Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czerwono-pomaranczowa lilia

Jak się pozbyć modzeli i odcisków?

Polecane posty

Gość czerwono-pomaranczowa lilia

Mam wrazliwa skore sklonna do rogowacenia, na spodzie stopy w trzech miejscach ( na srodstopiu, od wewnetrznej strony i pod duzym palcem- czyli tam gdzie jest najwiekszy nacisk przy chodzeniu). Co miesiac wycinam ta skore nozyczkami, ale ona bardzo szybko odrasta a jak jej nie wytne to uciska mnie przy chodzeniu i boli, jak sie pozbyc tych odciskow na stale? Moj drugi problem to odciski, bardzo szybko mi sie robia i wcale nie mam niewygodnego obuwia. Teraz stosuje plyn do zmiekczania ABE, ale nie bardzo jestem zadowolona z efektu, odciski troche zeszly, zmniejszyly sie, w ich miejscu skora mi zeszla, i mam nadzieje, ze jak skora sie odnowi to bedzie dobrze. Zastanawialam sie nad pojsciem do pedikurzystki, choc troche sie wstydze, czy ona usunie mi te odciski skutecznie? Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwono-pomaranczowa lilia
nikt mi nic nie doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz czym prędzj na pewno co p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,zrobił mi się w jednym miejscu-pod dużym palcem modzel-przez nowe buty,kupiłam w rossmanie krem scholla-zmiękczający,smaruję regularnie i codziennie intensywniej to miejsce scieram pumeksem-po tygodniu prawie już nie ma krem rano i wieczorem,a pumeks w czasie wieczornej kąpieli tylko-z tym scinaniem to chyba przesadziłaś,kosmetyczka mi kiedyś powiedziała,że kto zacznie wycinać skórę będzie to już musiał robić zawsze,tak więc mimo,ze też miałam pomysł na potraktowanie tego zgrubienia jakimś \"scinakiem\" powstrzymałam się byłam też na stronie internet. scholla i wyczytałam,że w aptece-tylko w aptece -jest coś (chyba płyn,ale możliwe,że masc-nie pamiętam) na odciski,można to też stosować na modzele-może tam zajrzyj? z tego co widziałam na zdjęciu-mój problem nie był aż tak wielki-może dlatego tak szybko mi \"przechodzi\" pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamte wakacje długo męczyłam się z odciskiem... Żadne plastry i inne maści bez recepty nie pomagały. W końcu poszłam do zwykłego lekarza i on mi przepisał BRODACID. Smarowałam chyba ze 2 tygodnie dzień w dzień aż któregoś dnia mogłam całego odciska \"ściągnąć\" razem z korzeniem. Od roku mam spokój :) Polecam ten lek, ale jest tylko na receptę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Brodacid nie jest na recepte, kupisz go w kazdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna sprawa
mam ten sam problem i nie wiem juz co robic stosowalam roznego rodzaju kremy, codzienna pielagnacja tarki pumeksy...i nadal sa od czasu do czasu wycinam...i to cholerstwo nie znika..juz stracilam nadzieje..:( dyskomfort straszny!!! czytalam cos o laserze ale nie wiem czy metody laserowe stosuje się tez przy usuwaniu modzeli..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna sprawa
chodzi mi o modzele oczywiscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modzele
to takie swinstwo co bedzie za jakis czas na nowo sie tworzyc.Rozmawialam z pedikurzystka na ten temat ,wedlug niej tylko mozna dzialac doraznie - scinac ,ale co jakis czas ciagle powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Górska
Najlepiej wybrać się do podologa, który oceni stan skóry,zdiagnozuje czy odcisk jest odciskiem a nie np brodawka hpv. Tak jak było ze mną cały czas byłam przekonana,że jest to odcisk,który pojawił się również u mojego męża i 15letniego syna. Okazało się, że jest to brodawka hpv. więc polecam odwiedzenie specjalistycznych poradni np. Centrum Stopy w którym pracują podolodzy a nie kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej iść do jednego z gabinetów Satin, podolog sobie poradzi z odciskami i wszystkimi innymi problemami stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka79860
Pójść do podologa, on zajmuje się problemami związanymi ze stopami. Jak jesteś z Tarnowa tak jak ja to mogę ci powiedzieć jest u nas świetne Centrum Podologiczne ul. Lwowskiej 32 B lok.7. Tam na pewno ci pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest zgłosić się do profesjonalnego gabinetu, w którym zajmują się leczeniem schorzeń stóp. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam zgłosić się do www.podologgliwice.pl Jest to sprawdzony gabinet podologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaUl9
Konieczna będzie wizyta u podologa! Samej będzie Ci ciężko to usunąć, taka prawda. Jeśli jesteś z okolic Podkarpacia, to warto iść do Centrum Podologicznego w Rzeszowie. Tam robią świetne zabiegi na stopy, po których będziesz czuć ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwono pomaranczowa lilia
I jeszcze muszę dodać że bardzo mi śmierdzą te stopy, tak trochę myszami i padliną. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja polecam Instytutu Podologiczny w Tarnowie, mi tam bardzo pomogli z odciskami 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja usuwałam w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie, nie wiem dokładnie co zrobił podolog ale modzele zniknęły 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gernik

jesli chodzi o Warszawe tu macie dobrego podologa http://zdrowe-stopy.waw.pl . Pani Joasia Kowalewska jest rewelacyjna wyleczyła mi wrastający paznokieć ale i dzięki niej mam zadbane stopy bez odcisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacv

Czasami tak mnie stopy bolą, że nie potrafię usiedzieć. Tylko masaże mi pomagają, a chodzę do http://www.pedicure-medyczny.pl/uslugi.html . Wcześniej stosowałam poduszki rozgrzewające, napary, moczenie nóg, ale tylko masaż wykonany przez profesjonalistów zapewnia faktyczną regenerację. To się od razu czuje praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Na pewno warto odwiedzić podologa. Sam nie bylem do konca przekonany, ale poniewaz uprawiam rozne sporty problem odciskow i modzeli jest mi swietnie znany. Ja osobiscie mam sprawdzona  przychodnie Centrum Stopy. Moge polecic kazdemu kto ma podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Odciski i modzele można usuwać u podologa lub kosmetyczki wykonujacej pedicure leczniczy. www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak polecałabym odwiedzić podologa. Co specjalista to specjalista. Samemu można sobie bardziej zaszkodzić. Co prawda teraz czas okropny gabinety takie też pozamykane . Na szczęście w Gabinecie Zdrowej Stopy w Warszawie gdzie chodziałm do pani Asi Kowalewskiej można uzyskać porady online teraz. Super, że pomyśłała o pacjentach. Napisałam do niej i za jakiś czas miałam odp co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj u siebie gabinetu podologa lub kosmetyczki wykonującej pedicure leczniczy. 

takie zabiegi są również w www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest ten Gabinet Zdrowej Stopy w Warszawie, na prawde sprawdzone miejsce, także polecam i Panią Joannę Kowalewską, ale ostatnio jak chcę zrobić porządek ze stopami odwiedzam ich pracownię panią Agnieszkę    zdrowe-stopy.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolona z Pani Agnieszki z "Przychodni leczenia ran i pielęgnacji stóp ", bo sama miałam duży problem z modzelami i odciskami, które były bolesne i uniemozliwiały prawidłowe chodzenie . Dzięki tej wizycie nauczyłam się prawidłowo dbać o stopy, bo robiłam sobie straszna krzywdę nieumiejętna pielegnacją domowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze stopami miałem zawsze duży problem po pobycie w wojsku . Nawracające i bolesne odciski i modzele były niestety moją codziennością . Synowa poleciła mi Przychodnię leczenia ran i pielęgnacji stóp w Warszawie i to był strzał w dziesiątkę . Od początku wiedziałem , że trafiłem na dobrego profesjonalistę , który zna się na rzeczy . Z zabiegu usunięcia odcisków i modzela wyszedłem bez bólu !!!! Szczerze polecam tą placówkę , bo minęło już parę msc od usunięcia moich zmian i nic nie nawraca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×