Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwcóweczka

jaki biustonosz do sukni z gorsetem

Polecane posty

Gość czerwcóweczka

szczególnie przy dużym biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
jedynie bardotka. Do poprzedniczki - do sukni z gorsetem ZAWSZE nosi sie biustonosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooooooooooooooooooooooooo
ja też mam duży biust i suknie z gorsetem kupiłam brdotke choć nie ukrywam że miałam z tym problemy ze względu na wielkość mojego biustu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAa juz nie raz miałam ubrany gorset (suknia wieczorowa)i zawsze bez stanika! Gorset trzymał sie super, nie spadal, a biust mialam usztywniony i na swoim miejscu! ;-) A suknie ślubne maja jeszcze bardziej usztywniony gorset, wiec nie wyobrazam sobie jakbym pod gorset miala jeszcze ubrac biustonosz! Poza tym suknie szyje mi krawcowa, powiedziala ze w biuscie mi troche dolozy, dobrze usztywni, wiec po co mi stanik, chyba po to zeby mi przeszkadzal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj magdzia nie
posraj sie z tej radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia nie ładnie tak sie
wyrażac i do tego ukrywac za pomarańczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcóweczka
Moim zamiarem nie było rozpętanie kłótni. boję się, że suknia nie utzryma biustu i będzie katastrofa. :) Jak widać opinie są podzielone. Dziękuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gładka bardotka, z mocną taśmą klejącą przy wykończeniu brzegów. Mi tak panie powiedziały w salonie. Tez chciałam bez, ale stanowczo mi to odradziły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcóweczka
domyślam się, ze tego typu staniczek można nabyć np w triumph-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Triumphie mogą być , ale coś mi sie o uszy obiło że dziewczyny z większym biustem narzekały na brak rozmiarów bardotek. W centrach handlowych jest sporo sklepów z bielizną. Nie koniecznie wszystkie są drogie . W \"Szame\" są chyba przystępne ceny. Zależy ile kasy chesz wydać... Bo mi osobiście podobały sie staniczki w salonie sukien ślubnych. Były ładnie wyprofilowane i mają na pewno dużą game odcieni ecru i bieli. Nie wiem jakie to sa marki , ale na pewno nie Triumph. W salonie bardotka kosztuje ok. 130 zł. Nie wiem jakie są ceny w \"normalnych\" sklepach , bo jeszcze nie jestem na etapie szukania bielizny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcóweczka
dzięki za info. Poszukam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keiraq
Jeśli dobrze czujesz się w sukience bez stanika to ok. Ja na studniówce miałam pod gorsetem stanik dlatego, żebym się źle bez niego czuła. Mam duży biust i stanowczo czuję sie komfortowo w staniku. Bez niego jak ubrałam gorset to się jakoś głupio czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez polecam triumph.moja znajoma \'ma czym oddychac\' i przed slubem poszla kupic sobie stanik i wlasnie tam znalazla. tam jest fachowa obsluga - doradza CXi bez problemow, bedziesz mogla przymierzyc i w razie czego wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×