Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Gość strona producenta
przedłużacz..fajen zdjęcie papierza w tle:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona producenta
:D orientacja bardziej mnie skłania do pupy Czarniejszej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myl frustracji - Mój drogi ? :D mmm...jest jednak w Tobie troche ciepła :D Zmartwie Cię,bo wcale nie łysieję,tu i ówdzie nawet przybywa :D Co do wagi...dobrego gatunkowo materiału nigdy za duzo :classic_cool: Na rowerku kondycje łapię,codziennie rano :-p No i wcale nie jestem uzalezniony,a juz napeno nie od rzeczy niematerialnych.Choć czasami niektóre tematy sa jak narkotyk. Ale,Ty masz pewnie te same problemy z nadwaga co ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myl - króliki nie pieprza sie dla przyjemnośc a dla prokreacji własnie :o nie dziekuj,jeszcze nie masz za co :-p Wszystko w nas jest odzwierzece.Seks takze.Moze oprócz karier zawodowych i banków,bo zwierzeta nie posluguja sie kartami czy pieniedzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich. Powiem szczerze, że nie sądziłem, że próba odnowienia tego tematu jeszcze się powiedzie. A tu proszę!!!! Podoba mnie się co tu się wyczynia;););) Tak trzymać!!;) Przedłuzacz no ubawiłeś mnie tym zdjęciem :D:D:D:D:D:D A propos docinków do Czarniejszej....... Nie podoba mnie się to i każda wulgarna uwaga, objętnie pod czyim adresem, będzie przeze mnie zgłaszana do moderatorów. Oczywiście nie chodzi mi o krytyczne uwagi, bo nie wszyscy muszą się wszystkim podobać. Ale proszę o trochę kultury w wyrażaniu negatywnych opinii. A w temacie Jej pupci..... Cuuuuuuuudoooooo!! Wiem z autopsji....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och jak tu uroczo
Musicie koniecznie w realu dać sobie po buziaku. Miłej zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Och jak tu uroczo\" to ja. :-) Ale faktycznie, klimacik był uroczy, aż miło się tu zaglądało :-). Ja na chwilkę, nie przeszkadzajcie sobie. Czas na komentarze :-) : Dupiszonku: Ty koniecznie przy takich nogach musisz często zakładać mini. Mozna powiedzieć że do tego typu nóg stworzono mini. Masz się czym pochwalić. Są znakomicie wyrzeźbione. Nic dodać, nic ująć ;-) nie myl frustracji : Jesteś żałosną istotą. I czego się czepiłaś ?. Po ogoleniu pupy paniom często trochę ją wysypie. Banlny i krótkotrwały motyw. Moja \"była\" też tak miała. I jak byliśmy na plaży nudystów to widziałem że nie tylko ona. Raz że takie rzeczy znikają szybko (po opalaniu jeszcze szybciej) a dwa że to ani trochę nie zmienia faktu że Czarniejsza Niż Mrok ma najseksowniejszą pupę z wszysttkich internautek jakie pokazały tu kiedykolwiek swoje pupy. Czarniejsza Niż Mrok. Słusznie że się nie przejmujesz. Żeby mieć taką pupę, wiele kobiet musiałoby przejść liczne i bardzo drogie operacje plastyczne. I naprawdę zazdroszczę szczęściarzowi, który miał przyjemnośc całować cię po pupci :-( . Mi dostarczyłas jedynie przyjemnosci dla oczu umieszczając tu fotke. :-) noelka just me : Kobieta potrawi być wdzięczną inspiracją do artystycznej fotografiki. Jesteś tego znakomitym przykładem. Piekne zdjęcia pieknej kobiety - i jak widać: w całej okazałości. Wyrazy uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×