Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość axxe

zaparcie -eva/qu

Polecane posty

Gość gość
Nie przesadzaj. Nie miałam po eva/qu żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Żadnego pieczenia czy innego dyskomfortu. sa dobre i szybko działają a to przy zaparciach najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zaparciach i tak najważniejsze jest żywienie, wyjątkiem jest ciąża bo wtedy to wina hormonów i ucisku na jelita. Wolałabym jednak dicopeg niż czopki czy lewatywę, choćby dlatego że możesz zastosować w każdej chwili, bez konieczności korzystania z toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzen_dzen
Moja siostra stosowała je jak była w ciąży i dzięki temu ja je odkryłam. Wszędzie je ze sobą zabieram, jedna sztuka zawsze pod ręką. Już nie jeden raz uratowały mi a to imprezę, a to jakieś wyjście. Szybko działają, są nie drogie i dostępne bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czopki to moj must have kazdych wakacji, chyba zadna z nas nie chce miec napuchnietego brzucha w bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim brzuchem wszystkie miejsca siedzące w tramwaju czy autobusie są Twoje :) a tak serio, super są te czopki, najważniejsze, że nie przeczyszczają jak te wszystkie herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet mnie już nie śmieszy, raz faktycznie mi jakiś facet miejsca ustąpił, strasznie było mi wstyd ale jestem szczupła a przez zaparcia miałam brzuch jak balon, przeszło po dicopegu ale i tak unikam wzdymających rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisa Mila
Ja na zaparcia nie stosuję czopków bo działają zbyt gwałtownie jak dla mnie. Wolę dicopeg 10g bo można je rozpuścić w wodzie i wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony bez
Świetny produkt, bardzo szybko działa. Jestem miesiąc przed porodem i zaparcia mam już naprawdę często, a czopki są w tych sytuacjach niezastąpione. Polecam wszystkim przyszłym mamom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyz
Wszystkim tutaj eva/qu podobno pomaga, a mnie ani trochę. Pobulgotało, przemęczyłam kwadrans na stojaka, jak każą w ulotce i... nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość main maia
Polecam! Genialne! Używałam w dwudziestym piątym tygodniu ciąży, po zaparciach nie ma śladu, jak ręką odjął. Bardzo fajne i lekkie czopki, skuteczne przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyz 2017.03.03 NIKOMU nie pomaga. Wszystkie "etnuzjastyczne" wpisy to zwykła, chamska, opłacona reklama. Żałosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pętelka888
Mnie pomogły. To że dwóm osobom na forum nie pomogły to nie znaczy że nie działają :) z każdym produktem tak jest. jednemu odpowiada a innemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaMamaAni
W ciąży można je stosować bez problemu (jeżeli oczywiście wszystko jest pod kontrolą lekarza, w sensie, że ciąża przebiega prawidłowo itd). Ja stosowałam i w ogóle nie pamiętam już co to zaparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie ryzykowała z czopkami bo to mechaniczna ingerencja. bardziej naturalne działanie ma dicopeg 10g, pije się po prostu roztwory, które mają osmotyczne działanie przeczyszczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach wanilii
Dotąd używałam czopków glicerynowych. No ale wiecie, wieczorem aplikacja, a efekty... z tym bywało różnie. Koleżanka, która karmiąc piersią miała problem z zaparciami, stosowała eva/qu. Ja dzieci nie mam, ale stwierdziłam, że nie zaszkodzą jak i ja spróbuję. No i jedno opakowanie muszę mieć w apteczce w domu plus ze dwie sztuki w torebce. Bardzo się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doraźnie na problemy z zaparciami są bardzo dobre, nie przeczyszczają, działają delikatnie, ale bardzo skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkatulipanów
Najlepsze czopki! Stosowałam wcześniej różne, po żadnych efekty nie przychodziły tak szybko... naprawdę polecam, a wiem co mówie, bo zaparcia mam/miałam bardzo często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckiewakacje
Te czopki uratowały mnie w wakacje... byłam ze znajomymi w Grecji. Pewnego wieczoru, po kolacji dostałam takich zaparć, że musiałam iść do pokoju się położyć. Rano przed wyjazdem na wycieczkę skorzystałam z pomocy eva/qu i przeszło totalnie :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie te czopki są must havem w domu. Korzystałam z nim może dwa razy, ale wiem, że na wszelki wypadek muszę je mieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne sa, szukalam w internecie czegoś bezpiecznego dla kobiet w ciazy. Jestem w 25 tygodniu zaparcia mam non stop woda niegazowana,jablka ze skorka, suzzone sliwki nic mi nie pomaga. Czopek pomogl mi dzis bo juz ledwo żyłam, mam hemoroidy ktore w ciazy sie nasilily i te czopki to dla mnie wybawienie. Kolo mnie w aptece 18,50 za 6 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Mnie lekarz polecił te czopki w ciąży, bardzo mi pomagają i nie szkodzą dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×