Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 11111111

peep toe prosze o sprawdzone rady co zrobic gdy nie da sie w nich chodzic/

Polecane posty

Gość 11111111

wczoraj kupiłam sobie bardzo klasyczne peep toe- tzn czarne lakierkowe na niskiej platformie i obcasie z imitacji drewna! 38 rozmiar byl zamaly wiec wzielam 39...ale problem polega na tym ze pomimo tego ze sa dopasowane to podczas chodzenia jeden but poprsotu spada mi ze stopy i raczej nie mozna nazwac tego chodzeniem a kuśtykaniem:D co z tym zrobic??? dodam ze 1 chusteczka higieniczna zlozona na pol i but juz nie spada( no ale bezsensu jak mi wyjdzie albo przyjdzie buta zdjasc:/ nastepny problem to to iż okropnie pieką w stope (chodzi mi o ta część stopy zaraz za palcami)- pytanie mam dotyczace wkladek sylikonowych- sprawdzaja sie? pomoga w tej sytuacji? trzecia sprawa dotyczy tego ze wyciecie na palce gniecie mnie bardzo duzego palca jednej stopy- za kazdym razem bede musiala go oblepiac bo juz mam babla:/ moze macie jakis sposob? moze ktos mial podobny problem:) lease dajcie jakies rady bo butkow raczej nie odstawie w kat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez si wlasnie jeden zsowa ale ja mam na wysokim obcasiei mimo iz jest to moj normalny rozmiar 37 sa za luzne :o i tez mnie pieka palce ale nie wydaje mi sie zeby wkladka zelowa na to miala pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkladki zelowe super:) polecam mi nie spadaja zadne buciki dzieki nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
tak..tak...cierpcie dla mody..bycia trendy...ehh.... proponuje przerzucic sie na balerinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze:o ja akurat nie kupilam peep toe tylko dlatego bo sa modne tylko akurat mi takie pasowaly i bardzo mis ie spodobaly wiec nie rozumiem tego durnego komentarza a balerinki tez nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
boze boze...wiedziałam ze sie któras oburzy choc napisałam z przymruzeniem oka.. ale załoze sie , ze gdyby nie były modne to bys ich nie zauwazyła nawet an wystawie sklepowej... no ale nie martw sie..i tak długo ich nie bedziesz nosic bo moda przeminie i bedzie Ci wstyd..albo stopy beda tak zmeczone ze nawet w tym sezonie sie ich pozbedziesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
zeby nie spadaly kup zapietki.. pod palce dobre sa silikonowe wkladki.. a uciskac palec koncu przestana jak sie rozchodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zelowewkładki pomogły tez mi spadał jeden but teraz po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jeeeeest
co to jest za typ butów laski?????? bo nie kojarze dajcie jakis opis lub foto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee_tam
wygugluj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajie cdx
to takie ala pani wożna z podstawowki-z paluchem na wierzchu, mnie sie nie podobaja:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
dzieki dziwczyny:) jestescie wielkie...teraz pozostaje mi kupic te wkladeczki zelowe i zapietki( tylko nie wiem gdzie je dostac;)) mam tez taka nadzieje ze sie rozchodza i bedzie juz w pozadku... a co do podazania za moda to kazdy robi co mu sie podoba... i nikt nie powinien tego komentowac..twoja sprawa w czym chodzisz a moja w czym ja chodze...prosta zasada... a oprocz baletek warto miec jakies butki na extra wyjscie:D pozdrawiam p.s. jak wpadna wam jeszcze jakies pomysly/ spotrzezenia to piszczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ciagle jezdzi na ryby
mam to samo tez z pepp toe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ciagle jezdzi na ryby
gdzie te wkladki zelowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
wkladki zelowe widzialam w daichmanie oraz na allegro ale pewno w dobrym obowiniczym tez sie kupi:) mam nadzieje ze zapietki tez tam znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkladki zelone lub skorzane kupisz w wiekszych sklepach obuwniczych czesto wlasnie tych sieciowych. ja kupilam w qiuick shoes czy cos takiego po 14 zl. sa tez w rylko :) naprawde bardzo pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×