyle razy, że znam każdy szczegół. Otóż jakieś trzy lata temu mój chłopak tankował samochód na jednej ze stacji benzynowych pod Łodzią, na tę samą stacje przyjechała czarna limuzyna, bodajże Volvo. Wyszedł z niej kierowca - młody wyski i bardzo dobrze zbudowany chłopak i poszedł do sklepu na stacji. Mój chłopak właśnie zatankował więc poszedł za nim, z bliska mógł przyjżeć się dokładnie, a ten za spodniami z obu stron miał broń a kupował chipsy i jakiś napój. Wyszedł . Mój chłopak mysli: dziwne. Jak zapłacił poszedł zobaczyć do tego samochodu, a tam na tylnym siedzeniu z nogami na oparciu w zsamych skarbetkach siedział Wałęsa i je te chipsy. Mój chłopak myślał, że padnie ze śmiechu na ten widok, mało tego jAk Wałęsa zobaczył, że on się mu przygląda wykonał gest w stylu machnięcia głową w wielkiej powadze ale z przesłaniem ja ktoś i ty nikt. Chłopak mój to żartownić więc zasalutował na ten widok ale od tego czasu jak go widzi w telewizji to zawsze mówi "człowieku BOR Cię wozji ale słoma z butów nadal wystaje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szallalala
duzo znanych ludzi widzialam, bo pracuje w miejscu dosyc specyficznym, wiec zawsze sie kto sprzyplata: -paul McCartney -kate moss -michael jackson -chlopiec ktory gra Harrego Pottera -George Clooney (ale tego to w pubie widzialam po premierze swojego filmu byl) - nadine z "girls aloud" -Ross z serialu "Przyjaciele" - (ale to w metrze) -eva longoria to chyba tyle. w Polsce to tylko Balcerowicza pare razy, Dorote Stalinska, Oliviera Janiaka, Ewe Salacka (jak jeszcze zyla), Kaja Paschalska, a Jablczynska chodzila ze mna do liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szallalala
O sorry, zapomialam o claudii Schiffer :) wcale nie taka chuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys w dwanych czasach ;) pracowalam jako hostessa, takze w teatrach, na galach i takich tam wiec mialam okazje poznac pare osob i tak: - Janda - haotyczna, dosc sympatyczna jak jej nikt nie zalezie za skore ;) bo widzialam, ze jednej babce (nie wiem dokladnie kim byla, ale w kazdym razie pracowala z teatrze, w ktorym janda wystepowala) zrobila scene i nie patrzyla czy sa w okol niej ludzie (a bylzsmy my hostessy no i paru innych aktorow) - Wodecki - sredniosymaptyczny, sprawial wrazenie goscia, ktory lubi zagladac do kielicha - Majewska- drobiutka babeczka, dosc sympatyczna - Janusza Gajosa - spoko facet I oprocz toch widzialam: Chylinska, Green Day, Robbiego Williamsa, Nosowska, tego, co gra meza Beaty w klanie (kilka lat temu byl moim sasiadem z bloku w Szczecinie na ul. Santockiej :D ), Scootera :D, Varius manx...i juz dalej nie pamietam, ale pewnie by sie jeszcze ktos znalzla, pomysle nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia kuleczka
ROBERT CHOJNACKI i ANDRZEJ KRZYWY z de Mono ( chojnacki to stary dziad) a krzywy to normalny facet... BRAIAN SCOTTz RMF FM - szalenie wesoły koleś MARZENA ROGALSKA dawniej z RMF FM dzis z TVN Style ładniejsza w rzeczywistosci niż w tv, nie ma takiej mordy krzywej. KATARZYNA DOWBOR ło matko jaka paskuda... okropna piegowata tak że twarzy nie widac, włosy przylizane w kucyk oblesna... BARTEK WRONA - oblech... MAŁGORZATA OSTROWSKA - stara na twarzy ale pogodna i wyluzowana... ZYGMUNT CHAJZER - łomatko sztywniak ze sztucznym uśmiechem ANI MRU MRU - identyczni jak w tv no ale mniej smieszni, tacy chyba troche zastraszeni... PAKOŚIŃSKA KATARZYNA Z KMN fajna babka i miła... KAJA PASCHALSKA - paszczur dziewuszysko nie domyte i nie doczesane SISTARS - normalne dziewczyny tylko trochę zarozumiałe KAZIK - fajny tylko troche śmierdzi ALEKSANDRER I JOLA KWAŚNIEWSCY - widywałam ich co roku i jakoś tak zawsze miałam wrażenie że on sobie ona sobie a publicznie razem... dziwni tacy, ona się sztucznie zachowuje. chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy się widzi kogoś jednorazowo w miejscu publicznym to ciężko powiedzieć czy jest sympatyczny czy nie, super czy kretyn w końcu to ludzie którzy mają swoje dobre i złe dni. Co do makijażu to przecież żadna z nas nie robi sylwestrowego makijażu na ulicę albo gdy wybiera się na basen. WIęc nie wymagajmy tego od twarzy telewizyjnych. Bądźmy troszkę bardziej tolerancyjni. Znam Turnaua i Wodeckiego osobiście - to są normalni fajni ludzie, którzy po prostu mogą być zmęczenia nagabywaniem, ciągłym przyglądaniem się i brakiem prywatności. Każdy z nas lubi wyjśc z pracy i mieć luzik a nie wokoło śledzące każdy ruch i grymas twarzy oczy ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kasia jedna
ja codziennie widze jak patrze w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×