Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Gość z tym że ja nic do niej
nie mam, lubię ją, jest fajną kobietą i tym bardziej się dziwię co za szopkę odstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuc sie na czarno......... i zapodaj maila.... wtedy pogadamy!!!! bo ja zaczynam sie domyslac kim jestes!! ale nie wyjdzie ci to, co chcesz osiagnac. Chocby skaly sraly!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wątpliwości czy reagować na pomarańczowe nicki. Zauważyłem pewną prawidłowość. Czym się mocniej komplemenci Czarniejszej Niż Mrok, tym złośliwsze komentarze ktoś do niej pisze. Jakiś czas nie było. Po moim przedostatnim mailu (i nie tylko moich mailach), wróciły złośliwce. Nie komentuje pomarańczowych, bo nie wiem czy te same osoby nie są złośliwe względem innych. Po prostu: nie wiem i dlatego. Już pisałem: czym u niektórych większa zawiść, tym większa złośliwość. Pełna korelacja. I PEWNE WYJAŚNIENIE: nie komplemence tak Czarniejszej żeby napisać jej coś miłego po złych komentarzach. Tak się składa że jej zdjęcia są piękną ilustracją mojego gustu do kobiecego ciała. Np. ostatnia: jak perfekcyjnie linię ciała przechodzą z pupy w uda. Na różnych topikach pisałem o swoim guście do kobiecej sylwetki. To były słowa. A tutaj tak się miło złożyło że zdjęcia Czarniejszej nadają im wizualny kształt. To miłe, i pewnie dlatego mam do niej słabość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też twierdzę że kobieta
na tych fotach jest ślicznie zbudowana, bardzo ponętna i ma wszystko co trzeba. z tym że to nie jest czarniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze chcesz zepsuc nastepny fajny top, swiadczy tylko o tobie.... Czarniejsza ma cialo dokladnie takie, jak na fotach, ktore tu wrzuca!! Jesli nie masz dowodow, ze tak nie jest, to nie wysuwaj jakichs dziwnych teorii, bo TU nikt nie chce tego sluchac (czytac). A jesli masz, to zapodaj!! To co wypisujesz, absolutnie nie jest w temacie tego topicu (przeczytaj jego pierwszy wpis, a bedziesz wiedziala o co w nim chodzi). Jesli masz jakis problem, to twoja sprawa. A poza tym gdzie czarny nick?? Ty jakos nie chcesz sie ujawnic... Za malo inwencji?? Przeciez masz aparat :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet dobrze piszesz chce krytykowac to na czarno innaczej nie karmic troli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGI TECHNICZNE o fotkach Czarniejszej: Ja wierzę ze to ciało Czarniejszej i ze to jest aktualne. Zdjęcie robione z komórki - i tu jest ale.....] Kilka lat temu w komórkach były aparaty CIF 0,1 mpx. Dopiero od 2 lat są dostępne komórki z aparatami VGA 0,3 mpx. Z aparatu CIF zdjęcie byłoby znacznie mniejsze (wielkośc pudełka papierosów) i niewyraźne (róznice sa duże). Z normalnych aparatów (one były od 2,0 mpx) zdjęcie byłoby znacznie wyraźniejsze (i tu też byłyby duże różnice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ona
:) ale to nie istotne i jeszcze wiesz czy mam aparat, dobre!:) widzę że lubicie się oszukiwać wszyscy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek.......... spoko, spoko;) nie pozwole, zeby ten temat upadl, bo on NAM sie podoba, nieprawda?? mysle, ze wyrazilem sie jasno, piszac pierwsze zdania w Reaktywacji.... ciesze sie, ze nie chcecie zepsuc tego tematu i pokazujecie to, bo nie wrzucacie fot, ktore moglyby narazic go na skasowanie... i o to mi chodzilo!! mamy sie tu bawic, komentowac i wrzucac \"nagie\" fotki. a jesli komus bardzo zalezy, zeby zepsuc NAM zabawe......... sorki, ale jako autor tego topicu nie pozwole na to!! I mam nadzieje, ze Wy wszyscy, ktorzy sie tu fajnie bawicie nie pozwolicie na to, zeby po raz kolejny mial on zostac usuniety!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze juz Was opuscic na dzis, niestety:( ale jutro z rana bede obecny i pooogladam jak sie temat rozwija!!;) tylko wrzuccie cos fajnego;) A POMARANCZOM DZIEKUJEMY!!!!!! Jesli ktos chce cos sensownego napisac, wrzucic swoje foty, czy konstruktywnie skomentowac czyjes, to prosze bardzo!!! Ale tylko na czarnym;) i najlepiej z mailem.... i ignorujcie pomarancze, ktore pierd........ bez sensu;) Pozdrawiam Was wszystkich i dobrej nocy;) musze sie wyspac, bo jutro uderzam do Czarniejszej....... popiescic ta slodka dupcie;););) Nara!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza olała argumenty techniczne - tak się składa że doskonale wiem jak wyglądają zdjęcia z VGA, CIF i cyfrówek. Ale ktoś nie chce uznać obiektywnych faktów bo subiektywne emocje są w niej zbyt silne. Ach ta durna zawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupiszonku : Kiedyś nauczyciel zadał pytanie studentkom: \"ile z pośród pań pracowało?\" odpowiedziały 34. Spytał: \"ilu z pań płeć pracodawcy nie robi różnicy?\", odpowiedziały 4. Spytał: \"ilu wolałoby mężczyzne za szefa?\", odpowiedziało 31. Dalej spytał jedną dziewczynę: \"Nawet pani? osoba z SLD?\". A ona na to: \"faceci umieją oddzielić życie prywatne od zawodowego. Kobiety potrafią być bardzo zawistne\" Z biegiem lat coraz bardziej mi się to przypomina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy wyjątkowa aktywność kobiet na wątku:) i malo dyndasów:D wzrasta akceptacja swojego ciała w polskim społeczesntwie, z wieksza checia explorujemy swoją sexsualnośc.. to i radosc z sexu bedzie większa. Dziękuję paniom za możliowśc obejrzenia ich wdzięków PRoszę o jeszcze:D i mala proba rewanżu http://voila.pl/f4b6e/ pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flipiflap
witam - brawa za niezłomne próby utrzymania tego topiku :) mówiąc szczerze... miło patrzeć jak aktywnie udzielają się tu Panie prezentując swe atrybuty kobiecości :) a skoro Panie proszą o Panów, to za chwilę postaram się coś dać od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek - żebyś słyszała moje piski na widok Twojego ciałka i ciałek koleżanek....:) żeby nie \'ubić\' topiku po raz kolejny, inne wersje fotek to chyba tylko poprzez mail :P żaden nick - tam się mieni czarodziejska różdżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupiszonku ; \"kontrolowany\" toples ? :-) Fajne masz te meloniki, chciałbym ich posmakować i wtulić w nie twarz a później swoje rządło ;-) Przesyłam dwa całuski, jeden na prawy, drugi na lewy 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick - a wiesz, że nawet całkiem fajna? :P nie no, Panie się tu naprawdę smakowicie zaprezentowały... i nagle ucichły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek - aż tak finezyjne pozy chcesz przybrać..? :) mhmmm deska - biceps jak się patrzy... rozumiem, że podpaść Tobie oznacza nokaut w pierwszej rundzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×