Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzęsa

prosze odpowiedz jesli wiesz !!!!!!!!!dot. wyników badań

Polecane posty

Gość rzęsa

od 3 miesiecy biore Duphastona na uregfulowanie @ i ostatnio robilam badania takie jak LH, FSH, Prolaktyna, Testosteron i oprocz testosteronu pozostale wyszly mi idelanie i moje pytanie brzmi czy DF mogl zaklocic badania ????????????// Mam do tego nadwage, owlosienie... czy on mial jakis wplyw na badania LH i FSh skoro to tylko czysty progesteron a i tak mam po nim wysoki testosteron, acha i jeszcze idelane TSH mi wyszlo . dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
bardzo prosze moze znajdzie sie jakas dziewczyna ktora mi pomoze ?????????????? bo ja tak sie ucieszylam ze dobre mam fsh i lh ale zastaanwia mnie ten DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
upupupuiupupuppui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagah
Jezu, laska, potrafisz powiedzieć/napisać penis, dupa i łechtkaczka, to napisz też OKRES. OKRES, laska, OKRES, normalne słowo, które można użyć w towarzystwie, a nie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
o co ci chodzi ???????? cxzy to ważne ok na uregulowanie miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarza z tymi wynikami, na ogół jest tak, że rozchwiane hormony powodują nadmierne owłosienie - czyli nadmiar hormonów męskich i stąd nieregularność cykli, a to może mieć wpływ na zaburzenia owulacji. Często się zdarza, że za wysoka prolaktyna jest sprawcą zamieszania, ale skoro u Ciebie jest w normie to znajdź dobrego najlepiej ginekologa-endokrynologa który się zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
ale mnie chodzilo o odpowiedz czy DF mogl zaklocic te dobre wyniki LH i FSH i TSH ze to dzieki niemu mam takie dobre ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsa
upiupiupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie masz za wysokiego Testosteronu po Duphastonie, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego, proponuje wizyte u Endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×