Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

tak margaretko dostałam dzięki , własnie jeszcze pocztę odwiedziłam..buziaczki..dobranoc💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dostałam 102 fotki od swojego swata jak robił dokumentację z przylotu naszych dzieci..., urodzin oo matko nie jestem w stanie dzis wszystkiego obejrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne panie w barankowie :):):):) Matyldzie powoli kawalerowie z głowy wychodzą :P zaparzyłam dzbanek kawy odchudzającej a co :P taka też jest ;) proszę kubki podstawiać......komu komu.....bo idę do domu cha,cha,cha.......jakoś tak rześko na dworzu :) pan jeżdzi traktorem robiąc hałas okropny i kosi trawę :) a ja spróbuję piszą że na tej dietce 2-3 kg do dołu więc na początek czemu nie ? a poza tym zwalnia z myślenia cha,cha,cha,cha.......co tu ugotować :) dziewczynki biegnę do łazienki prysznic.........i takie tam różne nasze babskie sekrety :) zaglądam cmok cmok cmok cmok cmok miłego dnia :):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale leje pogoda brrrrrrrrr a moje dziecko dzis wyjezdza na obóz dobrze ze chociaz tam pogode bedzia miała (mam nadzieje) a wiecie ze chudne:) czuje po ciuchach ze sa luzniejsze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) już wcześniej się tu dobijałam, ale coś z moim łączem nie tak. Mam nadzieję że tym razem przejdzie. No to pierwsza tableteczka w żołądeczku :D zobaczymy limonek a po ilu czujesz tzw. luz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ..pikole limonku ..ja tez tak kce;););)sie poczuć , coby ubranka luxniejsze sie zrobiły.. ale jesz coś ? oprócz tych tabletek ?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki okropnie u nas , tak smętnie, jesienno, ni to pada ni to mrzy, ale caly czas mokro, bleeeeeeeee.........a tak na marginesie to 2 godziny w przychodni siedziałam i mam zwolnienie.....zapalenie oskrzeli.......w tym wieku.....no i dostalam na rtg kręgosłupa, bo chyba nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę tych tabletek dostać:-(............chyba będe je brała w ukryciu, bo pan L wyzywa,że niedawno skończyłam brac jedne tabletki i już nastepne chce zaczynać........ale on nie rozumie,że jeszcze jakieś 2 kg musze zgubić.........ale wczoraj przymierzalam spodnie i kupilam roz.38:-), ale ona sa takie troche luzne:-), a w36 nie wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to madziu to sobie teraz dopiero odpoczniesz :D ale oczywiście życzę ci szybkiego powrotu do zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kasiu żeby jeszcze pogoda była...........a tu ani pogody, ani męża, ani dzieci, a koleżanki w przcy albo na urlopach.........lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a mi to się marzy chociaż jeden taki dzień w samotności, bez nikogo, żebym mogła sobie tak spokojnie usiąść i chociażby posiedzieć... a nie taki zapieprz jak teraz, właściwie od urodzenia zuzy... u nas czasami słońce nieśmiało spoziera zza chmur. Grunt że nie pada, bo jak zuza wstanie to c.d. załatwiania tabliczki znamionowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wziełam dzis 5 tab. oprócz tabletek jem to co zawsze czyli słodycze:) sniadanie obiadek skubne kolacji nie jem (przynajmnioej sie staram nie jesc) a cuichy mi nie spadaja ale sa luzniejsze ze moge oddychac normalnie:) aaaaa a poniewaz jestem głodniejsza od 15 do spania wiec staram sie brac tabletke ok 12-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam że nie dostanę tych tabletek a tu proszę w pierwszej aptece i na dodatek za jedyne 4,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja też od urodzenia dzieci caly czas coś, a teraz już zdążyłam w mieszkanku posprzątać i tak szczerze mowiąc teraz sie nudzę, ale masz racje.........raz nie zawsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak pomyslalam ze 5!! ale chyba kimonek wzięla piątą dziś.., a ja tylko oczy otworze to odrazu łykam hahhaha a madzia literki zjadasz bo nie jesz jedzonka hihihi a kasiutka to szczęściara za taka cenę?? to chyba w hurtowni jakiejs się zaopatrzyłaś i nie wiesz nawet..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonkę przechrzciłam (łomatko jaki trudny wyraz hahhaha).. kasiutka tak .. na jedno wyjdzie jak dojdzie przesyłka.. nie ma co się stresowac hihihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdłam się zupy owocowej z wiśni,,, myslałam ze peknę ale najpierw samych wiśni ze teraz mnąwstrząsa brrr idę do kuchni pichcić na jutro sernik na zimno z wiśniami, noi jakieś bardziej tradycyjne zarło , moze jak będę miałą jeszcze siły to zajrze tu....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo 🌻 mnie też jakoś apetytu zabrakło :D znaczy działa 👄 dziewczynki czyżby alleluja ? idę po domu się pokręcę bo dopiero wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×