Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ładoga

coś wegetariańskiego do ryżu...

Polecane posty

w piątek zaprosiłam swojego mężczyznę na kolację :) ja ostatnio oszalałam na punkcie ryżu ze słonecznikiem , pomysł go zaciekawił. ale o ile ja jem sam ryż ;) to jemu chciałabym coś dodać... macie pomysł? na coś co by pasowało do ryżu... ja ogólnie jem mięso i na kuchni wegetariańskiej za bardzo się nie znam :( pomóżcie, plis plis plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blou
mój brat je ciągle ryż polany jogurtem w sumie to nie wiem, czy mu to tak smakuje, czy je z musu :p on jest kulturystą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to pewnie z musu :D nie wyobrażam sobie za przyjemnie tego połączenia, kojarzy mi się z ryżem ze śmietaną i prażonym jabłkiem, nienawidzę tego, kojarzy mi się z obozami harcerskimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blou
A wiesz, jadłam kiedyś na jednym weselu pyszną potrawkę z ryżu tam był: ryż, koncentrat, cebula, olej, przyprawione tak dosyć pikantnie, pyszne to było. Aż poszłam po przepis do kucharek :D ale chyba coś zataiły ;) albo nie umiem tak przyprawić, bo smak jakiś nie ten mi wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj do tego ryżu slonecznik przyprażony na suchej patelni, marchewke starta na grubych oczkach, pokrojona w kostke papryke zielona i czerwona, pokrojone pieczarkii dodaj soli, pieprzu i curry :D bedzie pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dodaj warzywa na patelnie i np. boczniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch. grzybki to z mojej strony ble ;) myślałam o sosie coś a la chińszczyzna no tylko bez mięska :) ale może curry to fajny pomysł, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj do garnka troche margaryny lub olejucebulke w kostke,. papryke , pieczarki i cukinie podsmaz chwileczke dodaj sok pomodorowy lub pomidory dopraw do smaku jak lubisz (ostre to troche ostrej papryki i pieprzu ) potrawa gotowa w tym czasie co ryz mozna posypac kawalkami fety jak ktos lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo super :D to mi się serio podoba! tylko jeszcze sporo czosnku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×