Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

cóz to za napastowanie w biały dzień?:D oj,muszę się kawy napić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie bardzo delikatnie -trudno cokolwiek napisać :-D Choc pewnie możnaby, ale nie. :-D Bo jak się napisze to inne będą dawać fotki \"konserwatywnie erotyczne\" :-D Już wystarczy topik stracił na popularności, gdy nam facetom zabroniono pokazywania erekcji :-( dżoan :-) Wiecej śmiałości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie o śmiałość chodzi:D a kto powiedział, że facet składa się tylko z penisa??tyle ciekawych miejsc na ciele faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnia mi a wez i usun ta fote
bo jem sniadanie, moglas ladniej zrobic ta fote a tak jest obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoan Wolę dać zdjęcie erekcji niż dać zdjęcie w dźinsowych spodniach bez koszuli. Nie wszyscy chodzą na siłownię (ja jeszcze nie). Proste (dlatego mało tu widzisz zdjęc facetów) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wcale nie twierdzę, że każdy musi chodzić na siłownię! Naturalna rzeźba jest równie sexowna. Może jestem dziwna, ale to co zakryte jest dla mnie najabrdziej podniecające. Tak wszystko na tacy podawać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniesz Niż Mrok : Harmonia kształtów jakbyś była wyrzeźbiona na zamówienie :-) Czy w tobie można coś poprawić ? ? Apetyczny z ciebie kąsek w kazym calu ;-) Wczorajszy mój post do ciebie ktoś wykasował (dziwne, bo nie było w nim nic złego), ale widzę ze widziałaś. Pozdrawiam :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoan Kwestia gustów. Ja dawno sie nie ważyłem. Chyba zchudłem 😭 tragedia :-( Kiedyś na plaży nudystów obok był jeden gość. Był wysportowany, miał twarz aktorów. I miał małego penisa. I tak sobie pomyślałem: gdybym miał okazje się z nim zamienić, to zrobiłbym to. Nawet przez moment bym sie nie zastanawiał. Na twarz nie narzekam. Ale na sylwetkę tak :-( Ja muszę od sierpnia zacząć siłownię 😭 i rzucić palenie (organizm pozbędzie się niedowagi, więc nałożą sie na siebie 2 efekty :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucania palenia nie można utożsamiać z przybieraniem na wadze:D Owszem, kwestia gustu. a rzeźbę można wyrabiać i w domowym zaciszu, siłownia nie jest niezbędna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniami a wez i usun ta fote
czerwone z przepicia zapomnialas dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoan Ja już mam ławkę wielofunkcyjną (w tym i z dzwigniami z przodu, po bokach i "modliwewnikiem") z kompletem ciężarów, sztangą i handlami. Tylko że rok treningowy powinno się zaczynać w sierpniu, wrześniu. ps: Już kiedyś pisałem: jak nie paliłem i czwiczyłem to nago przypominałem antyczne i renesansowe rzeźby.(po 8 miesiącach) Ale teraz to się zawziąłem psychicznie do powrotu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×