Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Figaa

Ile za to?

Polecane posty

Figaa, wiesz moja mama tak sobie pracuje, opiekuje się dwójką dzieci i wykonuje prace domowe sprzątanie gotowanie, prasowanie, pranie, w domu jednorodzinnym pod warszawą. Pracuje 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Dali jej samochód, zeby sobie dojeżdżała i ew.odwoziła dzieciaki na zajecia dodatkowe. Ona dostaje za to 2000zł na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz kąpielowa
no, a już się bałam...że opiekunka do dzieci lub gosposia zarabia więcej niż magister inżynier w biurze projektowym! kochana, po studiach w niezłej robocie zgarniamy po 11zeta/h w Wawie! i zabijamy się o robotę!!!! opiekunka studentka może brać od 5zeta/h, bo ma ubezpieczenie z uczelni, a pani do sprzątania i innych prac domowych zależnie od uznania, raczej ok 8 -12 zeta (jak na mało godzin dziennie, to wyższa stawka, bo musi czasu więcej tracić na dojazd (procentowo), niż gdy pracuje na pełny etat. No i doświadczenie !!!!! Zrobisz goloneczkę albo pasztecikjak pani Stenia, albo pani Basia? Przykładowa...a jak dzieciak wypaprze bluzkę długopisem to wiesz, czym zmyć? a one wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci radzę tak
zarządaj dużo a jak nie chcą to niech sami sobie to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszy kąpielowej
a w czym to magister z biura projektowego jest lepszy od gosposi?no i ciekawe kto sie bardziej natyra,ty za biurkiem czy gosposia która obrabia ci dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×