Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Gość wiesz co dżoan
ja chyba zdekonspiruję jorgusia, gdyż on musi doznać szoke, może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem,kto to jest jorguś, więc mi to rybka co Ty z nim zrogbisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że niby ja mam
? a to niby dlaczego, niech Jorguś wypierdala, gdyż siedzenie tu dla niego bynajmniej zdrowe to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc dobra jurgeniasty
ja ci wygarnę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lepiej wejść na grono i tam trolla poszukać?wystarczy trochę sprytu i tam nawrzucać można!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc dobra jurgeniasty
jesteś pojebem do potęgi entej, po prostu skurwysynem jakiego świat nie widział i jebana szmato nienawidzę cię z całych sił nie za co inne jak twoją własną głupotę. jesteś debilnym masochistą, a to już jest kurwaaaaa choroba umysłowa, ażeby samego siebie napierdalać. dis is self destrakszyn no i co gorsza nic i nikt ciebie nie może przed tym powstrzymać. Tylko nakaz sądowy i kurwa przymusowe skierowanie do placówki leczniczej. Inaczej ty się pało zmarnujesz. I kurwa co ci z tego przyjdzie. Ja nie wiem jak można widzieć coś pozytywnego w takim samobiczowaniu. To jest whore. Kurwa mać weź ty się zastanów, rusz tą głupią pałą, toż to czas przejąć kontrole nad własnym życiem w pizdu no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jest mój punkt
widzenia, taki jest punkt widzenia całego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy ja się nie dziwię
że cię jorgulasty nie interesi, bo to kurwa trzeba by mieć nasrane pod czachą żeby takiego w ogóle zauważyć, to znaczy uwagę zwróciwszy na tę jego mądrość życiową; ale fakt, jest on nikim, bo kurwa go mać nawet tej swojej pustki nie może i nie chce zapełnić. Czyli jakby go nie było. Jego chyba jedynym celem jest urazić mnie, ale nie potrafi nawet tego. Noż jak można urazić kogoś kogo nie znasz i pierdolisz co ten ktoś myśli czy czuje czy chuj wi co. Czyli śmietnik historii. Ja pierdole chyba go wyświęcą, jako jakiegoś męczennika. Ofiarę feminizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że dobry
moje teksty są przeważnie dobre, no chyba że są to prace wczesne z okresu sprzed lat jakichć pięciu, wtedy były one takie sobie. no może nie beznadziejne, ale takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurgena po prostu
trzeba zdekonspirować i tyle. ja nie wiem po jakiego grzyba on zdjał te swoją stronę internetową, fakt, beznadziejna była, w dzisiejszych czasach taki badziew to wstyd, zgadza się, ALE, po chuj? Po chuj toto zdejmować? Czy ktoś się tym interesi? Nikt. Czy ktoś tam włazi? Po chuj? Specjalista z Jorgusia jak nie powiem co, z resztą widać po wypowiedziach, wnioskowaniu itepe, ale po kiego utrzymywać że jest się supermądrym, jak jest się durną pałą. Ja bym tak nie umiała, gdyby mi się zdarzyło, że bym głupia była, to przynajmniej bym to przyznała, no a co, ale tak? To jest tragikomedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no on po prostu
przegrał życie! przegrał i kuniec. On powinien dostawać ze 100 mg dziennie ssri. ja wcale nie żartuję. on powinien mieć ograniczona mozliwość decydowania o sobie. on jest swoim największym kurwa wrogiem. to już pijak ma lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurgena poprostu- olej go i czesc!Po co sie denerwowac przez takiego palanta!!Nie znam go i nie chce go znac!Kij mu w oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze żeby chociaż
on wpadł w fazę użalania się nad sobą, to by było coś, ale tak? to jest zaprzeczanie oczywistościom, i samej rzeczywistości w szczególności. This is sick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociak ty masz rację z
jednym wyjątkiem, że ja się nie denerwuję. W ogóle to jest mnie stan mało przypisywalny. Ja trzymam równowagę, głównie, nie że mam jakiś płaski afekt, a skąd, całe spektrum, ale wytrącić mnie z równowagi jest na serio wyjątkowo ciężko. Kto mnie ostatnio wytrącił, a chodziło o podniecenie sexualne, no tak, trochę się wkurzyłam, ale odbiłam sobie to z nawiazką wczoraj na ten przykład. Nie to że bardzo się wzięłam rozsierdziłam, nie, no bo wszystko jak w zegarku chodzi i tak właśnie miało być, tak wyglądał plan. Czyli kontrola. Czyli fporzo. Gdybyście wy w ogóle wiedzieli w jakich sytuacjach mnie stawiano, to byście się za głowy łapali, a ja tam jestem loos. I dokopać potrafię zdrowo, w takich sytuacjach nie ma zmiłuj. Nie to że mnie denerwuje sytuacja, loos, równowaga, a przeciwnika skręca, upokarzam wtedy strasznie - znaczy teraz to nie jest przykład upokorzenia. skąd. nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę spać ale
wcześniej sobie przypalę, na pewno spotkam kogoś na dole to se pogadamy tradycyjnie. tak mam. Nie wiem czemu ale zaczepiają mnie żeby se pogaworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiu idz spać
Witkacego sie naczytałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×