Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosba do kochanej kołysanki

Korzystacie kobietki z rękawic przy pracach domowych?

Polecane posty

Gość prosba do kochanej kołysanki

np. przy zmywaniu naczyn, obieraniu warzyw, sprzataniu itp? Ja nie korzytałam i ciagle pazury mi zachodzą, juz nie wspomne o paznokcach, chociaz nie mam zbyt długich ale zawsze cos tam nawłazi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy domowych nie. Natomiast przy ogrodowych z trudnością wielką usiłuję wdrożyć sobie nawyk korzystania. Ziemia jednak okropnie niszcy ręce - wyglądają, jakbym orała ręcznie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez nich nie obiore ziemniaków poza tym podobnie jak farmerka używam ich do prac ogrodowych , mycia okien czy sprzatania piwnicy :) Kiedys próbowałam myć w nich naczynia :((okazało się to porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywam naczynia zawsze w rekawiczkach- od pol roku, widze taka roznice, ze szok, przestalam uzywac kremy do rąk, ktorych do tej pory uzywalam ok. 3 tubki miesiecznie- niesamowita roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta rękawiczka
ja też mam zniszczone ręce od różnych prac.W ogrodzie staram się zakładać ale zaraz robią się dziury i mam ziemie pod paznokciami. Nie dbam o dłonie a potem nie mogę na nie patrzeć. Marzą mi się długie paznokcie ale nie mogę zapuścić. Tipsami to chyba bym przkopywała ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie
gumowe czy lateksowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
se zmywarkę a do roboty weż służących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te lateksowe są do niczego - przynajmniej w pracach ogrodowych. Kupuję w ogrodniczym gumowe, ale maksymalnie dopasowane . Przed każdorazowym założeniem wsypuję do środka mąkę ziemniaczaną. Gary nałogowo tłukłam. Używam płynu morning fresh - skuteczny, ale okropnie wysusza łapki. Nie pomaga nawet Neutrogena :( Taki los farmerek - i gamy na klawesynie już tak nie wychodzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te z biedronki
gumowe, dobre sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej biedronce nie ma małych rozmiarów. Muszą być dopasowane - inaczej po 5 minutach walki zrzucisz zirytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Biedronce
sa rozne rozmary- od S do L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne i tanie są rossmanowskie rekawiczki-za 1,99 zł jakością nie odbiegają tym z viledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka n
te rekawice z Biedronki sa bardzo słabe, czesto po jednym myciu naczyn juz jest dziura w nich i sa do wyrzucenia bo woda sie dostaje do srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blou
nonka n - o to to ! właśnie :o te biedronkowe rękawice starczają na 5... minut :p ledwie sie założy i dosłownie zaraz przeciekają, zbankrutowałabym na nich ;) Używam rękawic tylko w łazience, zawsze wiszą na brzegu wanny, bo robią mi się straszne rany po proszkach do prania i tych wszystkich płynach dezynfekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaja
Nic mi nie wychodzi w rękawiczkach. Mam wrażenie, jakbym nie miała czucia w rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×