Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

zaden nick............. na zmiane:):):):) zarcik oczywiscie..... w tej chwili jestesmy 160 km. od siebie....troche teskno..:( ale co zrobic?? jutro sie znowu zobaczymy!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha............ a ja myslalem, ze o moim rozwodzie z Czarniejsza :D:D:D:D:D no i co poradzic?? takie przypadki tez chodza po ludziach.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będę miała chwilę czasu to zrobię :) teraz muszę spadać poleżeć, bo plecy siadają :P miłego wieczorku życzę :) a tym co mają możliwość - szalonej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek......... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no to mnie teraz ubawilas!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D lachudra......odpoczywaj i nie zapomnij o fotach. nie przepuszcze Ci!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYJASNIAM :-) : Jestem przelotem. Na innym topiku nie mam skrupułów żeby olać temat i wstać od komputera. Tutaj nie, ten najbardziej lubię. Czarniejsza : Jeszcze trochę i zaczniesz mi się śnić po nocach ;-) Pozdrawiam wszystkich. Miłej zabawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejsza : gdyby tak można było sterować snami. Hmm, już ci pisałem: Ciebie bym uczynił boginią mych marzeń sennych. Wiem, nie znam twarzy. No cuż , ciekawość dodatkowo rozbudza fantazje erotyczne ;-) ps; jak sie oderwe (czyli jak komuś nie odpisze) to zrozumcie. Dlatego miałem opory czy teraz wejść na ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonku : przy twojej enrgii seksualnej troszkę bałbym się czy w takim śnie bym sprostał oczekiwaniom takiej kocicy jak ty. Ale tak się składa że lubie kobiety-wyzwania, więc podjąłbym się w tym śnie próby ujażmienia twojego , ognistego temperamentu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki jesteś
zaglądaj tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana meee
ciesze sie ze wam sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie sa pycha
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę a ta
czarniejsza znów wrzuca foty nie swoje albo sprzed iluś tam lat i 30 kilo mniej :):) bydle cholerne jeśli to twoja kobieta to jak sie z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
ja nie moge........... jesli tak dobrze znasz Czarniejsza, to powiedz jej prosto w twarz, co masz jej za zle.... Kazdy jest kozak zza klawiszy!! Jesli uwazasz, ze to nie jej foty, to wrzuc prawdziwe. Ja dobrze wiem, co widze i czego dotykam kilka razy w tygodniu.....;) Zazdroscisz cwaniaku, co??..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×