Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

😍 Kasiu masz racje i to dwa dni temu :O cholera w tym biegu takie ważne daty umykają :O to może dzisiaj poświętujemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki madziu kochana jesteś :) ale nie chciałabym robić kłopotu...zobaczę może ten kod aktywacyjny przyjdzie wcześniej, jak nie to może cię poproszę... to mój ukochany zapach, długi czas go nie używałam i jak ostatnio wycisnęłam z niego ostatnie kropelki to moja koleżanka powiedziała, że pachnę sobą :) To perfumy Priscilli Presley o nazwie Moments, chyba już wycofywane,bo nigdzie ich nie ma :( ja zawsze mam takiego pecha, kiedyś dawno temu miałam ulubiony dezodorant, wycofali go, potem przez długi czas używałam dezodorantow i balsamów CD, przede wszystkim latem, cudownie pachniały, to zmienili zapach i teraz już inaczej pachnie. A ja nigdy nie zapomnę tamtego zapachu, tyle wspomnień... :P, miałam ulubioną szminkę z rimmela, też wycofali, wodę toaletową z avonu, no i ten perfum... ale na tym moim poddaszu sauna, normalnie zaraz się rozpłynę... no to otwieram sobie piffko pod tę naszą miesięcznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przeszliśmy parę kilometrów w ten upał. Dotarliśmy w końcu do centrum więc stwierdziłam, że trza zuzę nakarmić bo bez obiadu wyszła. No to jak zwykle do Czarnej Oberży, super knajpa, mają dobre zarcie i co lubię od razu wszystko za szybą możesz obejrzeć i tylko wybierasz. A naprawdę dobre rzeczy, z 6 rodzajów mięsa, ziemniaczki, ryż, kasza, parę sosów do wyboru, sałatki. Porcje ogromniaste, jeszcze mi się nie udało zjeść wszystkiego, nawet w ciąży :) I podawane na takich wielkich kamionkowych talerzach, jak w starej kuchni, fajnie. I chleb ze smalcem mają :) No tośmy się obżarli jak te świnki a zuza olała swoj obiad, natomiast wypatrzyła lodówę z lodami i swoim zwyczajem zaczęła w nią walić... lodziara jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. sprawy z tabliczką znamionową. Normalnie można by to gdzieś opisać. Byłam w tej stacji obsługi, która zrobiła mi remont i kazała się zgłosić po zamontowaniu tabliczki po pieczątkę do dowodu rejestracyjnego.\\ A facet do mnie, że od tego czasu upłynęło 14 dni i zgodnie z przepisami, żeby mi wystawili zaświadczenie o wykonanym przeglądzie z wymaganą w wydziale komunikacji datą następnego przeglądu, to muszę powtorzyć przegląd i zapłacić za niego oczywiście. No normalnie białko się ścina ! trzy tygodnie temu samochód był tam na przeglądzie, wystawili zaświadczenie, że sprawny tylko tej pieprzonej tabliczki nie ma, skasowali i teraz znowu chcą robić przegląd i jeszcze wyciągają łapy po kasę! A przecież to nie moja wina, że w tym cholernym kraju to wszystko tyle trwa! No to narobiłyśmy z mamą rabanu i w końcu stanęło na tym, że mamy jutro podjechac samochodem, zeby na wlasne oczy zobaczyli tę nieszczęsną tabliczkę i wystawią nam zaświadczenie za 20 PLN. Potem z powrotem do wydziału komunikacji i tylko modlić się, żeby już się do niczego nie przyczepili i trzeba czekać na nowy dowód rejestracyjny 2 tygodnie bo go robią w wawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu nie mogę znalezć tych perfum na allegro......... nie mam siły na nic........cały dzień odpoczywaliśmy z mężem, ta podroż wczorajsza nas wykończyła;)byłam dzis z samego rana o 9 na rozmowie w sprawie pracy w erze i mam czekac do końca tygodnia na telefon ;).........pewnie nie zadzwonią, bo kręciłam nosem co do zarobków, pani nie chciała mi powiedzieć za ile bym pracowała, bo takie rzeczy omawia się na nastepnej rozmowie, a teraz to albo się decyduje albo nie........troche chore, bo przeciez to jest najwazniejsze podczas rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletek jak nie miałam tak nie mam, a przydały by sie teraz po tym całym żarciu i piwkach.........ale jakie pyszne rybki tam nad morzem maja i tanie, za dwie porcje : ryba, frytki, surówka płaciliśmy srednio 27zł, a porcje tak duże, że całej nie zjadłam...............a dziś na kolacyjke sałatka z fetą:-) lekko i przyjemnie:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.allegro.pl/item216262073_priscilla_presley_moments_20ml.html ale jeszcze poczekam, bo to jeszcze 8 dni do końca, może dostanę ten kod szybciej :) przecież mówiłam że ci wyslę tabletki, wystarczy że mi mailem podasz swój adres :) a z tymi rozmowami o pracę tak własnie jest i to jest najbardziej wkurzające, bo człowieka właśnie płaca najbardziej interesuje. Każą się zdecydowac, ty się decydujesz a potem się okazuje że chcą ci płacić grosze... chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu jutro ma być 35stopni a ty będziesz latała i załatwiała tablczkę:-(............współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano idę do fryzjera a później do koleżanki jadę.......a popołudniu bez planów.............chciałam nad wodę pojechać, ale mój mąż tak się spiekł nad morzem,że teraz cierpi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra gasze światło.............życze wszystkim spokojne nocki............ale gorąco 25 stopni na dworze !!!........dobranoc 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze na bilans dwulatka z zuzą się wybieram bo to już 3 tygodnie minęły ... :P tera siedzę na osiołku tzn. emule :) i patrzę jaką mają francuską muzykę... ja też tak myślę żeby gdzieś nad wodę wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzień dobry ! jak miło po parku spacerować.....słońce jeszcze nie jest gorąco.....czysta przyjemność :) Dziewczęta podstawiajcie kubasy świeża kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu.... też miałam takie perfumy....ze wspomnieniami.........😍......i też już ich dawno nie ma....... ale nie przejmuje się znajduje inne.......i pojawiają się inne przeżycia :) ta oberża co pisałaś fajna...może jak kiedyś przyjadę w odwiedziny pójdziemy razem :) hi,hi,hi.....a Zuzka wie co robi....lody latem to podstawa :) z tą tabliczką to historia jak z Kafki.......może napisz jakiegoś paszkwila.....do urzędu na opieszałość i brak kompetencji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu..... Super taki wyjazd po rodzinie...zazdroszczę :) a z tą pracą to faktycznie,nawet nie wiadomo za jakie pieniądze będzie się pracowało......a wczoraj w tv mówili że minimalna placa to ok.2900 zł ciekawe...? Madziu Ty piffko :P tylko nie szalej u tego fryzjera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam z tą płacą pomyłka to średnia w przemyśle.....ale i tak dużo to przecież 1000 usd.......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! noo jestem i ja... córcia z samolota smsa przysłala:( noo podpasowała pogoda tej mojej malutkiej biega sobie tam na warmii i mazurach ,, tu dziecko upiekłoby mi sie , j a siedze spokojnie sobie w pracy, przedemną herbatka odchudzająca , butla wody mineralnej,,,wentylator, troche papierki mi rozwiewa aleee .. no z tymi płacami hihihi myslą ze harytatywnie ludzie będa u nich pracować..i zgodzą sie .... pogięło ich... miłego dzionka ..dziewczynki.nie przemęczajcie się w ten upał.. rano rosa na trawce była maxik szalał .. ale niestety musiał do domku i sam biedazcek siedzi ,, zaluzje pozasłaniane to myslę ze wytrzyma.. .no ta nasza misięcznica przeszła prawie bez echa ..ale ja chyba pilam w sobote toasty hihihi;););) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale okropnie dziś .............mój hasior ledwo żyje.........my zresztą też.............rano poleciałam na pobranie krwi, pozniej do fryzjera i teraz nudy..........obiadu nie gotuje bo nie ma komu jeść, ciepłą kolacyjkę sie zrobi..............aniu u fryzjera byłam sobie kolor poprawić po ostatnich wpadkach i teraz mam taki ładny blond:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pode mną sąsiadka remont robi........współczuję jej .........w taki upał............chociaż my w kamienicy mieszkamy i jak sie okien z samego rana nie otwiera to jest przyjemnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idę:-) pranko powiesić.........zaglądam...........trzymajcie sie laseczki:-)........dużo wody pijcie i słoneczka unikajcie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........................płynę............płynę..............płynę...........plynę............płynę........płynę......................40 st. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki w tym upale :O normalnie szok ! załatwiłam wreszcie ten dokument do wydziału komunikacji :D ale nie zdążyłam go zawieźć bo pojechaliśmy do galerii na zakupy i już było za późno. Oczywiście wypatrzyłam kolejne wyprzedaże w moim ulubionym Promodzie :D Zuza padła w drodze powrotnej i teraz śpi. Aż strach pomyśleć co będzie wieczorem... zaraz muszę ją obudzić... madziu kurcze tak ci obiecałam te tabletki a w aptece w galerii ich nie mieli. Jutro na pewno kupię, pójdę tam gdzie ja je kupiłam ratunku rozpłyyyyyyyyyywaaaaaaaaaaaaaam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×