Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Madziu no to teraz musisz powiedziec,bo kurde spać nie będę mogła ;) uparta baranica z Ciebie dziewczyno :) postanowiłaś po wakacjach pracę zmienić i proszę ....rozmowa,za rozmową...fajnie jak by Ci się udalo znależć coś ekstra :)🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Madziu a jaka praca by Cię interesowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę po chałupie się pokręcę wstawie zmywarę,może coś do pralki wloże :) Dziewczynki a reszta gdzie się podziewa:O wracajcie baranki tęsknimy za Wami 👄 dobrej nocy wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem........ chciałabym jako przedstawiciek handlowy , ale taki który ma już klientów, a nie taki, który dzwoni po ludziach i np. telefony kom. wciskać:-O.........no i oczywiście pensja odpowiednia:-)..........poniżej tysiaca plu premie nie schodzę:-p..............ale ja tylko po liceum jestem i dużych szans nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też jestem zodiakalnym baranem, ale jeszcze przed 30. Czy mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloiram opowiem za wszystkie baranice: serdecznie witamy🌻 opowiedz coś o sobie........to taki zwyzaj u nas, my musimy wszystko i dużo wiedzieć hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zostałam sama :-( miałam już gasić światło , ale jakoś mnie ciągnie do kompa...........bo może któraś się odezwie?:-)........ a tu nic........ papa do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kubasem kawy w łapce witam Was. zabierzcie parasole.....wygląda tak jk by miało lać :O nocnego gościa mialyśmy,który tak samo szybko jak się pojawił zniknął hi,hi,hi...... coś dziewczyny topik nam się rozłazi,mało się na nim pojawiacie,tylko Madzia próbuje towarzystwo rozkręcić :) Sylwia nam na amen przepadła :O ja co prawda mam do niej numer telefonu,ale chyba nie wypada,abym do niej dzwoniła......bo co ja Jej powiem,dlaczego nie odwiedzasz topiku ?:Oprzecież jak by miala ochotę to by nas odwiedzała. a może tak jak Madzia wcześniej pisała,nie mamy już o czym pisać :( wszystkie straciły motywację,tak wirtualny świat różni się od prawdziwego choćby tym,że w realu to jeszcze można się dowiedzieć co się z kimś dzieje a tu bez szans,jak ktoś ma ochotę przepaść,to to robi i nic nie można zrobić :O bo zostaje tylko nick i mglisty adres mailowy nic więcej :O Madziu fajnie,ta praca wygląda ciekawie,a że tylko liceum,kochana Ty młoda jesteś chłopaki podrosną,na studia znajdziesz czas🌻 tyle ludzi teraz na studia chodzi......hi,hi,hi.....co się kogoś nie zapytasz to studjuje :) zawsze na rozmowie mów,że od pażdziernika zaczynasz :) jak czytałam topikowe pierwsze strony,to normalnie włos mi się na głowie zjeżył,przecież ja o tej porze to jeszcze w łóżku smacznie spałam.......lub na drugi bok się przewracałam ;) a teraz super aktywna oczy szeroko otwarte :P tak Madzia ma racje starzeje sie :P i pewnie boję się ,że wszystkiego co sobie zaplanowałam nie zdążę zrobić;) dlatego taka aktywna jestem :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kawa na Was jak zwykle świeżo zaparzona czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻🌻 śniadanko: pieczywo z ziarnami, serek z rzodkiewką i szczypiorkiem, pomidorek........i uśmiech :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapracowane baranki🌻 kasiu wystarczy tak koperta..........dziękuje ci serdecznie😘😘😘😘😘😘😘😘😘 dzisiaj chłopaki wracają.........muszę im w pokojach trochę kurze poprzecierać............zaraz idę z wyniczkami do pani doktor.........a później nie wiem co będę robiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tak jakoś burzowo był, ale teraz już słoneczko wyszło i jest tak przyjemnie, bo super wiaterek wieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie zjedzone :) Kasiu milutko,że do nas zajrzałaś 👄 Madziu nudż się na maxa,na taki luż może będziesz musiała długo poczekać :P Miłego dnia dziewczynki :):):):):) 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baranki pogoda cos na sie na weekend psuje:( w gdyni nie pada ale przyjemniej chłodna sie zrobiło miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko czekamy z niecierpliwością na twoje relacje;-) ja też chce mieć 3 kg mniej 😭 byłam u tego lekarza ............i mam zwolnienie az do 31.07.......na kręgosłup........dostałam skierowanie na rehabilitacje:-O..........przeciez ja się dobrze czuję........a tu jak jakaś staruszka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na pocztę pozałatwiać jeszcze pare spraw i koło 18 po chłopaków:-)....................i znów pełna chata będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska rozbudziła naszą ciekawosć i ją wcięło :O kurcze jak ja bym chciała być szczuplejsza o takie 3 kg... byłam dziś na bilansie, zuza ma 85 cm wzrostu i waży 13 kg. Okazało się, że waży więcej niż jest norma, ten mój niejadek :D madziu bylam jeszcze w innych aptekach, ale wszędzie patrzą jak na idiotke, nie wszędzie znają te tabletki?! wyślę ci więc na razie to jedno opakowanie. Jak tam powitanie? pewnie jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzień dobry ! Kawka czeka dziewczynki 👄 kanapki na chlebie orkiszowym z pieczonym indykiem sałatą i majonezem light, ogóreczek małosolny, rzodkiewka, słuchajcie ten chleb jest tak pyszny ! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌻 no chłopaki przyjechali............2kg prania mam, pełno piachu w torbach🌻:-)............pies to nie odstępuje ich na krok..........a jakie gaduły są, buzia się im nie zamyka..........mają tyle do opowiedzenia:-)................ale od dzisiaj muszę znowu obiady gotować:-( aniu jeszcze nie jadłam tego chlebka, jakoś nigdy nie mogłam się na niego skusić, ale skoro mówisz, że pyszny to dziś kupię na spóbowanie:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jejku na nic nie mam czasu a jestem sama hahha pies chyba zaraz wyjdzie z siebie, czeka a ja jeszcze to i tamto i do was koniecznie napisać To dziewczynki od poniedziałku tak mi spadło i nie wierze , waga stoi w przejsciu i iiiiii tak sie waże hahahah nawet wieczorem , co nigdy tego nie robiłam,, bo zawsze po całym dniu to waga byla... ohohoho w koncu nie chce mi sie tak jesc jak zawsze , miłam napady wilczego głodu , narazie to mam za sobą , arbuzik na obiad wystarczy , brzoskwinia ,, noi oczywiście jem normalnie,, tzn. nie tak jak zawsze bo nie chce sie i nie musze nic gotowac;);) jeszcze dwa tygodnie będę sama to bede laska haha , pije tez czerwona herbatke a wieczorem wodę z wkładką hihihi Dziś ide na grilla:(:(:( ale biorę ze sobą wino i będe piła wode z wkładką zamiast piwa..hahhahahaahahah pogoda załmywuje sie a miało to być wczoraj ..lece bo pies z łapki na łapke przestepujuje hihihi buziaczki laski....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę z efektów odchudzania:) na temat gotowania coś wiem :o.........jak byliśmy sami to chyba dwz razy tylko przy garach stałam i to była kolacja na ciepło...........a dzisiaj :o...........4 siaty i pomysły na obiad na dzisiaj i jutro........załamka........nawet dziewczyny w sklepie się śmiały,żę się zaczęło.......ale jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co jest w sumie najgorsze.........moja siora przed wyjazdem dzieci obiecała, że po powrocie ich weźmie do siebie na tydzień, aja się boję, że teraz odmówi, bo coś tam.............a moich chłopacy pamiętają , bo wczoraj się pytali, czy zdążę im rzeczy wyprać do poniedziałku.............co ja im powiem jak ona się nie zgodzi:(.........prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×