Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukrecja28

Atrakcyjne nauczycielki w szkole

Polecane posty

Gość też mi to zgrzytnęło
Jak to " opili nauczycielkę"? Nie wyobrażam sobie, żebym się choć piwa napiła na wycieczce. Nie tylko przy uczniach ale w ogóle, bo mam przez 24 godziny na dobę pod opieką grupę dzieciaków którym się wydaje, że są bardzo dorośli i jak się wyrwali z domu na chwilę, to im różne pomysły do głowy wpadają. Nauczycielka na wycieczce była W PRACY więc z jakiej racji w ogóle brała alkohol do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury .............
jak mozna sie DAC opic na wycieczce ?????? to dla mnie niepojete zasady nauczyciel uczen sa proste - twardo a nie beda zaczepiac ! owszem do mnie bardzo zarywali, bez umiaru czasami .... ale Pani ma ladne to, ladne tamto ... a jak sie pani dzis ma ... ale nalezy umiec oddzielic co jest zyciem prywatnym czyli jakis adoratorow w realu, a prace w szkole ! juz nie jestem nauczycielka ... ale powiem: w tej pracy trzeba meic zasady i kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale gosc w wieku
Wiesz co moja droga, sama ucze w gimanzjum i technikum i nie wyobrazam sobie zebym ja lub ktoras z moich kolezanek miala podobne dylematy. Najwyrazniej totalnie sie nie nadajesz, nie potrafisz stworzyc poprawnej relacji uczen- nauczyciel. POmijajac fakt ze ta historyjka o nauczycielce ktora spito alkoholem na wycieczce jest naciagana. Nikt nie bylby tak nieodpowiedzialny zeby w pracy sobie pozwolic na takie rzeczy. Lepiej zmien zawod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał z pomorza
ja przeleciałem nauczycielkę swojej córki. stało się to po wywiadówce na którą nie zdążyłem, a ona zgodziła się poczekać na mnie pół godzinki - ot... szybki seks bez zobowiązań w klasie, ona pokłócona z mężem zaś moja żona jak zwykle miała swoje fochy i stało się. najpierw namiętne pocałunki później oparła sie o biureczko i lekko wypięła a ja dokonałem reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tam brała nie tylko alkohol do ust. Ta opita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomniala mi sie historyjka kumpla. kiedys w LO mial mlodą praktykantke, czy tam mloda nauczycielke... zawsze w szkole w zartach do niej sie przymilal, a potem ją gdzies spotkal na dyskotece :D co tam sie za remiza dzialo, oj dzialo hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro ją brał? Sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam, jak sobie wypila puscily jej wsystki ehamulce :) tez jej sie podobal, ale w szkole wiadomo musiala sie pilnowac i byc nauczycielką ;p na dyskotece, w weekend byla już tylko napaloną dziewczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie literowka nie radzisz sobie z nimi. to twoj problem niezaleznie czy jestes ladna czy brzydka, nie nadajesz sie do tego, skoro nie potrafisz wyrobic sobie autorytetu xxxx Zgadzam się. Tu wygląd nie ma nic do rzeczy. Nie szanujesz siebie to inni Cie nie szanują. kompletny brak autorytetu. Zmień zawód bo zrobisz dzieciakom tylko krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam, jak sobie wypila puscily jej wsystki ehamulce usmiech.gif xxxx Kobieta pijana dupa sprzedana! Każda po alkoholu się puszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×