Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

dobranoc dziewczynki .. dziś odpoczniemy....jestem zmęczona ta pogoda i nie wiem czym jeszcze ..moze jutro zaczniemy lepiej niedzielę....buziaczki pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na tym festynie i jestem padnięta.........byly ogromne nudy.........tylko dzieci sie wyszalaly za wszystkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:):):):):) dzisiaj śniadanie fitness,hi,hi,hi!!!!!! śmieciowe musli,świeże owoce(jagody się pojawiły) truskawy i maliny też już są......... jogurty bez tłuszczu lub mleko do wyboru...... kawa,herbata do wyboru:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj znowu słońce czadu daje.....:(:(:(, ale trochę chłodniej po tym huraganie,co pisałam...... wczoraj film w nocy głupi oglądałam hi,hi,hi:) mortal kombat.....................no a jak mnie wciągnął!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś mój śpi jeszcze..........dziecko z psem u ojca....normalnie eldorado:D:D:D:D:D to czas maski co piękne z Nas robią wyciągnąć.......... balsamy..........dziewczyny polecam dove summer glow+soft shimmer pięknie pachnie,wyszczupla,hi,hi,hi,hi.......optyka....i delikatnie opala......i posiada cudowne drobinki....które błyszczą na skórze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki jestem ledwo żywa, źle spałam i teraz siedzę i dochodzę do siebie. Kawusia jak zwykle super i śniadanko :D przykra sprawa z tymi geantami... madzia jak się prowadziło auto? margaretka chyba co ciekawsze fragmenty to będę ci wysyłać na maila bo nie chciałabym lasek zanudzać, no chyba że chcą :D może która jeszcze planuje... :P uwielbiam wszystkie dove, ale ostatni zakup mi nie wyszedł, kupiłam samoopalacz dla cery śniadej, bo sobie pomyślałam, że taki będzie lepszy, ale ja mam jasną cerę i zostawia mi smugi... (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia spodnie zwężyłaś:) w wawie też geanta niet.... ale inne są...... ja nieplanuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha nie zwężyłam spodni. Wyciągnęłam burdy i zaczęłam szukać wykroju na sukienkę. I jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, wybrałam chyba 10 i teraz mam dylemat. Czyli ani spodni, ani wybranego wykroju. NIe lubię tego słomianego zapału u siebie :O I jeszcze oczywiście teraz burdy się walają, co wkurza mojego męża, bo robią bałagan a zanim się na coś zdecyduję to trochę czasu minie :P u nas burzy oczywiście nie było, o deszczu nie wspomnę, pod wieczór był taki fajny chłodny wiatr, ale po nim też dziś śladu nie ma... i znowu upał... a mnie dziś czeka tankowanie (już chora jestem), kupno i wymiana żarówki w samochodzie i wyjazd po pieluchy niestety do reala :(, ale to wszystko jak to mówią w drugiej części dnia, bo teraz siedzę przed kompem, który odzyskałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze próbowałam pokręcić hula-hopem, ale już po minucie miałam dość... chyba muszę popracować nad kondycją... zresztą ciągle mi spadało i bałam się że zuzę obudzę... więc musiałam zaprzestać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za sniadanko i kawusię Aniu... pomału stawia mnie na nogi....jestem jak połamana ...bolą mnie plecy ..nie mogłam spac ...a potem nie mogłam wstać... trzeba sie iogarnąc ,,wczoraj zrobiłam sobie maske co to potem zciąga się jak skórę ale rano jak spojrzałam na siebie to tak sie wystraszyłam zmęczonątwarzą ,, wypryskami na twarzy ze pozal sie Boze...zaraz jakis makijaz trza połozyc na te gębusie ide z dzieckiem do koscioła na zakończenie roku zerówek, będzie coś recytowało....znaczy wierszyk🌼 kasiutka u mnie burdy i materiały to juz tak pomieszane ze niemozna dojsc tez do ładu...teraz jak kolega syna wyjechał to ten pokój zamienię pewnie w szwalnio-prasowalnio-komputerolandię..i będe tu siedziec jak zaklęta... Ojojojjj ale napisałam ,,,ide rychtowac sie i do ludzi upodobnic się buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼.......dzięki za kawke,przydała się ,bo ja tez nie wyspana i jakaś taka połamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samochód,jazda super:-D........mąż mógl wreszcie sobie spokojnie piwko wypić:-D............. a ja też już nie planuje więcej dzieci.......to co mam to mi wystarczy....hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak oczywiście pamietacie......pracuje w firmie,która produkuje kosmetyki........no i między innymi dove 🌼:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaka nie ma nikogo... a ja już zdążyłam w sklepie po buszować i obeżreć się pizzą, tylko o tym ostatnim jeszcze nie mogę zapomnieć, mimo iż bardzo bym chciała... Mam wyrzuty sumienia... A teraz u nas leje i troszkę grzmi, ale nadal gorąco. Pies się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×