Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orsaydama

do czego pasuje kolor jasnozielony-pistacjowy?

Polecane posty

Gość orsaydama

kupiłam sobie taki żakiet pistacjowy co mog ubrac pod niego i na dół i w jakich kolorach? jakiego typu spodnie beda pasować? moze granatowe dzinsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy też od materialu zakietu. ja bym proponowala wiosenno letnia kombinacje biale spodnie bialy podkoszulek, co do spodni to zas zalezy od kroju zakietu. do ciemno granatwoych dzinsów wydaje mi sie ze tak srednio bedzie pasowac jesli to klasyczna marynarka jesli krotki sportowy to owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupieciara
biały będzie trochę wieśniacko wyglądał pod spód założylabym coś popielatego , a dzinsy sa ok, byle nie za ciemne - no i nie za jasne; takie lekko sprane , you know what I mean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORSAYDAMA
ŻAKIET JEST LNIANY to co z biała czy szara?ale nie za duzo np. biała bluzka, granatowe jeansy i pistacjowy zakiet? chyba wiesniacko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkakaaa
Biały - nie ( w ogóle białe spodnie są fatalne). Jasne dzinsy i podkoszulek najlpiej z jakimś motywem pistacjowo-zielonym. Podkoszulek może być biały. Jeśli podkoszulek jest gładki, możesz dołożyć pasującą do marynarki apaszkę, fajny jakby łączyła zielony z niebieskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolory pasujace do pistacjowego to czarny i brazowy. bialy OK ale nie w nadmiarze. moze tez cos dla kontrastu - jakis element pomaranczowy (dla odwaznych). sam bialy z pistacjowym bedzie wygladal blado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsaydama
a czy bawełniane t-shirty są ok? chodzi mi o to czy nie rozciągaja się w praniu czy są trwałym ciuchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia1234567
ja nie przepadam za bawełna, moze i tkanina oddycha ale sie szmaci po praniu, nie wiem jak jest w przypadku tych drugich ciuchow bawełnianych? ja kupuje t shirty tak za ok 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie bedzie wygladala top \"kawa z mlekiem\" i do tego ciut ciemnie jsza spódnica tez w odcienieu brązu:) nie bedzie mdło a dla oka przyjemnie bo brąz stonuje barwe pistacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, brąz do pistacji?? to dopiero jest wiesniackie połączenie... ja bym polecała biel -pasuje do każdego koloru :) jasne jeansy lekko sprane tez super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zestawiła
z fioletowoliliowym, albo z lilaróż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalongoria zawsze
sie swietnie ubiera, ma styl mi sie podoba ten pistacjowy do ciemnogranatowych dzinsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×