Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fdsf

Jak usunac kurze łapki pod okiem??

Polecane posty

Gość gość
Polecam fale radiowe i zabieg Tox Peel Program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zmarszczki nie są zbyt głębokie to dobrze może się sprawdzić zabieg z osocza bogatopłytkowego:) Poprawia kondycję skóry pod względem pierwszych oznak starzenia, świetnie odżywia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma sobie chwaliła taki zabieg jak Plasma IQ, ona to robiła w Józefowie niedaleko Warszawy. Likwiduje wiotką skórę i zmarszczki :) a to zabieg mało inwazyjny więc super alternatywy dla zabiegów chirurgicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliss
Tak, mogę to potwierdzić, miałam taki zabieg na kurze łapki w MediArt Instytut , to jest całkowicie bezbolesne, a efekt po prostu marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie polecam rosół na kurzych łapkach. Jest bardzo esencjonalny i nadaje się do ciumkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kladlas sobie kurze lapy na twarz ? Popros sasiadow o pomoc albo jedz na ostry dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiamala
Kurze łapki były dla mnie koszmarem. Tym nocnym, bo budziłam się w nocy i patrzyłam czy faktycznie moje kurze łapki są bardzo widoczny, i tym dziennym, bo ciągle chodziłam do lustra i sprawdzałam w świetle dziennym jak wyglądam. Nawet korektor na twarz nie pomagał, nie mówiąc już o innym makijażu... Postanowiłam coś z tym zrobić. Wyczytałam w sieci, że najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na usunięcie kurzych łapek są zabiegi z osoczy bogatopłytkowych. Szybko wzięłam pod lupę kilka klinik medycyny estetycznej w Warszawie. Wybrałam dwie. W jednej ceny były zaporowe i kiepsko się czułam - nie będę o nich pisać. A druga to klinika doktor Beaty Dethloff, która opiekuje się m.in. Gosią Rozenek. Moje zaufanie wzrosło do 100%. Zabieg wykonywała Sylwia Kijas, muszę ją pochwalić na mega profesjonalizm pod każdym względem - czułam się komfortowo i pewnie. Ważną kwestią było dla mnie to czy zabieg jest naturalny i faktycznie tak było. Kurze łapki zniknęły, a ja wreszcie mogę spać spokojnie ;) Śmiało polecam tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Dobrym zbiegiem na kurze łapki będzie zabieg mezoterapii mikroigłowej w połączeniu z laserem frakcyjnym, skóra pod oczami znacznie się poprawi, zostanie pobudzona i się pogrubi. Plazma z czasem okazała się zabiegiem zbyt inwazyjnym i jest po niej dużo powikłań, zatem proponuję konsultację z kosmetologiem/dermatologiem, specjalistą z zakresu zabiegów anti age, w celu dobrania odpowiednich zabiegów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForeverYoungWarszawa
Co tu się dużo rozpisywać, najlepsze rozwiązanie to botoks http://fyoung.pl/botulina/ , zachęcam do odwiedzenia strony, zapoznania się z ofertą i umówienia na konsultację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję botoks i jestem bardzo zadowolona z efektów. Redukuje kurze łapki .Polecam klinikę w której wykonuje zabieg www.arteclinic.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maragappa
Stosuje botoks w te okolice plus dobre kremy, oddalam się pod rece dr Ziemczyk z Kliniki Forever Young z Warszawy, świetny lekarz cudne rece :) https://fyoung.pl/botulina/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa

CO WY GADACIE? Na kurze łapki najlepszym sposobem jest toksyna botulinowa, tylko ona daje 100% przywróci ten obszar do naturalności. Tylko pamiętajcie, że to zabieg i tu trzeba trafić do dobrych rąk. Ja chodzę bardzo często na takie poprawki estetyczne do Dr Beaty Dethloff. PROFESJONALISTKA. Teraz wgl u niej jest fajna oferta bo pakiet piękne oczy i w ofercie jest  termolifting Max Deep IR ale i właśnie toksyna botulinowa i o wiele taniej niż normalnie, więc ja już dała znać mężulkowi co chce na świeta ;))). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica

Noszę okulary cale swoje zycie i po prostu to, co dzieje sie wokol moich oczu to jakas tragedia 😞 Nie wiek to spowodowal tylko stałe mruzenie oczu... Poszlam na zabieg (póki co zdecydowalam się na taki nieinwazyjny, bo to moj pierwszy zabieg tego typu i troche sie bałam) nazywal sie pelleve i zrobilam go w klinice La Perla. Jest roznica, zdecydowanie, moje kurze łapki sa duuuuzo mniejsze. 🙂 Jednak jest jakas nadzieja dla pomarszczonych okularnikow. ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że trzeba systematycznie rano i wieczorem przemywać twarz/zmarszczki naparem z anyżu.Efekty po jakimś czasie.  To taki domowy sposób ale przyznam, że nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila

Tak naprawdę nie ma domowych skutecznych sposobów na kurze łapki. Również stosowałam domowe napary, maść z wit a oraz wszystkie roślinne oleje wklepywane rano i wieczorem. Dopiero osocze bogatopłytkowe w moim przypadku przyniosło zamierzony efekt. Pani w myskin skutecznie mi podpowiedziała co będzie dla mojej cery odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

botox

www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się zdecydowałam na Restylane Skinbooster i fajny efekt uzyskałam. Skóra gładka, równa i dobrze nawilżona. No i kurze łapki mniejsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może spóbuj masazu rollerem, zmniejszy opuchliznę i zmarszczki. No i przede wszystkim nawilżanie skóry i nie przejmowanie się nimi 😉 to są zmarszczki mimiczne, robią się od śmiechu i trzeba się z nimi pogodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij tak jak i ja od pójścia na konsultację. Lekarz obejrzy twoje zmarszczki i będzie mógł dobrać odpowiednie zabiegi, preparaty by zmarszczki zlikwidować. Ja robiłam zabiegi pod oczami u Dr Izabeli Lenartowicz www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja probowalam juz mnostwa sposobow, wkoncu u dr lesniak w lk medzie krakowskim poddalam sie zabiegowi botoksu i....po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×